Įkraunama...
Įkraunama...

l/d "Varpelis"

QUOTE(PAME @ 2005 02 17, 11:03)
Tai jusu gal Zukausko gatve? g.gif

Na taip, Zukausko.user posted image
Atsakyti
QUOTE(peledziuke @ 2005 02 10, 12:29)
Mano vaikinukas taip pat lanke si darzeli, pas aukletojas Regina ir Virgute. As buvau labai patenkinta: mano sunelis  pirma karta nuejes i darzeli jau nenorejo grizti namo. Labai dziaugiuosi vaiko paruosimu mokyklai, o ir mikroklimatas ten thumbup.gif Antraji suneli taip pat ten uzrasysiu.user posted imageuser posted image

o kaip čia supras g.gif galima pasirinkti auklėtojas? o iš kur žinoti kokia auklėtoja bus paskirta grupei?
na aš saviškį planuoju pradėti vesti nuo kovo bus 2 metukai tai turbūt paklius į tą grupę kur mažiausi g.gif
Atsakyti
Ir as ruosiuosi leisti i ta darzeli nuo kovo men., kai maziukui bus 2 metukai...Aisku, jie pateks i lopselinuku grupe, bet pas ka tai nezinau, gal reikia leisti pas ta pacia, pas Regina, tiesiog prasyti, kad mano didysis pas ja lanke g.gif Zinau, kad kitoj lopselinuku grupej aukletoja dirba pati vedeja, bet ar ji gera tai nezinau.Ogal ir Reginu ne viena yra?
Atsakyti
PAME tai mūsų vaikiučiai gali įtą pačią grupę eiti 4u.gif tik va aš sumasčiau čia vakar jei grupes pilnas suformuoja nuo rugsėjo,tai ar bus mūsų vaikiukams vietos kovą g.gif
Atsakyti
Gali 4u.gif As galvoju, kad ten vietos visada yra, galima dabar parasyti prasyma, o eisit nuo kovo. Nera tas darzelis ypatingas, jis paprastas, todel ir vietu yra. As kai vedziau savo dicki, ju grupeje budavo visada kokie 8 vaikai.
Priima nuo 1,5 m. O kodel tu nori leisti nuo kovo? Ruosiesi i darba? O aukles nenori? mirksiukas.gif
Atsakyti
ne aš jau dirbu ax.gif o vaikutis būna su močiute ir aš jį matau tik savaitgaliais tad ir noriu į darželį pradėti vesti, bet dabar tik 1,5 metukų o kova bus 2 tai sakau vis didesnis, tai ir bandysim - gal visai lengvai pavyks . o aš vaikelį tada namuose turėsiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inga888 @ 2005 08 18, 15:03)
. o aš vaikelį tada namuose turėsiu  thumbup.gif

PAME tu turūt dėl šio sakinio pagalvojai kad aš nestuke.gif , ne aš čia apie savo Valduką taip kalbėjau, nes dabar namuose jis būna tik savaitgaliais o kitas dienas kai aš dirbu buna už 70 km. cry.gif
Atsakyti
Mano dviejų pipiras pradės keliaut į šį darželį nuo rugsėjo 1 4u.gif
Tai va, dabar liko tik pasirinkt tik auklėtoją - yra dvi mažųjų grupės. Vienoje dirba Dalia (sake amžius virš 30 m.), kitoje - Regina (virš 50 m.).
Nei vienos kol kas dar nemačiau, sako, kad abi geros auklytės.
Nežinau, pas kurią rašyt doh.gif
Gal kas gali padėt apsispręst? blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
Leja 4u.gif
jus ten su Ignu situacija išsiaiškinkit ir po to mums vietą iki kovo rezervuokit biggrin.gif mirksiukas.gif
mano mama su Valdu vis nueidavi į daržiuką tai kaip supratau jai teko su ta jaunesnia bendrauti, sakė labai maloni moteris ir vaikiukai labai meiliai prie jos prisiglaudę būdavo. g.gif
na jums rinktis 4u.gif
Atsakyti
Jaučiu apsispręsiu antradienį, kai pamatysiu "gyvai" mirksiukas.gif Gal Ignas pats pasakys, kuri teta labiau patinka smile.gif
Oi, kaip būtų smagu, jei kaimynai į tą pačią grupę keliautų rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos!

Pas Regina ejo mano dickis, l. gera aukletoja, is jos grupes vaikai nenoredavo eiti namo schmoll.gif Tai ir stoviniuodavom susirinke tevai tarpdury biggrin.gif tai jau tai pasako, kad vaikams cia gera. Dar ji l. graziai paruose vaikus kaledinei sventei. As buvau ant tiek nustebus, kad lopselinukai sitaip gali vaidinti!!! Jie sake ir eilerastukus ir dainavo ir zinodavo kada ka jiems reikia daryti. Apie Dalia nieko nezinau, tad ir nieko negaliu pasakyti, matydavau ja lauke su vaikuciais, maloni moteris. Man regis, kad ji dazniau isveda lopsiukus i lauka thumbup.gif O Regina yra vyresnio amziaus, gal jai sunkiau, gal labiau saugo vaikus nuo ligu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Kodel jus mamytes neuzeinat i "Eiguliuku pavesine"? g.gif g.gif g.gif 4u.gif 4u.gif
http://www.supermama...2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PAME: 26 rugpjūčio 2005 - 09:43
Sveikos mamytes,
as irgi planuoju savo dukriuka leisti i si darzeli. tik nezinau, kada uzrasyti? o nuo kokio amziaus priima i darzeli, ar tik nuo 1,5 metuku? o gal ir nuo 1 metuku galima? Mums rugseji sueis metukai. tai gal jau dabar uzrasyt reikia? smile.gif
Atsakyti