Įkraunama...
Įkraunama...

Velimas (Felting) 13

jeigu veltinis sausas mano manymu siunciant jam nieko neatsitiks (aisku jei ant jo yra kokiu nors stikliniu rutuliuku tada jiems gali as nors atsitikt) o siaip tai siusk drasiai ir nebijok... nieko neasitiks rolleyes.gif
Atsakyti
Jei velėjom įdomu, tai prie Čiurlionio menų gimnazijos "Viskas jūsų rankdarbiams" mačiau, kad labai labai daug įvairių spalvų vilnos atvežė biggrin.gif . Tiesiog parduotuvėj vieni maišai rolleyes.gif .
Atsakyti
tikrai? 4u.gif idomu iki kiek jie siandien dirba? bigsmile.gif
Atsakyti
o kokios ten kainos? ciurlionio parduotuvytej? g.gif
Atsakyti
kai paskutini karta buvau (o tai buvo rugseji doh.gif ) importuotos is vokietijos 25g kainavo 10,60lt o buvo ir 30g 3lt... kaip ir rankdarbiai.com
Atsakyti
WoW... you guys are SO busy.... thumbup.gif

A while ago someone asked me about the outlines on my felts...
I build my felts with the picture on the top.. The outlines are the last thing I put on the picture. (it is still dry wool, no water) when it is ready I wet it and felt it all down by hand and only roll at the very end...

Here is some other feltmakers works...

International Feltmakers Association (Scandinavia)

And what wool do you all use?? I see Merino... but is there any other Lithuanian sheep wool??

Take care now... happy felt...

Karoliina
LiinaLommi
Atsakyti
QUOTE(Fėja-Būrėja @ 2006 12 16, 16:00)
Jei velėjom įdomu, tai prie Čiurlionio menų gimnazijos "Viskas jūsų rankdarbiams" mačiau, kad labai labai daug įvairių spalvų vilnos atvežė  biggrin.gif . Tiesiog parduotuvėj vieni maišai  rolleyes.gif .

jie sakė, kad turi pastovius, stiprius tiekėjus ir visada pas juos dabar bus daug, įvairių spalvų vilnos. ją savaitgaliais pardavėja pasveria ir supakuoja. savaitgaliai parduotuvė nedirba, dirba pardavėja sverdama vilną... o pirmadieniais iš ryto, būna tiek žmonių, kad praeit neina lotuliukas.gif pardavėja juokias, kad visas jos lentynas, kurias visą savaitgalį ji pildė, iššluoja per pusdienį doh.gif jau net paslėpta vokiška, airiška vilna, visur lietuviška ir tikrai daug įvairių ir gražių spalvų buvo ir praeitą pirmadienį
kaina 30 g - 3 lt
adatos ten 2-2,40 Lt už vienetą
wub.gif

P.S. o dabar sužinojus kad jos vėl ten daug ir gražios pradedu kartoti mantrą: Man jau užtenka vilnos, jos ir taip pilni namai, pilna visur kur tik akis užkliūna, nebereik man ten važiuoti... Man užtenka vilnos... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sansara: 16 gruodžio 2006 - 18:28
QUOTE(liinalommi @ 2006 12 16, 18:25)
WoW... you guys are SO busy....  thumbup.gif

A while ago someone asked me about the outlines on my felts...
I build my felts with the picture on the top.. The outlines are the last thing I put on the picture. (it is still dry wool, no water) when it is ready I wet it and felt it all down by hand and only roll at the very end...

Here is some other feltmakers works...

International Feltmakers Association (Scandinavia)

And what wool do you all use?? I see Merino... but is there any other Lithuanian sheep wool??

Take care now... happy felt...

Karoliina
LiinaLommi


Thanks for the information You share with us!
I'm speaking for myself: I'm using merino and also Lithuanian sheep wool, it's rally good, espacially this with some fat on it mirksiukas.gif
Papildyta:

P.S. o dabar sužinojus kad jos vėl ten daug ir gražios pradedu kartoti mantrą: Man jau užtenka vilnos, jos ir taip pilni namai, pilna visur kur tik akis užkliūna, nebereik man ten važiuoti... Man užtenka vilnos... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
[/quote]
Man tas pats, graži vilna ir perki sau išsijuosus lotuliukas.gif
Bet dabar is tos užsilikusios dovanų privėliau, išvengiau Kalėdų karštligės spūsčių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šią savaitę daug gražių spalvyčių vilnos atvežė į Casa Lana siūlų parduotuvę Vilniuje (Basanavičiaus g.) (Kaune, aisku, irgi).
Kaina: vilnos 100 g - 14,99 Lt (sveria mažesniais kiekiais),
adatos (vieno dydžio) - 3,65 Lt.
Tik jau baigia išpirkt aplinkinių mokyklų mokinukės ir mokytojos 4u.gif
Atsakyti
kaip adatėlėm subadyti burbuliuką? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2006 12 17, 00:59)
kaip adatėlėm subadyti burbuliuką? blush2.gif


Intensyvaus badymo būdu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2006 12 17, 00:59)
kaip adatėlėm subadyti burbuliuką? blush2.gif

o kam adatelem badysi?? man atrodo, kad zymiai paprasciau slapiai g.gif blush2.gif ir tik nevarykit ant ABC sluoksnos ir karsinio - veliasi slapiai bent jau burbuliukai tai tikrai biggrin.gif
Atsakyti