Įkraunama...
Įkraunama...

Skiriuosi...

QUOTE(Nikutė @ 2013 12 28, 17:54)
didelis aciu mirksiukas.gif
ne mama nesutinka su tokiais elemetais,tai kaip ir nujausdama jau puse metu renka cekiukus.

Pamiršau pridurti, kad kol vyksta visas tas procesas, teismas paprastai priskiria vaikų tėvui kažkokius alimentus - laikinus. Jei gerai pamenu, mano situacijoje tai buvo 400lt vaikui (tėvystė nubuvo pripažinta). Po teismo alimentai tai buvo priteisti didesni.
Aš dar pildžiau vaiko poreikių lentelę - per Excel galima pasidaryti. Ten įtraukiau mokesčius už butą, darželį, būrelius, jei yra kokie spec poreikiai irgi galima įtraukti. +- kiek išleidžia už drabužius, batus kiekvienam sezonui. Maisto papildus, plaukų kirpimus, teatro/ kino bilietus, keliones, dar pvz baldus (vaikas auga, tad ir baldus reikia kas kelis metus keisti, o turint omeny, kad tėvas papildomai nė kiek neprisideda, vaiko visai nelanko, tad tikėtis, jog paprašius prisidės finansiškai - iliuzija). Gal skamba juokingai, bet mano atveju tokia lentelė pravertė.
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2013 12 28, 21:19)
Pamiršau pridurti, kad kol vyksta visas tas procesas, teismas paprastai priskiria vaikų tėvui kažkokius alimentus - laikinus. Jei gerai pamenu, mano situacijoje tai buvo 400lt vaikui (tėvystė nubuvo pripažinta). Po teismo alimentai tai buvo priteisti didesni.
Aš dar pildžiau vaiko poreikių lentelę - per Excel galima pasidaryti. Ten įtraukiau mokesčius už butą, darželį, būrelius, jei yra kokie spec poreikiai irgi galima įtraukti. +- kiek išleidžia už drabužius, batus kiekvienam sezonui. Maisto papildus, plaukų kirpimus, teatro/ kino bilietus, keliones, dar pvz baldus (vaikas auga, tad ir baldus reikia kas kelis metus keisti, o turint omeny, kad tėvas papildomai nė kiek neprisideda, vaiko visai nelanko, tad tikėtis, jog paprašius prisidės finansiškai - iliuzija). Gal skamba juokingai, bet mano atveju tokia lentelė pravertė.

aciu,kad taip detaliai papasakojot smile.gif
viska seseriai perpasakosiu ir kibsim I darbus po nauju.
o dar butu klausimas.
o kiek advokato paslaugos kainuoja? nes kiek girdejau tai popierius surasyti kainuoja 500lt. ir + atstovavimas teismo procese kazkaip val ikainuoja ar cia teisybe?
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 12 28, 21:53)
aciu,kad taip detaliai papasakojot smile.gif
viska seseriai perpasakosiu ir kibsim I darbus po nauju.
o dar butu klausimas.
o kiek advokato paslaugos kainuoja? nes kiek girdejau tai popierius surasyti kainuoja 500lt. ir + atstovavimas teismo procese kazkaip val ikainuoja ar cia teisybe?

priklauso nuo jos finansinės padėties. jei pajamos mažos, galite prašyti valstybinio advokato. mano tuo metu pajamos (antri vaiko priežiūros metai buvo, o prieš tai turėtas darbas buvo prastai apmokamas - minimumas), tai gavau 100% nemokamą advokatą. jei didesnės pajamos - kompensuoja apie 50% advokato paslaugas. aš gavau super advokatą, kuriuo buvau labai patenkinta - viską paaiškino, surašė visus popierius ir t.t., visada buvo pasiekiamas el. paštu ir mobiliu - jei turėdavau klausimų. tegu kreipiasi į savivaldybę nemokamos pirminės teisinės konsultacijos. paaiškina kokios pajamos garantuoja lengvatas į valstybinį advokatą, kokių dokumentų reikia ir pan.
o advokatų įkainių nežinau. turbūt priklauso nuo miesto kuriame gyvenate. bandykite per pažįstamus/šeimos narius surasti, gal kiek pigiau išsisuksite.
įtariu, kad galima prašyti teismo, jog bent dalį advokato išlaidų priteistų iš kaltosios pusės - vaikų tėvo. su teismo išlaidomis taip pat reikia prašyti, kad jas padengtų tėvas.
kaip ir minėjau anksčiau - būtina kreiptis į teisininkus - jie suteiks tikslią informaciją.
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2013 12 28, 12:23)
nesu mačiusi savo aplinkoje, kad priteistų tokius mažus alimentus.

Mano vaikams priteista po 130 Lt alimentų. Tokia suma dėl to, kad tėtukas ilgalaikis bedarbis ir dirbti net nesiruošė. O kur jis dabar ir kokia finansinė padėtis - niekas nežino sad.gif
Taigi, tokia praktika yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolantuke @ 2013 12 30, 13:01)
Mano vaikams priteista po 130 Lt alimentų. Tokia suma dėl to, kad tėtukas ilgalaikis bedarbis ir dirbti net nesiruošė. O kur jis dabar ir kokia finansinė padėtis - niekas nežino sad.gif
Taigi, tokia praktika yra  doh.gif

keista kazkaip. o jus pries kiek laiko skyretes?
nes mano drauge pries2 metus, kaip skyresi,nors jos ir vyras niekur nedirba,tai vaikui skyre 525 alimentu, tik kad jis nemoka,kaupesi skola ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Jolantuke @ 2013 12 30, 13:01)
Mano vaikams priteista po 130 Lt alimentų. Tokia suma dėl to, kad tėtukas ilgalaikis bedarbis ir dirbti net nesiruošė. O kur jis dabar ir kokia finansinė padėtis - niekas nežino sad.gif
Taigi, tokia praktika yra  doh.gif

Baisu... Įdomu, kokiam vaikui išlaikyti užtenka 260lt? Vien daržas daugiau kainuoja. Gal seniai alimentus priteisė?
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2013 12 30, 14:12)
Baisu... Įdomu, kokiam vaikui išlaikyti užtenka 260lt? Vien daržas daugiau kainuoja. Gal seniai alimentus priteisė?

verysad.gif ne 260 Lt skirta vaikui, o 130 Lt. Skyrėmės prieš 8 metus. Vaikų išlaikymo fondas tiek ir moka.
Suprantu, kad tai juokinga suma - 1 nuėjimas į maximą. O ką daryti? Gyvename kažkaip.
Atsakyti
QUOTE(Jolantuke @ 2014 01 02, 19:53)
verysad.gif  ne 260 Lt skirta vaikui, o 130 Lt. Skyrėmės prieš 8 metus. Vaikų išlaikymo fondas tiek ir moka.
Suprantu, kad tai juokinga suma - 1 nuėjimas į maximą. O ką daryti? Gyvename kažkaip.

na, kaip suprantu, tai teoriškai vaiko išlaikymo suma vaikui yra dalinama perpus kiekvienam iš tėvų (arba vienam daugiau - kitam atitinkamai mažiau). jei tėvui priteisė 130, tai teoriškai 130 lt ir iš jūsų pusės priklauso (skamba kvailai - nesuprantu, kaip vaiką išlaikyti už tokią sumą...). kodėl nenorite padidinti alimentų? vaikų tėvas prisideda prie išlaikymo kažkiek papildomai? nors, juokinga, kad klausiu, jei moka VIF'as...
Atsakyti
jolantuke, 4u.gif 4u.gif 4u.gif
kaži kiek man priteis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 01 02, 20:47)
na, kaip suprantu, tai teoriškai vaiko išlaikymo suma vaikui yra dalinama perpus kiekvienam iš tėvų (arba vienam daugiau - kitam atitinkamai mažiau). jei tėvui priteisė 130, tai teoriškai 130 lt ir iš jūsų pusės priklauso (skamba kvailai - nesuprantu, kaip vaiką išlaikyti už tokią sumą...). kodėl nenorite padidinti alimentų? vaikų tėvas prisideda prie išlaikymo kažkiek papildomai? nors, juokinga, kad klausiu, jei moka VIF'as...

Ačiū už paaiškinimą.
Prisiteisti daugiau beviltiška. Nepriteis, nes tėvas niekada nedirbo ir nė negalvoja dirbti. Kur jis dabar yra ir surasti būtų jau nebeįmanoma. O ir po mano skyrybų patirties negaliu be panikos galvoti apie susitikimą su ex. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2014 01 02, 23:49)
jolantuke,  4u.gif  4u.gif  4u.gif
kaži kiek man priteis  g.gif

Na, jaučiu, kad šiais laikais tokių juokingų sumų jau nebepriteisia net iš ilgalaikių bedarbių.
Vis dėlto skiriesi? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolantuke: 02 sausio 2014 - 23:14
Iš buvusio priteisė po 130lt, yra du vaikai tai gaunas 260lt. Kadangi pas anstolius 5 bylos už skolas, tai jam viena daugiau ar mažiau, jokio skirtumo, taigi jokio tikslo nebuvo prisiteisti daugiau, vistiek nemokėtų. Gyvenam puikiai ir be jo milijonų schmoll.gif
Atsakyti
kada galima kreiptis į vif'ą?
Atsakyti