Įkraunama...
Įkraunama...

Darželiai, mokyklos Anglijoje

Jei gerai pamenu tai mano vyras siuo metu gyvana lyg ir stardforde jei toks yra. blush-anim-cl.gif Na bet ieskos mums kito gyvenamojo ploto. Nes ten mums visiems nebus vietos, nebent kas pasikeistu. Labai gerai kad uzsiminet gal kartais ka nors zinote seimynelei? Gal ir netoli jusu tuo paciu susipazintumem smile.gif
Atsakyti
Sveika, betite...as cia netoli Starford visai gyvenu...va ka tik pries menesiuka gime mano mazuliuke, tai kai atvaziuosi - prisijung prie musu butinai!!! Cia Stratford'e yra parkas saunus, as jau ten esu nuziurejus toki baseiniuka vasara vaikuciams pasipleskenti toks negilus, ir zaidimu aisktele labai fainai itaisyta..... Na, zodziu....bus smagu!
Atsakyti
OI, oi tik ne vel rytai mad.gif , taip nedraugauju, jusu ten ir taip daug,o as viena tongue.gif .Pas mane ir yra grazus parkas su supynem ir baseinu, ir dar didelis parkas su stirnom, prasau vaziuot link manes laugh.gif
Atsakyti
Manau bus tikrai smagu susipazinti su kuo daugiau mamyciu nes nusimato ilgos laukimo dienos mylimo vyro kol grys is darbuko clap_1.gif O jus is vis kaip suprantu jau senbuves tai ir eskursija bent minimale padarysit smile.gif
Papildyta @ [mergetime]1096902721[/mergetime]
Kristin tai kur tu gyveni kurem gale? Juk sakau kad dar ieskosim kur kitur apsistoti kas zino gal netoli ir taves nes ir taip brangiausias per toli gyvena nuo darbo vietos 2 val kelio i viena puse. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (betite @ 2004 10 04, 17:09)
Manau bus tikrai smagu susipazinti su kuo daugiau mamyciu nes nusimato ilgos laukimo dienos mylimo vyro kol grys is darbuko clap_1.gif O jus is vis kaip suprantu jau senbuves tai ir eskursija bent minimale padarysit smile.gif

Galesim, galesim wink.gif Nu mes turbut jau prie senbuviu rolleyes.gif
Atsakyti
Kristin tu nepyk kad musu daug rytuose wink.gif pati zinai kad cia pigiau uz tai ir daugiausia musu, o gal del to kad vieni per kitus,vieni pas kitus taip ir buriuojames.
Tu varyk isita puse tai ir pardos lietuviskos arciau bus,dazniau galesi silkutes nusipirkti biggrin.gif biggrin.gif
O betitei tikrai prizadam ekskursija pravesti,po lankytinas ir zinotinas vietas,ir siaip padesim kuo galesim iki wink.gif
Atsakyti
QUOTE (kunigunda @ 2004 10 04, 18:29)
Kristin tu nepyk kad musu daug rytuose wink.gif pati zinai kad cia pigiau uz tai ir daugiausia musu, o gal del to kad vieni per kitus,vieni pas kitus taip ir buriuojames.
Tu varyk isita puse tai ir pardos lietuviskos arciau bus,dazniau galesi silkutes nusipirkti biggrin.gif biggrin.gif
O betitei tikrai prizadam ekskursija pravesti,po lankytinas ir zinotinas vietas,ir siaip padesim kuo galesim iki wink.gif

Pykstu, pykstu tongue.gif laugh.gif
Atsakyti
Sveiki! Kreipiuosi i visas mamytes, kurios savo atzalas veda i darzelius Londone!
Greitu laiku ir man teks tokia laime, taciau nieko nezinau apie darzelius Londone, koks mokestis, sistema, grupes ir t.t. blink.gif Pasidalinkite prasom informacija ir nepagailekite patarimu. Is anksto dekoju! rolleyes.gif Iki pasimatymo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (natty @ 2004 10 27, 12:20)
Sveiki! Kreipiuosi i visas mamytes, kurios savo atzalas veda i darzelius Londone!
Greitu laiku ir man teks tokia laime, taciau nieko nezinau apie darzelius Londone, koks mokestis, sistema, grupes ir t.t. blink.gif Pasidalinkite prasom informacija ir nepagailekite patarimu. Is anksto dekoju! rolleyes.gif Iki pasimatymo biggrin.gif

Tai, kad tavo mergina man atrodo jau i mokykla turi eit g.gif Mano sunus gimes 2000 metais ir jau eina i mokykla rolleyes.gif
Atsakyti
keturiu metuku vaikai Anglijoj jau i mokykla eina?
Ar galetum man siek tike placiau apie tai papasakoti, visiskai neismanau apie visa sita sistema Anglijjoje sad.gif
Atsakyti
QUOTE (natty @ 2004 10 27, 14:16)
keturiu metuku vaikai Anglijoj jau i mokykla eina?
Ar galetum man siek tike placiau apie tai papasakoti, visiskai neismanau apie visa sita sistema Anglijjoje sad.gif

Na taip jau eina rolleyes.gif ,as nenorejau leist savo sunaus, sakau dar mazas,leisiu kitais metais, bet man pasake mokykloj, kad jis jau privalo eit siemet ir pasirinkimo nera.Bet jei ji gimus rugsejo menesi, tai gal siemet dar pratemsit, bet priklauso nuo mokyklos rolleyes.gif .Kai atvaziuosi i Londona,nueisi i mokykla kuri yra arciausiai tavo namu ir uzregistruosi, nes cia buna eiles ir tada siuncia i kita mokykla, tai geriau anksciau uzsiregistruot, kad gaut vieta.Mano maziui dar ner 2 metu ir jau uzregistravau i mokykla doh.gif ,oi gaila man tu vaikuciu, pervargsta jie mokykloj sad.gif ,nuo9val iki 15.20val.
Atsakyti
mh...supratau
o ta mokykla nuo keliu iki keliu?
o jeigu darzelis - tai koks mokestis?

as labai atsiprasau, bet klausimu begale, nes niekas neaisku blink.gif

Atsakyti