Įkraunama...
Įkraunama...

Pinigai valdo mus ar mes pinigus?

Pinigų reikia tiek, kad jų užtektų. O tas užtektų, tai pagal kiekvieno norus, galimybes, gyvenimo filosofiją, tikslus ir t.t.
Atsakyti
manau, kad pinigai valdo ne tik mus, bet ir visa pasauli. smile.gif gaila, bet taip jau yra....
Atsakyti
QUOTE(Faina @ 2005 05 09, 10:40)
Pinigų reikia tiek, kad jų užtektų. O tas užtektų, tai pagal kiekvieno norus, galimybes, gyvenimo filosofiją, tikslus ir t.t.


o tie norai turi tendencija vis dideti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano giliu įsitikinimu, pinigai yra tik žmonių sugalvota priemonė gyventi patogiau, linksmiau, šilčiau, naudingiau, greičiau ir dar visaip -iau..., suteikia daugiau galimybių pasiekti savo trokštamų tikslų. Laikyti pinigus gyvenimo prasme yra niekinga ir žema. Tai žemina patį žmogų. Žinau, kaip yra nemalonu ir sunku, kai jų trūksta. Bet tai tikrai nepriteikia gyvenimui džiaugsmo ir laimės. Tik patogumo. Labai gaila, kad šiuo metu ištikrųjų pasaulis ne kyla aukštyn, o ritasi žemyn. Nes vyrauja tendencija apie žmogų spręsti pagal jo turtą, valdomus pinigus. Mano nuomone, pinigai neapsprendžia žmogaus savybių, pačio žmogiškumo. Aš pati stengiuosi gyventi ir viską vertinti ne pagal pinigus ar kainą, bet pagal protą, sąžiningumą, tvarkingumą, elementarų žmogiškumą, estetiškumą, mandagumą ir pan. Taip sakant, stengiuosi pati valdyti savo pinigus. smile.gif Ir tikrai niekam nesiūlau būti pinigų vergais. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Varvara @ 2005 05 10, 12:09)
o tie norai turi tendencija vis dideti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



Todėl mes ir žmonės, kad vis norim tobulėti ir judėti į priekį.
Atsakyti
QUOTE(Faina @ 2005 05 10, 15:49)
Todėl mes ir žmonės, kad vis norim tobulėti ir judėti į priekį.

T.y. uzdirbti dar daugiau pinigu wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
tpiu tpiu tpiu musu pinigai nevaldo. jie tik yra priemone palengvinti buity.kaip ir ju niekada nebuna per daug, nes atitinkamai auga ir poreikiai
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2005 05 18, 00:45)
tpiu tpiu tpiu musu pinigai nevaldo. jie tik yra priemone palengvinti buity.kaip ir ju niekada nebuna per daug, nes atitinkamai auga ir poreikiai

Pritariu šiai nuomonei drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 05 10, 12:58)
Mano giliu įsitikinimu, pinigai yra tik žmonių sugalvota priemonė gyventi patogiau, linksmiau, šilčiau, naudingiau, greičiau ir dar visaip -iau..., suteikia daugiau galimybių pasiekti savo trokštamų tikslų. Laikyti pinigus gyvenimo prasme yra niekinga ir žema. Tai žemina patį žmogų.


Iš esmės sutinku su Susiena. drinks_cheers.gif
tie tikslai dažniausiai būna įteigti reklamos sukelto vartojimo bumo. Atrodo, kad nusipirkus tą ar aną daiktą laimės bus pilnos kelnės. Bet dažniausiai taip nėra ir žmogus vėl pasiduoda iliuzijai, kad kai turės dar daugiau, bus geriau. Ir taip pasaka be galo. To vidinio Tuštumos Drakono niekaip neįmanoma pasotinti... Manau, jei žmogus turės laiko sau, pamąstymams, išgyvenimams, tuo pačiu, susikurdamas vidinę pilnatvę, jis neįsitrauks į beprasmišką vartojimo sukūrį ir nesileis valdomas pinigų. Visa bėda, kad įsitraukęs į "pinigų darymo" procesą žmogus dažniausiai nebeturi laiko nei refleksijai, nei gyvenimui "savo malonumui".
Tai ką čia išdėsčiau, išbandžiau savo kailiu - buvo ir finansinės duobės, ir pakilimai, bet dabar nusprendžiau, kad man užtenka tokio pinigų kiekio, kurį turiu ir daugiau dėl jų nesiplėšysiu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2005 05 18, 01:45)
tpiu tpiu tpiu musu pinigai nevaldo. jie tik yra priemone palengvinti buity.kaip ir ju niekada nebuna per daug, nes atitinkamai auga ir poreikiai

Aš pritariu šiai nuomonei ir nenorėčiau, kad mane valdytų pinigai, šiaip stengiuosi pati juos valdyti ir valdyti taip , kad turimų pinigų užtektų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lengvute @ 2004 10 28, 10:43)
kokios mintys  rolleyes.gif ?

kol pinigai maži mes juo valdom, na o kai ju daug, tada tikrai jie valdo viską
Atsakyti
Visgi pinigai valdo pasauli, kaip bebutu gaila.
Na o mes galime ismokti protingai jais disponuoti, tai galima pasakyti ir valdyti mirksiukas.gif
Taciau zmones silpni... tad manau to reikia ismokti biggrin.gif
Atsakyti