Įkraunama...
Įkraunama...

Šių Kalėdų dovanos

štai ir atėjo tas metas,kai visos staigmenos ir dovanos jau išslaptintos,na nebūčiau aš,jei nepasmalsaučiau,kas ką gavo?

Štai aš gavau labai daug dovanų iš savo mylimojo (turėkite omenyje,kad mes studentai) labiausiai nustebino gimtadienio dovana-tikrai nuostabus ir stilingas parkeris,net nesvajojau blush2.gif gimtadienis buvo 23 dieną.
Vat Kalėdoms irgi pasisekė,labai norėjau visiskai,mano nuomone, nereikalingo daikto -lesyklėlės paukščiams balkone lesinti ir tikrai tokią gražutę turim dabar ,taip pat ir voniai visokių kvapnių dalykėlių radau ax.gif

dar keliausim pas tėvus,tai ir ten girdėjom,kad Kalėdų seniukas atėjo rolleyes.gif

neslėpkite ir pasidalinkite savo džiaugsmais
Atsakyti
Visgi šventės neblogos visai šeimynėlei buvo. Aš pirkau kvepalus, gavau irgi fainus kvepaliukus, žodžiu, esam patenkinti "diedo" dovanom drinks_cheers.gif
Atsakyti
As nuo savo draugo gavau kvepalus,kuriu labai norejau, bet neisgalejau nusipirkt biggrin.gif ir siaip visokiausiu smulkmeneliu nuo artimuju tongue.gif
Atsakyti
Gavau to ko labai norėjau- didelį, gražų ir gerą kaljaną wub.gif
Atsakyti
Gavau labai faina knyga apie kates, abonementa i sporto kluba, labai miela lovos uztiesaliuka, didziuli ranksuolsti, ir dar daug ivairiu smulkmenu smile.gif
Atsakyti
is vyro gavau silta chalatas.
is anytos kvepalu is oriflame.
is brolio gavom kalendoriu su vestuvine mus foto.
is mamos dar nezinau:)
Atsakyti
o as kaledu seniu bent kelis sutikau! biggrin.gif

nuo MB grazia zvake, teleoto kaip smalizei saldainiu deze! bigsmile.gif

nuo seses voniai burbuliuku ir visokiu aliejukiu...

nuo teveliu - seimyniskai (ruosimas gyvenimui) - mesmale! tongue.gif

Atsakyti
Iš vyro- profesionalų feną (buvau užsisakiusi tongue.gif ), odinę piniginę, žvakidę ir aromatinės druskos voniai
Iš uošvių gavom šeimyninę dovaną- prieskonių rinkinį su dėžute, prieskonių malūnėlį, dvi suvenyrines žvaigždutes ir vokelį
Iš brolio- kavos malimo mašinėlę (daiktas, kurio senokai reikia, bet vis nenusiperkam doh.gif )
Iš tėvų- vitaminų, saldumynų, arbatos su dėžute, darbo kalendorių, dezodorantą ir kvepalų vyrui, dar keletą smulkmenų ir vokelį ax.gif
Atsakyti
As siemet gavau nuo tevu rankinuka,naktinukus,saldumynu,liemenele,2 apatiniu komplektus,nuo mociutes puodeliu 2 rinkinius,arbatu daug ivariu,vokeli, nuo kriksto mamos labai grazia kompozicija: leksteje yra daug nevienodo dydzio zvakiu (nu nerealiai grazu thumbup.gif ), kremu rinkini, kuno sviesta braskini, nuo anytos maikute,pliusine karvyte, taupykle boruzele (esu pamisusi del ju), boruzele siuvenyra, segtukus i plaukus su boruzelem, nuo kitos mociutes auskarus sidabrinius,vokeli, nuo drauges sidabrini ziedeli,nuo MB mociutes staltiese,kaledines kojines ir metinio sokolado,nuo tetos akiu tusa,nuo tecio telefona, nuo MB tapkes is seppalos su karvem,kuriu snukucius sulietus jos buciuojasi ir sako "I love u", ir dyyydeli suni is Teddy parduotuves bei paruosta sventine vakariene wub.gif wub.gif (pa nerealiausia dovana)
Atsakyti
Pagaliau praėjo šventės doh.gif . Smagu buvo dovanoti dovanas, o dar smagiau gauti biggrin.gif . Gavau:
Nuo vyro: labai gražų laikrodį ax.gif
Nuo mamos: gavome visi benrai šeimai stalo indų rinkinį
Nuo anytos: kvepalų ir lūpdažį
Nuo vyro sesers: knygą
Nuo vyro tetos: kaklo papuošalą
Ir šiaip dar gavome bendrai šeimai: arbatos rinkinį, rankšluosčių, puodelių servizą, žvakių ir kitų smulkmenų lotuliukas.gif .
Atsakyti
Is vyro - knyga "Masazas" su pasizadejimu mane masazuoti smile.gif)
Is mano tevu - kiekvienas po pinigine
Is vyro brolio - uztiesala dvigulei lovai
Atsakyti
IS VYRO GAVAU LABAI GRAZIA PRABANGI DUBLIONKE,TURBUT ILGAI TAUPE PINIGELIUS.... 4u.gif
IS KITU GAUSIU PER NAUJIUS METUS

Atsakyti