Įkraunama...
Įkraunama...

Šių Kalėdų dovanos

reikėjo daryti apklausą,man jau idomu būtų ir statistika ,kas užimtų pirmą vietą...? ax.gif
Atsakyti
Man vyras pirko batus,kaip dovana,bet pasakiau,kad cia nesiskaito biggrin.gif biggrin.gif ....Tai isrinko kvepalus labai,labai skanius...Keista,bet patiko sis kvapas...Tai Guerlain "Samsara" thumbup.gif thumbup.gif ....
O kitu dovanos tai nagam tvarkyti rinkinys,tai pat kvepalai Christian Dior "Fahrenheit"nors anie skanesni...Ir 50 euru...... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ir dar kelios smulkmenos rolleyes.gif ....
Man sios Kaledos labai patiko... wub.gif wub.gif
Ir ne del dovanu,o todel,kad labai sauniai praleidom laika.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 30 gruodžio 2006 - 00:50
mane labai nustebino vyro dovana bigsmile.gif - Mp3 grotuviukas su ausinėm, netyčia buvau užsiminus, o jis ir nupirko thumbup.gif .
nuo kitų gavau - staltiesę, kapučino puodukus, kalėdinių dainų CD, mažą dėžutę su kalėdinio kvapo arbata (turbūt, kad arbata), saldainių, šokoladą, dekoratyvinių mažų kriauklyčių, na turbūt tiek wub.gif
Atsakyti
nuo mociutes vokeli,nuo tevu knyga,vokeli,siaip smulkmenu,nuo vaikino noretu Naomi Cambell "Cat deluxe".Dar gavau manikiuro rinkini,Geisha sokoladu...
Atsakyti
o man dar pasisekė,nes ir gimtadienis šalia,tai kai supuola,tai kalnas dovanų būna,o po to visus metus štilis ax.gif tai prie paminėtų pirmame poste pridedu :
vazoninę pinigų gėlę,batelius, žvakę bilietą i druskininkų vandens parką , dirbtinę raudoną eglutę su sidabriniais varpeliais,rinkinį voniai, sausainių formelių,trumpų (short'ų) kokteilių taureles ,šokolado dėžę wub.gif bet nepalyginamai maloniau buvo dovanoti,nei gauti ax.gif kažkaip šiais metais nebuvo be ryšio dovanų,net keista lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 30 gruodžio 2006 - 19:21
Vardiju savo dovanas ax.gif : pižama, vitaminai, vokelis su užrašu "KAILINIAI"...(čia naminis Kalėdų Senelis rolleyes.gif ). O dar iš kitų Senelių gavau smilkalų rinkinuką, palaidinę, kavos, saldainių wub.gif Tikrai buvo dosnus Klėdų Senelis. Ačiū Jam aciuks.gif
Atsakyti
Gavau kelias mielas smulkmenėles - iš draugės angeliuką tokį fainą, servetėles ir tokį purškalą, (nesugalvojo sesuo atvykstant ką pirkti, ai jau geriau būtų mandarinų nupirkus lotuliukas.gif kur aš kišiu tas servetėles,nu bet tiek to..) o bedrai naie pirkom filmavimo kamerą. jau geriau vienas normalus, nei daug visokių, kur paskiau nebėra kur dėti...
Atsakyti
as gavau is saviskio zieduka ir ceki issirinkt sau gerio apatinio trikotazo parduotuvej wub.gif is tevu-pinigeliu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stigma: 01 sausio 2007 - 16:38
Aš gavau iš brolio labai originalią dovaną - didelę gražiai įpakuotą dėžę su kaspiniuku, kurią labair ūpėjo kuo greičiau išardyti. Ardžiau, o ten buvo vis mažesnė ir mažesnė dėželė su viduje esnačiais juokingais lapeliais -pvz "Parex "banko vartojimo kreditas, o ne ponia, Kalėdų senis pajuokavo -jūs ir taip bankui daug skolinga biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ir taip keletas dėželių. O dugne buvo trys balti vokai su atspausdintais laiškais - o ten įsipareigojimai su juo parašais mano trijuose kambariuose išklijuoti tapetus(darausi remontą). biggrin.gif biggrin.gif Buvo labai, labai miela. Mieliau negu koks materialus daiktas. smile.gif
Atsakyti
Shiemet kaledu senelis buvo ypatingai dosnus - dzhiaugiuosi kiekviena dovana. Bet labiausiai uzhstrigo mb sesers dovanele musu pupai. Ji sukure pupai jos knygute, su daug pupos nuotrauku ir eilerashtukais. Kas mane labai maloniai nustebino - eilerashtukai buvo lietuviski wub.gif Turint omeny kad mb sesuo norvege ir ne bumbum lietuvishkai... Tik mergina zhiauriai pergyveno ar tikrai surado lietuviskus eilerashtuku bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tosk: 02 sausio 2007 - 16:03
QUOTE(Tosk @ 2007 01 02, 15:44)
Shiemet kaledu senelis buvo ypatingai dosnus - dzhiaugiuosi kiekviena dovana. Bet labiausiai uzhstrigo mb sesers dovanele musu pupai. Ji sukure pupai jos knygute, su daug pupos nuotrauku ir eierashtukais. Kas mane labai maloniai nustebino - eilerashtukai buvo lietuviski wub.gif Turint omeny kad mb sesuo norvege ir ne bumbum lietuvishkai... Tik mergina zhiauriai pergyveno ar tikrai surado lietuviskus eilerashtuku bigsmile.gif

labai miela dovanele, jaucias, kad tikrai ish sirdies wub.gif first.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2007 01 02, 15:44)
Shiemet kaledu senelis buvo ypatingai dosnus - dzhiaugiuosi kiekviena dovana. Bet labiausiai uzhstrigo mb sesers dovanele musu pupai. Ji sukure pupai jos knygute, su daug pupos nuotrauku ir eilerashtukais. Kas mane labai maloniai nustebino - eilerashtukai buvo lietuviski wub.gif Turint omeny kad mb sesuo norvege ir ne bumbum lietuvishkai... Tik mergina zhiauriai pergyveno ar tikrai surado lietuviskus eilerashtuku bigsmile.gif

tikrai, pati puikiausia dovana, kuri daryta is sirdies wub.gif
Atsakyti