Įkraunama...
Įkraunama...

Batutai

QUOTE(Kačia @ 2008 04 19, 13:24)
Mane irgi domina pripuciama sokinejimo aikstele, nes l. jau lovos kencia doh.gif Man reiketu tokios, kad tilptu ir atlaikitu mano abu berniukus biggrin.gif
I ka reikia atkreipti demesi jas renkantis mirksiukas.gif
Gal kas matete ju pirkti  g.gif


Man atrodo, geriau tramplyną rinktis. Jų būna ir mažesnių, ir didesnių ir su įsikibimais, ir su aptvarais.
Didesnis sportas atrodo,nei tos pripučiamos aikštelės g.gif
Atsakyti
Mes nupirkom dabar naują batutą, atvežtą iš Vokietijos,3.8 metro pločio, su visu apsauginiu tinklu. Kainavo 500 Lt. 4u.gif
Žinau, kad dabar , kai nesezonas, juos ten išparduoda labai pigiai.



QUOTE(cola @ 2008 08 05, 08:56)
ech as ir vis pasvajoju apie batuta, ale mazo pirkt nesinori, Senukuose maciau toki truputuka didesni, bet ta apsauga taip suejusi i vidu (tinklas), kad atrodo isvis vietos nelieka sokinet

pasvajoju apie dideli, bet mano vyras kas vakara tvarko kiema, tai jauciu nores sudedinet ir batuta  doh.gif
o ji tikriausiai kai jau pastatai tai ilgam (neprideliosi juk kas vakara)... biggrin.gif

vaikams jauciu smagumelis  rolleyes.gif


Jei dar ieškote, žinau kur yra didelis, virš 4 metrų pločio batutas. Tik be tinklo. Naujas, supakuotas, vežtas iš Vokietijos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai geras daiktas, kuris patinka visai seimai.
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 01 31, 00:03)
Mes nupirkom dabar naują batutą, atvežtą iš Vokietijos,3.8 metro pločio, su visu apsauginiu tinklu. Kainavo 500 Lt.  4u.gif
Žinau, kad dabar , kai nesezonas, juos ten išparduoda labai pigiai.
Jei dar ieškote, žinau kur yra didelis, virš 4 metrų pločio batutas. Tik be tinklo. Naujas, supakuotas, vežtas iš Vokietijos.  mirksiukas.gif


labai domina info 4u.gif gal galima ?
Atsakyti
Mazo batuto pirkti neapsimoka ir nesvarbu kokio amziaus vaikai,nes jis labai stipriai itemptas ir nelabai ten ant jo pastraksesi doh.gif . Mes praeita vasara isigijom i soda ,bet vaikai(10ir12metu) pabande pora kartu ir nurideno ji i kampa doh.gif
Atsakyti
Mes turim ir labai džiaugiamės wub.gif Dukra šokinėt mėgsta už rankyčių prilaikoma.
Atsakyti
Mes turime dideli batuta ir suauge gali ant jo sokineti.Pas senelius esam ppastate,nes mums nera kur verysad.gif laikyti.Tai vasara pats maloniausias dalykas ,kieme ant zolytes gaivus orelis ir t.t Vieni saslykus kepa kiti maudosi treti ant batuto sokineja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kai musu vaikiukas paaugs, manau isigysime batuta lauke (gyvename name). Bet kokybiskas, didelis, su apsaugom kainuoja nemazai.
Atsakyti
QUOTE(Mamyyte @ 2009 03 13, 17:12)
Mes turime dideli batuta ir suauge gali ant jo sokineti.Pas senelius esam ppastate,nes mums nera kur verysad.gif laikyti.Tai vasara pats maloniausias dalykas ,kieme ant zolytes gaivus orelis ir t.t Vieni saslykus kepa kiti maudosi treti ant batuto sokineja  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


O kur pirkot ir kiek kainuoja?
Atsakyti
Mes turim irgi didiji batuta su apsaugom mokejom apie 700 lt nezinau cia daug ar mazai. bet siaip esam labai aptenkinti.
Nors manau jeigu vaikuciai nedideli, pakanka ir to mazojo kur skersmuo apie 1.5 cm
Maciau forume kazkas pardavineja
Atsakyti
Kita savaite vaiko gimtadienis ir uzsiprase batuto.
Gal kas patarsiote kur ieskoti Kaune ? ziurejome www.batutai.lt, bet tenai kainos
labai dideles.
Atsakyti
QUOTE(asara1 @ 2009 03 19, 13:48)
Kita savaite vaiko gimtadienis ir uzsiprase batuto.
Gal kas patarsiote kur ieskoti Kaune ? ziurejome www.batutai.lt, bet tenai kainos
labai dideles.

Vilniuje Thome philipse mačiua, tai gal ir kaune yra mirksiukas.gif
Atsakyti