Įkraunama...
Įkraunama...

Šių Kalėdų dovanos

is tevu -Ibero cekiukas ir parsiukas labai mielas wub.gif
Atsakyti
mano sventes buvo tokios, kuriu niekada tokiu nebudavo.
labai keistos, idomios, bet geros thumbup.gif
Atsakyti
As gavau versace kvepalus, keleta dovanu cekiu, kuno krema , kokteiliu plaktuva su taurem kokteilinem, slepetes tokios siltos ir mielos 4u.gif manau ne kiekyje esme svarbu kad is mylimu zmoniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2006 12 27, 21:19)
manau ne kiekyje esme svarbu kad is mylimu zmoniu mirksiukas.gif


Pritariu visom keturiom thumbup.gif
As tai siemet ne tik gavau nemazai materialiu mielu dovanu, bet ir tikra Kaledine nuotaika, buvo nepakartojama ir labai ypatinga... wub.gif
Atsakyti
as gavau auskarus kuriu norejau, mama padovanojo du patalynes komplektus(dovana tikrai laukta wub.gif ir kruopsciai rinkta), MB mama padovanojo labai simpatiska dezute, seses mazosios nupirko kvepalu. ir dar gavom vokeliu uz tikrai nemazai i kruva sudejus.
ir svarbiausia, gavau daug meiles ir geros nuotaikos thumbup.gif
Atsakyti
As gavau: odine pinigine, naktinukus, pedu prieziuros rinkini+kosmetika tam tikslui, zvakide.
Atsakyti
kol visus apvažiavom, gavau porą pagalvių ant sofos pasidėt ir žvakidę, naują mp3 playerį, kokių 3 rūšių papuošalus, iš kurių tik vienus iš bėdos galėčiau užsidėti, daug saldainių (visų sudėjus), knygą, arbatos, vitaminų, kalnų kristalinį akmenį, nertą angeliuką nerealų, suvenyrinę sraigę, kuponą už 70litų įsigyti knygų. tai jau vakar buvau ir įsigyjau, nes aš ilgai ištverti negaliu;]
kas dėl vokelių, tai įtariau, kad tėvai gali taip padaryti, nesugalvoję, ką mums dovanoti (man gal ir sugalvotų, bet va maniškiui - grožinės lit. knygos jam nenupirksi, nes yra fantastas ir daug jų perskaitęs, tik pats ir žino, kokia ten jam gera, be to, daugelis jų iš užsienio g.gif abiems irgi sunku nutaikyti - jei vienam gerai, kitam nelabai), nes nespėjo bilietų į kažkurį spaktaklį nupirkt. kažkaip netyčia užsukau pas juos, ir jie prasitarė, kad kaip tik taip ir ketina daryti. schmoll.gif aš, aišku, užprotestavau, ir taip išėjo, kad gavom po knygą, tik maniškis tokią enciklopedinio/žinyninio tipo apie visatą, pritaikytą fizikams ir fizikos mėgėjams. visiems gerai rolleyes.gif
Atsakyti
As gavau ko norejau - treniruokli smile.gif kvepalus, visos kitos dovanos bendrai su vyru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2006 12 26, 15:10)
Gavau to ko labai norėjau- didelį, gražų ir gerą kaljaną wub.gif


geras,labai norėčiau tokio daikčiuko,bet pagal galimybes ir reikalingumą jis atsiduria kokioje šimtojoje vietoje doh.gif , gal reikės pačiulbėti kam nors ir atsiras per kitus metus .... rolleyes.gif




QUOTE(daržovytė @ 2006 12 27, 14:52)
mano sventes buvo tokios, kuriu niekada tokiu nebudavo.
labai keistos, idomios, bet geros  thumbup.gif


gal išduotum bent kokią mielą smulkmeną,nematerialios dovanos taip pat tinka šiai temelei ax.gif

QUOTE(egluziukas @ 2006 12 27, 22:19)
manau ne kiekyje esme svarbu kad is mylimu zmoniu mirksiukas.gif


taip taip,tikrai ne kiekyje esmė,man svarbiausias dalykas per šias kalėdas buvo tas,jog tai pirmos kalėdos ne namuose su tėvais ir seneliais,o mano pačios ruoštos,tikrai atsiminsiu jas ilgai ir ne dėl dovanų,o dėl ypatingos savijautos wub.gif


QUOTE(Medinis @ 2006 12 28, 09:11)
Jūs jau nepykit, tūpas aš šitoj srityje. Klausimas:
O dabar jau tapo priimta per Kalėdas dovanoti vokelius su pinigais? Ar ten kokie nors čekiai apsipirkimui?


na nereikia čia ironijos,tikiu,kad su tavim viskas tvarkoje tongue.gif viena forumietė rašė,jog gavo papuošalų,kurių nė neužsidės,ją čekis tikrai būtų labiau nudžiuginęs,o dovanojimo tikslas džiuginti, gal ir man nepatinka čekiai ir vokeliai kalėdų proga,bet kitomis progomis gan normalu,manau po truputį tai išeis iš mados,kai i dovaną bus idėta daugiau širdies nei pinigų ,dovana įgaus tą ypatingą reikšmę gavėjui ax.gif


visiems dar negavusiems linkiu širdies džiaugsmo priimant dovanas,nes pastebėjau,kad nemaža žmonių nemoka priimti dovanų su džiaugsmu...
Atsakyti
As irgi siemet gavau daug ivairiu smulkiu ir labai mielu dovaneliu wub.gif
Ivairiu ranksluosciu, kojines, kelias zvakes, daug saldainiu bei vaisiu, knyga, papuosalus (pati issirinkau) - cia nuo mano brangiausiojo, tauriu rinkini sampanui (cia tuo paciu ir gimtadienio dovana, nes gimtadienis po nauju), plauku prieziuros rinkini, bilietus i Spragtuka (cia kaledu senis buvo atejes dar pries kaledas) ir t.t.
Man asmeniskai visos dovanos ir visos smulkmenos yra labai mielos thumbup.gif Visas priimu su dziaugsmu, nesvarbu ar tai bus tik saldainiu dezute.
Atsakyti
Na o man senis saltis atnese odine dezute papuosalams,odine pinigine,odine pinigine kosmetikai, George Micheal CD's, 3 pintas skrynes,zvakyde,vaza ir saldainiu. biggrin.gif
Atsakyti
Man senelis atnešė Maxfactor tušą,šešėlius,keletą reikalingų daikčiukų iš TW,Sarmos čekį,pinigų ir daug saldumynų bei mandarinų biggrin.gif
Atsakyti