Įkraunama...
Įkraunama...

Velimas (Felting) 13

veloasi, ber prasciai nei pvz rankdarbiai.com karsinys. nors ant bumbuliuku ne taip jauciasi. tu pabandyk sali nuvelt slapiai ir labai pasijaus skirtumas, o jei dar desi puse abc, puse rankdarbiai karsinio., tai matysi ryskiai, kaip skirtingai veliasi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukė @ 2006 12 17, 10:01)
o kam adatelem badysi?? man atrodo, kad zymiai paprasciau slapiai g.gif  blush2.gif ir tik nevarykit ant ABC sluoksnos ir karsinio - veliasi slapiai bent jau burbuliukai tai tikrai biggrin.gif

man norisi ir sausai pabandyti, nes negaliu namie visada šlapiai dirbt wink.gif

ir man kažkodėl neišeina lygūs rutuliukai sad.gif

na, man sluoksna patiko visai, o karšinys tai nelabai smile.gif
dabar turiu šiek tiek karšinio iš kitur, tai ABC kol kas guli blush2.gif

paskui pasakysiu, ar pavyko kas iš jo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zanetux: 17 gruodžio 2006 - 10:40
Kaip dirbancioms nulekti i Ciurlionio parduotuve pirmadieni ryta...jetus jetus
frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2006 12 17, 11:39)
man norisi ir sausai pabandyti, nes negaliu namie visada šlapiai dirbt wink.gif

ir man kažkodėl neišeina lygūs rutuliukai sad.gif

na, man sluoksna patiko visai, o karšinys tai nelabai smile.gif
dabar turiu šiek tiek karšinio iš kitur, tai ABC kol kas guli blush2.gif

paskui pasakysiu, ar pavyko kas iš jo 4u.gif


ar bandei velt rutuliukus, kaip rasiau anoj temoj? atsiplest karsinio gabala, tada i bliuda ar kriaukle uzkimsta prisileist karsto vandens, imerkt ta karsinio "skuduriuka", atsargiai isimt - jis visas toks kaip plona, svelni medziagyte issitrauks, susukt is jo rutuliuka ir su muiluotom rankom toliau sukt. nu sitaip tai man nesigauna nelygus niekaip smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Gidija @ 2006 12 17, 12:34)
Kaip dirbancioms nulekti i Ciurlionio parduotuve pirmadieni ryta...jetus jetus
frusty.gif


o tai kam ten lekt isvis? ax.gif sakyciau kaina butu mazesne nei pvz rankdarbiai com, tai tada apsimoketu, o kai kaina tokia pati ar didesne, tai patogiau internetu uzsisakyt ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2006 12 17, 11:42)
ar bandei velt rutuliukus, kaip rasiau anoj temoj? atsiplest karsinio gabala, tada i bliuda ar kriaukle uzkimsta prisileist karsto vandens, imerkt ta karsinio "skuduriuka", atsargiai isimt - jis visas toks kaip plona, svelni medziagyte issitrauks, susukt is jo rutuliuka ir su muiluotom rankom toliau sukt. nu sitaip tai man nesigauna nelygus niekaip smile.gif

nebandžiau doh.gif

pabandysiu būtinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2006 12 17, 11:42)
o tai kam ten lekt isvis?  ax.gif sakyciau kaina butu mazesne nei pvz rankdarbiai com, tai tada apsimoketu, o kai kaina tokia pati ar didesne, tai patogiau internetu uzsisakyt ir viskas  biggrin.gif


Na, bent jau vien todel, kad realiai matai, ka perki, o kai internetu uzsakineji, tai uzsakai vienokias spalvas - atkeliauja kitokios, bent taip mano patirtis kalba uzsisakinejant is randarbiai.com ...
Atsakyti
Sweikos, dabar ir as rie jusu prisidesiu biggrin.gif vakar buwau kursuose pamokino viska daryt, tai gryzus iki 5 nakies dariau, ir dabar daryciau, bet jau vilnele sunaudojau doh.gif
tai norejau jusu paklaust, rankdarbiai.com kur galima uzsisakyt viska, ten keletos daiktu trys zvaigzdutes, ateit nera sandeli, o jei as uzsisakau, taai jie atsius man viska tik kai tures sandeli, ar sius per kelis kartus? g.gif
Atsakyti
manyciau kad ziustu tada kai tures visas tavo uzsisakytas prekes... 4u.gif
Atsakyti
astreja, prie pastabu parasyk ar siusti, kai tures viska, ar nepilna uzsakyma.
Atsakyti
na kurgi visos dingo? kazkaip nebesimato nauju darbeliu... zmones... aktyviau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonbonkea @ 2006 12 17, 15:56)
na kurgi visos dingo? kazkaip nebesimato nauju darbeliu... zmones... aktyviau  lotuliukas.gif

Kalėdines dovanas "primušinėjam" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2006 12 17, 10:20)
veloasi, ber prasciai nei pvz rankdarbiai.com karsinys. nors ant bumbuliuku ne taip jauciasi. tu pabandyk sali nuvelt slapiai ir labai pasijaus skirtumas, o jei dar desi puse abc, puse rankdarbiai karsinio., tai matysi ryskiai, kaip skirtingai veliasi tongue.gif

veliau as desra biggrin.gif ir gelytes lapelius - desra viskas gerai, gan ilgai reikejo pakociot, bet susivele, o gelytes lapeliai kazkodel susigumburavo g.gif ir tos plutines raudonos veliau. gal per daug glamziau g.gif o is melynos ryskios abc karsinio - normaliai susivele. aisku, ne tas, kas is sluoksnos, nu bet pakenciamaineblogai smile.gif

o is rankdarbiu.com uzsisakius rudos sokoladines vilnos, atkeliavo kazkokia bordava tamsiai schmoll.gif dabar paziurejau - tamsiai pilka labai skiriasi nuo pavaizduotos pas juos ir mano gautos spalvos schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Sraigutė @ 2006 12 17, 15:06)
Kalėdines dovanas "primušinėjam" mirksiukas.gif

as niekaip nesumasciau ka vyrams padaryt doh.gif tapkes netinka, nes silta pas visus namie, koki dekla mobilekui g.gif kepuriu, pirstiniu irgi nesuprastu lotuliukas.gif doh.gif

gal kokiu pasiulymu g.gif blush2.gif dar laiko yra biggrin.gif
Atsakyti