Įkraunama...
Įkraunama...

l/d "Varpelis"

Mamos, ar zinote ka nors apie l/d "Varpelis"? Kuri aukletoja gera, o kuri ne?
Ka zinote apie ji? Aciu uz patarimus.
Atsakyti
Man irgi būtų labai įdomu sužinoti, nes jis po mūsų langais įsitaisęs - tad žadu užrašyti savo piratą ten wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Leja @ 2004 10 27, 14:40)
Man irgi būtų labai įdomu sužinoti, nes jis po mūsų langais įsitaisęs - tad žadu užrašyti savo piratą ten wink.gif

na nejaugi niekas nevedate savo vaiku i varpeli ? tai gal pazistami? kokia ten atmosfera pasidalinkit unsure.gif
Atsakyti
As dirbu Varpely;) Bet net nezinau, kokia aukletoja ypatingai parekomenduoti. Praktiskai visos fainuoles. Na, bet jei reiktu issirinkti i kokia grupe savo vaika leisti, tai gal pas aukletoja Regina. Ji gerai paruosia vaikus mokyklai, grupeje niekad nebuna chaoso, susiformuoja grazus tarpusavio santykiai tarp pedagogiu ir vaiku. Puikiai sugeba organizuoti spektaklius ir t.t. Dar labai siltos aukletojos Lina, Erika... Musu darzelyje veikia 1 montesorine grupe, bet ten baisingai perpildyta, norinciu labai daug.
Atsakyti
Mano vyresnysis sunus lanke "Varpelio" montesorine grupe. Viskas butu ciki, jei ne maistas cry.gif Ejome kelios mamos pas vedeja ir praseme, kad sutramdytu virejas ir jos daugiau nevogtu maisto produktu. Po musu zygio, reikalai pagerejo. Iki to laiko maistelis keliaudavo i konteineri, nes vaikai nevalgydavo tokio marmalo sad.gif
Atsakyti
Keista g.gif As tik praeita menesi pradejau darzelio maista pietums uzsisakineti, tai man labai niam niam tongue.gif
Atsakyti
Taigis taigis, po mūsų žygių pas vadėją, maistelis žymiai pagerėjo smile.gif Rugsėjo mėnesį buvom atėję į svečius pas auklėtoją, tai ji sakė, kad su maistu kol kas viskas tvarkoje. Vienu žodžiu, mamos ir toliau stebi, ir jei vėl maisto kokybė suprastės, teks vėl vadėja paklibinti smile.gif
Atsakyti
Mano vaikas lanko si darzeli, bet apie ju maista as nieko nezinau cry.gif Is kur , mamytes, jus suzinot???
Atsakyti
carramele, ar tai ta Erika, kur dirba su 3-4 metu vaikais, berods voveriuku grupeje? Ji man tikrai labai silta smile.gif
Atsakyti
Mano vaikinukas taip pat lanke si darzeli, pas aukletojas Regina ir Virgute. As buvau labai patenkinta: mano sunelis pirma karta nuejes i darzeli jau nenorejo grizti namo. Labai dziaugiuosi vaiko paruosimu mokyklai, o ir mikroklimatas ten thumbup.gif Antraji suneli taip pat ten uzrasysiu.user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE
Musu darzelyje veikia 1 montesorine grupe, bet ten baisingai perpildyta, norinciu labai daug.

Pries kiek laiko reiketu uzsirasyti i sia grupe? Mano suneliui 2 menesiai, o nuo triju metu noriu leisti i darzeli. Ar dar nepervelu? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Man irgi būtų labai įdomu sužinoti, nes jis po mūsų langais įsitaisęs - tad žadu užrašyti savo piratą ten  wink.gif

Pasirodo, kad turime kaimynu - mes taip pat gyvename salia darzelio 7 name.user posted imageuser posted image
Atsakyti