Įkraunama...
Įkraunama...

Skiriuosi...

Sveika,jurgita%
Nors cia vasai ne i tema rolleyes.gif , paziurejau i tavo vaikuciu amziu ir mano toki, net vardai beveik tokie pat bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(irutukas @ 2007 05 12, 10:03)
Sveika,jurgita%
Nors cia vasai ne i tema rolleyes.gif , paziurejau i tavo vaikuciu amziu ir mano toki, net vardai beveik tokie pat bigsmile.gif

bigsmile.gif Aha istikruju tik pas mane berniukas viresnis o pas tave mergaite,ale buna sutapimu mirksiukas.gif

Beje kadadgi turi drakoniuke tai siulau tau uzeiti i drakoniuku tema,bendraamziuose ten mes sauniai bendraujam mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgita%: 12 gegužės 2007 - 16:02
QUOTE(jurgita% @ 2007 05 11, 20:15)
....sakykit pas jus isvis sirdis yra?

Yra, nelabai seniai dariausi elektrokardiogramą ir širdies echoskopiją. Tikrai yra ir visiškai sveika (turiu pažymą).
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2007 05 04, 09:48)
Gal galima pavyzdį? Konretų pavyzdį. Pasakykit, kad pažįstat tokį ir pateikit pavyzdį, kaip jis rūpinasi vaikais. Patikėsiu jūsų žodžiu. LAT nutarčių, kur vyras reikalauja vaiko globos ir laimi teismą, nereikia. Jos manęs neįtikins, kad tokiam vyrui iš tiesų rūpi vaikas.


@ to Panele Prym
yra, bet tik po istuokos. santuokoje buvo kosmaras ir terorizavimas, zaidimas vaiku, kad as sugrizciau ir pan. o man vejai galvoje: kiti vyrai keliones draugai.
dukra isaugo pati mirksiukas.gif tobula indigo mergina.
(olimpiados, konkursai, mokslines knygos)
isaugo ir be manes ir be tevo

tai mano dukros tevas. dabar rupinasi :pasiima penktadieni po mokyklos, parveza sekmadieni..visas atostogu laikas kartu su ja, nes mama(ty as)turi keistesniu pomegiu ir vaikui laiko negali daug skirti.

tevas zadejo per teisma globa pasiimti sau, bet as gyvenu arti mokyklos pacioje miesto sirdy, o jo namas miesto pakrasty-tai "draugiskai" nusprendem kad geriau gyventi su tokia mama, bet centre.
perka jai viska jis, nes mamai reikia pinigu keistiems jos pomegiams. as tik sarasa sudarau, ka dukra valgo o ko ne (nes kudinasi paaugle)
veza ja pas gydytojus, slaugo kai serga, kartu sportuoja ir keliauja

na ko dar noretum Panele Prym biggrin.gif

na o man nuo jo slykstu ir tiek, buna moterys sutvertos seimai, buna ne tongue.gif

vakar jis man ir sako, niekada taves nesupratau(ai tiesa santuokoje 12metu isgyvenom, o bendrai 15), bet as jau 2sav po vestuviu nusiziurejau kita....ir taip jis "vargselis" kentejo 12metu, kol padave mane skyryboms, apstate na milijon)

bet dabar yra tevas Nr. 1. ta pati pasako ir dukra

jei kam reikia laisvo, grazaus vyro paciame jegu zydejime su namu ir suniu, prasau telefona duosiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes:) nezinau ar rasau y tinkama skyreli, bet kartais taip noretusi patarimo is svetimu, nepazistanciu zmoniu...nes situacija tokia, kad net artmieji nepadeda priimti tinkamo sprendimo...
O situacija tokia, kad su draugu gyvename kartu dauugiau nei 3 metus, turime 1,5 suneli..bet gyvenimas virto pragaru.Kai vaikui buvo 3 menesiai, vaiko tetis buvo susizavejes kita moterimi, suprato, jog nepasirenges seimai, neplanavo su manimi ateities, vestuviu...issiskyrem, bet jis vel sugrizo atgal,prisiekinejo, kad nori buti seimos zmogumi,tada kaip dabar paaiskejo melavo, is tiesu negalvoja kurti su manimi bendros ateities, neplanuoja vestuviu...
o dabar situacija tokia, kad gyvename kartu..nors kaip jis sake, negalvoja su manim apie bendra ateiti, nezino ar as esu ta moteris su kuria noretu praleisti visa gyvenima...be viso sito nenori su manim myletis, nerodo, meiles, svelnumo...nors mes visai nesipykstam, pas mus nera barniu..nera sferu, kurias galeciau pagerinti, kad issaugociau seima...laikas bega, ar tai rodo, kad viskas..laikas paleisti ji???
as nuolat verkiu, negaliu nei miegoti, nei valgyti..atrodo gyvenimas slysta is po koju..sad.gif koks teisingiausias sprendimas, ar gali moteris gyventi su vyru, kuris net po daugiau nei 3 metu, praleistu kartu vis dar nezino kas tu jam...
Atsakyti
nemyli jis jusu, Ir nemylejo. Ir nepamils. Kodel su jumis? Gal, kad dabar geriau nerades, gal jo seima spaudzia but su vaiku ir jo motina. Atsakykit sau, ar norit buti su zmogumi, kai meiles is jo puses nulis. Paleiskit ji ir tikrai neabejoju, kad su laiku rasit toki, kuris jus tikrai myles.
Atsakyti
Visiškai pritariu Aleksandrai.
Suprantu, kad per tuos metus prisirišote ir sunku ką nors keisti. Gal baugina mintis kaip reiks vienai gyventi su vaikeliu?
Bet geriau ryžtingai imti ir paleisti, negu dar N metų gyvento tokiame pragare. Kam jums reikia "kambarioko", kuriam jūs nerūpite?
Jeigu jam rūpi vaikas, tarkitės dėl bendrų savaitgalių, viešnagių, bendro nuėjimo į kokią kavinę, kiną ir pan.
Vaikui mama reikalinga rami, sveikos nuovokos, o ne nuolat nelaiminga ir verkianti. Juk vaikas viską jaučia. Jaučia ir jūsų nerimą.
Stiprybės jums. Linkiu išmintingo sprendimo ir ateinančios ramybės.
Atsakyti
QUOTE(Jolantuke @ 2013 12 15, 12:20)
Visiškai pritariu Aleksandrai.
Suprantu, kad per tuos metus prisirišote ir sunku ką nors keisti. Gal baugina mintis kaip reiks vienai gyventi su vaikeliu?
Bet geriau ryžtingai imti ir paleisti, negu dar N metų gyvento tokiame pragare. Kam jums reikia "kambarioko", kuriam jūs nerūpite?
Jeigu jam rūpi vaikas, tarkitės dėl bendrų savaitgalių, viešnagių, bendro nuėjimo į kokią kavinę, kiną ir pan.
Vaikui mama reikalinga rami, sveikos nuovokos, o ne nuolat nelaiminga ir verkianti. Juk vaikas viską jaučia. Jaučia ir jūsų nerimą.
Stiprybės jums. Linkiu išmintingo sprendimo ir ateinančios ramybės.


Taip, taip yra..baugina mintis, kaip gyvensiu viena, kaip gyvensiu, zinodama, kad daugia jau nebus salia.. nors zinau, kad nemyli jis manes,ar myli tik kaip vaiko mama,kad nebebus daugiau salia, nei ryte, nei vakare, nei niekada..o sunkiausia, kad ta sprendima turiu priimti as, nes kap suprantu jis neketina iseiti...
kita bauginanati mintis, o jei nesurasiu kito vyriskio, kuris mane, ir mano vaika myletu, vis kankina mintis, kas su manim ne taip, kodel vyrui, kuris dar berods pries 1-2metus geide manes, dabar nevilioja niekas, kas susije su manim...nebesijauciu moteriska, geidziama...
kodel, kai taip stengiausi del seimos, rupinausi, stengiausi is visu jegu, viskas eme ir subyrejo....
Nors zinau, kad niekada zmones nesiskiria del vieno kaltes, bandau vis suvokti ka darau ne taip, bet ir lieka tik klausimai be atsakymo...nes pagal ji"tu viska darai gerai"....
ech kada tai baigsis...
Atsakyti
mieloji, meile tiesiog kartais dingsta ir tiek. o ypac jei vyras nebrandus, nenori nieko keisti, ties ketvirtais bendro gyvenimo meais aistros lygis staigiai krenta, ir vyrams tai siejasi su ...neber aistros, neber ir meiles.

randa mamos vyrus ir 2-3vaikus turedamos 4u.gif mano ex turi drauge su...5 vaikais smile.gif pasaulis margas.

labai neuzsigrauzk, praeisi viska....
Atsakyti
sveikos merginos,
atejau cia su keliais klausimais gal padesit? skyriasi sesuo tai aprasysiu jos situacija,gal kas ka patars ax.gif
sesuo su vyru pragyveno 13metu bet nebuvo susituoke,turi du vaikus,bet tik pirmas vaikas turi tevo pavarde,o antras ne. vyras sutinka bendrai duoti tik 200lt elementu ir antro vaiko nenori pripazinti.m o pats vyras uzdirba 2600lt. tai kokiu element galima prasytis ?
tai klausimas butu,kaip del tevystes nustatimo,reik kreitis I teisma ir tada nustatys, o kas turi apmoketi ? pirma mama apmoka o jai yrodo tevyste tai per puse paskiria suma?
antras ar butu galimybe kazkokie laikini elementai,kol visus teisinius gincius isiaiskins,tevyste pripazins? nes jau kokia puse metuisvis nuduoda seseriai pinigu,nei vaikams ant maisto,nei I mokykla ar apsirengimui. tai ir tam testui near kaip pasitaupyti.
nes vyras meta sese is namu visus daiktus nori atimti ( skalbimo masina,televizoriu) nes tipo jis viska mokejo.
ir dar klausimas, jis turi pasiemes paskola,nusipirko sodo namely ar sesuo gali I ji pretenduoti su vaikais,nes kaip minejau gyventi neturi kur,gal ten galetu gyventi kol vaikai pilnametystes sulauktu?
dekui kas atrasys 4u.gif
ir visas su ateinanciais naujaisiais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutė: 27 gruodžio 2013 - 21:55
QUOTE(Nikutė @ 2013 12 27, 22:40)
sveikos merginos,
atejau cia su keliais klausimais gal padesit? skyriasi sesuo tai aprasysiu jos situacija,gal kas ka patars ax.gif
sesuo su vyru pragyveno 13metu bet nebuvo susituoke,turi du vaikus,bet tik pirmas vaikas turi tevo pavarde,o antras ne. vyras sutinka bendrai duoti tik 200lt elementu ir antro vaiko nenori pripazinti.m o pats vyras uzdirba 2600lt. tai kokiu element galima prasytis ?
tai klausimas butu,kaip del tevystes nustatimo,reik kreitis I teisma ir tada nustatys, o kas turi apmoketi ? pirma mama apmoka o jai yrodo tevyste tai per puse paskiria suma?
antras ar butu galimybe kazkokie laikini elementai,kol visus teisinius gincius isiaiskins,tevyste pripazins? nes jau kokia puse metuisvis nuduoda seseriai pinigu,nei vaikams ant maisto,nei I mokykla ar apsirengimui. tai ir tam testui near kaip pasitaupyti.
nes vyras meta sese is namu visus daiktus nori atimti ( skalbimo masina,televizoriu) nes tipo jis viska mokejo.
ir dar klausimas, jis turi pasiemes paskola,nusipirko sodo namely ar sesuo gali I ji pretenduoti su vaikais,nes kaip minejau gyventi neturi kur,gal ten galetu gyventi kol vaikai pilnametystes sulauktu?
dekui kas atrasys  4u.gif
ir visas su ateinanciais naujaisiais mirksiukas.gif

1. yra įvairios teismų praktikos, tačiau nesu mačiusi savo aplinkoje, kad priteistų tokius mažus alimentus. bent mama pati sutinka ir teigia, kad prisiims didesnę išlaikymo dalį skirti pati (vaiko išlaikymui reikalingus pinigus aš pati grindžiau išlaidomis vaiko išlaikymus, pirkinių čekiais ir t.t.)
2. gali nepripažinti tėvystės, bus siuntimas išsitirti, gavus atsakymą, o kaip suprantu, jis bus teigiamas, tyrimo išlaidas turės padengti VT, nes jis kaip ir liks kaltoji pusė.
3. dėl bendro turto, tai jie buvo sugyventiniai ne vienerius ir ne dvejus metus. kaimynų ir kitų asmenų liudijimu ji turėtų gauti visko pusę. arba dalis tėvui, dalis mamai, dalis (arba po dalį) vaikams.

4. TEGUL KREIPIASI Į TEISININKĄ,
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2013 12 28, 12:23)
1. yra įvairios teismų praktikos, tačiau nesu mačiusi savo aplinkoje, kad priteistų tokius mažus alimentus. bent mama pati sutinka ir teigia, kad prisiims didesnę išlaikymo dalį skirti pati (vaiko išlaikymui reikalingus pinigus aš pati grindžiau išlaidomis vaiko išlaikymus, pirkinių čekiais ir t.t.)
2. gali nepripažinti tėvystės, bus siuntimas išsitirti, gavus atsakymą, o kaip suprantu, jis bus teigiamas, tyrimo išlaidas turės padengti VT, nes jis kaip ir liks kaltoji pusė.
3. dėl bendro turto, tai jie buvo sugyventiniai ne vienerius ir ne dvejus metus. kaimynų ir kitų asmenų liudijimu ji turėtų gauti visko pusę. arba dalis tėvui, dalis mamai, dalis (arba po dalį) vaikams.

4. TEGUL KREIPIASI Į TEISININKĄ,


didelis aciu mirksiukas.gif
ne mama nesutinka su tokiais elemetais,tai kaip ir nujausdama jau puse metu renka cekiukus.
Atsakyti