Įkraunama...
Įkraunama...

Ar turite salia toki zmogu, kuris ziauriai erzina

Skaiciau knygele ir joje buvo parasyta, kad tas zmogus, kuris tave ziauriai erzina, vadinasi tu neturi jo kokios tai savybes. Dazniausiai ta savybe tu giliai pasamoneje troksti tureti, bet negali.
Man atrodo, kad tai visiska nesamone. schmoll.gif Darbe turime tokia "kvailele", kuri amzinai nusisneka,blevyzgoja,vienu zodziu, kas galvoje, tas ir ant liezuvio. Vis ko tai nepadaro,issiblaskymas 100 proc.Save ji vertina be galo gerai, uz jos nugaru zmones susizvalgo ir sypteli. Mane ji be galo erzina, bet nera kur dingti,juk ne as darbdave. Aisku, as stengiuosi to neparodyti, kaip ir visi. Ji nera piktybinis zmogus, jai vis amzinai nesiseka viskas, nukencia nuo zmoniu.JI TIKRA BLONDINE, AS TIKRAI NENORIU BUTI TOKIA, KAIP JI.
Atsakyti
Pritariu.Tai tikra nesamone.As taip pat turiu toki zmogu.Mano uosviene mane labai erzina,bet irgi nera kitos isities kaip bendrauti. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aukseklaipeda @ 2006 12 21, 17:11)
tas zmogus, kuris tave ziauriai erzina, vadinasi tu neturi jo kokios tai savybes.

Aš irgi visai neseniai girdėjau tokį dalyką, kad paprastai kituose mes pastebim tuos trūkumus, kuriuos turim ir patys...
"Nevirškinu" vienos tokios asabos, bet net nesuprantu kodėl... Kažkokių akivaizdžių trūkumų nematau, atrodo, na žmogus, kaip ir daugelis, o pakęsti jos negaliu... Ir kokios čia jos savybės aš neturiu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leputė: 21 gruodžio 2006 - 16:44
Kartais as irgi sutinku kazkoki zmogu ir tiesiog negaliu su juo bendrauti.Nepatinka jis man labai.Tiesiog bio laukai nesutampa ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(aukseklaipeda @ 2006 12 21, 17:11)
Skaiciau knygele ir joje buvo parasyta, kad tas zmogus, kuris tave ziauriai erzina, vadinasi tu neturi jo kokios tai savybes. Dazniausiai ta savybe tu giliai pasamoneje troksti tureti, bet negali.


Manau tiesa unsure.gif Jei erzina ŽMOGUS ir negali pasakyt kodėl, tikriausiai taip ir yra, o jei erzina ne žmogus, bet pvz. jo KVAILUMAS kaip tavo situacijoje, tai jai kitas reikalas.
Atsakyti
prisidesiu ir as,mes ,as ir brangusis ,turim toki nuomininka,kurio negalim pakesti,ir iskraustyti negalim,purto mane nuo jo,vadinu ji uz nugaros bjauriausiais zodziais ,stengiames isvis nebendrauti,bet mane viem zinojimas ,kad kitam kambary yra tas,jau vargina,negeliu savo namuose jaustis laisvai,net stangiuosi kartais ,kad jam paciam butu nemalonu,tokiu visokiu prigalvoju dalyku,kad jam kuo greiciau noretusi paciam issikraustyti,bet jis atsparus ir nekruta niekur blush2.gif ir jis man net smirda.....

jei kam bus idomu,papasakokiu ir priesistore
Atsakyti
QUOTE(architekte.lina @ 2006 12 21, 21:19)
jei kam bus idomu,papasakokiu ir priesistore


Pasakok 4u.gif
Atsakyti
laukiam bigsmile.gif
Atsakyti
niu isliesiu as sirdi tongue.gif

tai va pats seniausias faktas,tai kad mociutes brolis gyveno vilniuje,bet buvo kiles is kaimo uz kauno ,ir kaime kaimynu sunus gavo vilniuje darba,tai pasiprase pas dede pagyventi laikinai,kol susiras buta.tip atsitiko,kad dede isitaise netikai nuominnka,jis net nesitikejo,kad anas taip nustatys pats taisykles ir pats sugalvojo moketi siokia tokia nuomos suma,patikslinsiu beveik vilniaus centre uz kambari mokedavo 150lt ir tai ne visada,nes kartais dede vezdavo i kaima ,nors yra kaimynai ir tai nieko nekainuoja papildomai,na bet,- toliau-tai tas kutvela net nesieiskojo jokio buto,o dee buvo toks korektiskas ir geras zmogus,kad lauke,kol tas pats iskikraustys ir nieko jam nesake(dede i buvo 68metai ir jis buvo viengungis,nei moteriskaites neturejo,nes buvo mokslininkas) ir atsitikiko toks dalykas,kad mociutes brolis mire,tai kadangi as gyvenau vilniuje ir nuomavaus buta ,tai man atiteko ta vieta ir mes su brangiuoju cia isikraustem,tai spekit,ar kazkas paprase jo issikelti?o gi ne,nes mano mociute is savo seimos liko viena ir jai reikia priziureti savo gimtines sodyba ir isivaizduokit,to nuomininko tevai patys isipirso uz priziuretojus,mat jie kaimynai ir jiems nesunku atseit,o visa esme,kad ju sunelio neismestu,ir mociute mano labai gera ir taktiska moteris neisdryso jo isvaryti,visa musu seima galvojo,kad jis pats issikels,visgi vyras 26metu,turi gera darba ir cholera nesikrausto,o as andziau kazkada klausti ,ka gyvenime jis galvoja,tai atsove,kad kraustysis,kai mes apsizenysim,as ir sakau is kur tu zinai,kad mes neapsizenija,jis-as viska apie jus zinau,tai taip tas pasakymas mane uzsiutino!!!! jis gi nesikrausto,nes yra grynas suvalkietis ir pas mus gyvena uz 200lt per menesi ir nieko daugiau nemoka,tai as vis itikineju mociute(butas jos nuosavybe,ji viska ir tvarko),kad jau pasakyti laikas kazka,nes per naujus bus lygiai metai nuo dedes mirties,o jei nepasakys nieko,tai brangiausio mama patare juokais pradeti vaikiskus daiktus veztis,kad susiprastu jog as laukiuos.
o mociutei morale neleidzia jo mesti,nes tevai gi sodyba priziuri,suni paseria,dar ir zeme jiems dave naudotis,kazkokie siurbeles!!!!


cia man karmine bausme ,kitoms anytos,kitoms kaip man unsure.gif

tai va viska isdejau lotuliukas.gif

paccios pageidavot
Atsakyti
Turiu ir as toki zmogu, kurio tiesiog negaliu pakest, tai mano busimojo vyro brolis, bet kol kas kitos iseities nera, ir tenka gyvent po vienu stogu, nors viens kitam bet kuria minute esam pasiruose perkast gerkles, tai vat, toks jau tas musu gyvenimas... doh.gif
Atsakyti
nius,merginos,taip isliejau sirdi,o nulis atsakymu schmoll.gif
Atsakyti
Tokio žmogučio neturiu. smile.gif
Atsakyti