Įkraunama...
Įkraunama...

Honda CR-V džipas

Gal zinot, ar i sia masinyte galima idet dujas?.. 4u.gif
Atsakyti
TURIU JUODA 2008m.-super masinyte thumbup.gif man ji labai patinka,kuro sanaudos mieste
8.5-9.7
Atsakyti
QUOTE(*Deimantas* @ 2008 06 11, 16:33)
TURIU JUODA 2008m.-super masinyte thumbup.gif man ji labai patinka,kuro sanaudos mieste   
8.5-9.7

as irgi turiu tokia -lelka o ne masina -super
Atsakyti
ax.gif i 2004m. dujas tikrai galima deti, uosvis tokia turi, o siaip man yra ir grazesniu SUV
Atsakyti
Ar rimtai Honda rūdija ??? Galvojam jamti Honda Pilot, bet visai nenorėčiau, kad surudytų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Žmona @ 2007 12 04, 23:00)
NU sitai neturiu prie ko prikibt viskas savo vietoj na ji 2007, bet kai isedau i nauja Mitsubishi Outlander tai tikrai tuscias ir toks neidomus vidus nu visai nusivyliau..... todel iskarto apsiprendziau CR-V

As bandziau sias abi 2008m., tai Outlandery garso izoliacija prasta, labai uzia viduje doh.gif Atstovas pats pripazino, nes galima kaip papildoma iranga papildoma garso izliacija uzsisakyt doh.gif O CRV galingiausias variklis tik 2L, tai man pasirode mazokai tokiai masinai, nes kartais toks jausmas, kad norisi pasisprt koja iskisus lotuliukas.gif Cia mano subjektyvi nuomone cool.gif

QUOTE(Taurė @ 2008 11 10, 10:45)
Ar rimtai Honda rūdija ??? Galvojam jamti  Honda Pilot, bet visai nenorėčiau, kad surudytų  blink.gif

Seni visi rudija lotuliukas.gif O jei naujas automobilis, tai dabar visi pakankamai gerai apsaugoti nuo korozojos. Ziurint kiek metu dar vazinesit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(medituk @ 2009 02 17, 19:29)
As bandziau sias abi 2008m., tai Outlandery garso izoliacija prasta, labai uzia viduje doh.gif  Atstovas pats pripazino, nes galima kaip papildoma iranga papildoma garso izliacija uzsisakyt doh.gif  O CRV galingiausias variklis tik 2L, tai man pasirode mazokai tokiai masinai, nes kartais toks jausmas, kad norisi pasisprt koja iskisus lotuliukas.gif Cia mano subjektyvi nuomone cool.gif
Seni visi rudija lotuliukas.gif  O jei naujas automobilis, tai dabar visi pakankamai gerai apsaugoti nuo korozojos. Ziurint kiek metu dar vazinesit mirksiukas.gif


Honda CRV dyzelinis variantas nors ir 2l, tikrai puikiai traukia, dydis patogus, ekonomija
gera (vidurkis 7litrai), keturi varomi isijungia automatiskai esant reikalui. Todel vaziavimas ekonomiskas. Sedi aukstai- matai gerai. Labai daug dabar crv zmones prisipirko, nes puikus kokybes ir kainos santykis. Po metu vazinejimo izvelgiau viena trukuma- kieta vaziuokle. Rinkausi tarp crv ir rav4, rav4 buvo dar kietesnis ir benzininis varikliukas silpnai trauke. Beje autosabinoje meginau crv ir benzinini, kuris buvo silpnesnis uz dyzeli. Kazkas temoje klause ar patogu aukstai perjungeti pavaras, tikrai taip, patogiau nei zemai. O gal ipratimas...
Atsakyti
BTA Draudimas kovo 23-29 d. vykdo akciją, kurios metu būtent HONDA automobilių savininkams privalomajam civilinės atsakomybės draudimui taikoma -15% nuolaida. Manau ši informacija bus aktuali visoms HONDA automobilių turėtojoms.
Atsakyti
QUOTE(*Avril* @ 2008 07 31, 12:35)
as irgi turiu tokia -lelka o ne masina -super


pritariu smile.gif turim mes naujaja CRV, tik amerikietiska varianta. zinokit thumbup.gif varikliukas 2.4, benzinas - nerealiai smagiai vaziuoja smile.gif o ir komplektacija gera - tai vienas malonumas vazinetis smile.gif vieni pliusai
Atsakyti
siandien pavoge musu CRV....metus pasidziaugem verysad.gif nuvaziuoti niekaip negalejo, nusitempe, reiskia ruosesi, planavo......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Coca - cola: 17 liepos 2009 - 06:58
QUOTE(Coca - cola @ 2009 07 17, 07:57)
siandien pavoge musu CRV....metus pasidziaugem  verysad.gif  nuvaziuoti niekaip negalejo, nusitempe, reiskia ruosesi, planavo......


Tevams CR-V irgi pavoge. Turejo 2005 m. - nauja is salono, pasidziauge menesi doh.gif Tada po dvieju savaiciu Toyota Rav4 pavoge (pasidziauge apie 2 men.).. Abiems tevams buvo po staigmena doh.gif Zodziu, kazkas buvo uzmates musu kiema doh.gif Visa laime - masinos buvo draustos..

QUOTE(*Deimantas* @ 2008 06 11, 16:33)
TURIU JUODA 2008m.-super masinyte thumbup.gif man ji labai patinka,kuro sanaudos mieste   
8.5-9.7


Veliau isigijo naujesni, 2008 m. CR-V. 2,4 dyzeliuka. Kuro sanaudos tikrai nedideles, skolinomes is tevu ir vaziavom i Italija slidineti, vasara i Ispanija - kuro sanaudos 7litrai thumbup.gif Labai stabili ji pasirode ir patikima tolimoms kelionems thumbup.gif

Tiesa, turejom Ispanijoj siokiu tokiu nesklandumu (per savo aplaiduma), bet pasiskambinom i Veho, uz 10 min mum jau perksambino ispanai, nurode kur atvaziuoti ir viska nedelsiant sutvarke thumbup.gif
Atsakyti
daili masinyte. anksciau rusai pirkdavo savo damoms 4u.gif
deja,manoji nebuvo patenkinta,mat jai per maza doh.gif
Atsakyti