Įkraunama...
Įkraunama...

Eiguliai: l/d "Naminukas"

sveikos mamytes,mes lankem visciuku grupe,seip visai nieko tos aukletojos,bet man nepatiko,tik ,tai ,kad nepadejo mano vaiko ismokint ant puoduko.o per susirinkima prisigyre,kad mes ismokinam,ir t.t.t.
siuo metu jau lankom kita grupe,''boruzeliu'',aukletojos irma ir diana,apie jas kolkas nieko negaliu pasakyt,dar reik laiko.bet jau sarasa pirkyniu tai gavom,ooo.... blink.gif
kas lanke sia grupe/parasykit nuomone,noretusi suzinot daugiau,...dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(valionyte @ 2010 09 24, 08:49)
sveikos mamytes,mes lankem visciuku grupe,seip visai nieko tos aukletojos,bet man nepatiko,tik ,tai ,kad nepadejo mano vaiko ismokint ant puoduko.o per susirinkima prisigyre,kad mes ismokinam,ir t.t.t.
siuo metu jau lankom kita grupe,''boruzeliu'',aukletojos irma ir diana,apie jas kolkas nieko negaliu pasakyt,dar reik laiko.bet jau sarasa pirkyniu tai gavom,ooo.... blink.gif
kas lanke sia grupe/parasykit nuomone,noretusi suzinot daugiau,...dekui mirksiukas.gif

Mes lankom viščiukų grupę, bet galiu pasakyti kad tų vaikų kuriuos atveda su sauskelnėmis tikrai nesodina ant puodo verysad.gif sakiau dar palauksiu kol labiau vaikis apsipras, o tada jau prašysiu, kad sodintų ant puodo, nes kitaip mano darbas namuose nueina veltui doh.gif o sąrašo tai mes jokio dar negavom, bet kitą savite susirinkimas tai manau gausim g.gif
Atsakyti
QUOTE(valionyte @ 2010 09 24, 09:49)
sveikos mamytes,mes lankem visciuku grupe,seip visai nieko tos aukletojos,bet man nepatiko,tik ,tai ,kad nepadejo mano vaiko ismokint ant puoduko.o per susirinkima prisigyre,kad mes ismokinam,ir t.t.t.
siuo metu jau lankom kita grupe,''boruzeliu'',aukletojos irma ir diana,apie jas kolkas nieko negaliu pasakyt,dar reik laiko.bet jau sarasa pirkyniu tai gavom,ooo.... blink.gif
kas lanke sia grupe/parasykit nuomone,noretusi suzinot daugiau,...dekui mirksiukas.gif

Atsakyti


Miela mamyte,ar buvot susirinkime, nes ten aiškiai buvo pasakyta, kad kas negali pirkti tų priemonių tai ir neperka, kad tai nėra PRIVALOMA. O sarašo mes paprašėm patys. Ir tikrai nemanau kad nosį ir užpakalį mano vaikui valyti turi su kažkieno atneštu popieriu. O apie auklėtojas tai galiu atsiliepti tik labai gerai, nes šią gr lanko jau antra mano atžala ir aš ir vaikai labai patenkinti. Ir pirmas ir antras eina su dideliu džiaugsmu ir be ašarų. Auklėtojos visada geros nuotaikos, vaikučiai prižiūrėti, o kiek visko išmokina ir kiek įvairių darbelių prigamina, kad aš pati net nesugalvočiau, kad mano vaikas taip sugeba.Ir dabar vyresnėlis pavarto savo darbelių aplanką ir didžiuodamasis rodo svečiams. tongue.gif dabar mūsų pypliukai dar maži, todėl jiems svarbiausia priprasti, bet ir dabar jau mačiau jų darbelių su akvarele ir net plastilinu. Todėl nemanau, kad prašydamos spalvoto pop ar klijų jos reikalauja per daug. jei negalit - nepirkit užteks kiek atnešim mes.kai lankė sūnus niekada nekildavo tokių problemų. Manau, kad vėliau pamačiusi vaiko darbelius ir patį vaiką daug išmokusį negalvosit, kad sąrašas ilgas. O dar kai pamatysit jų šventes, tai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinax @ 2010 09 24, 12:47)
Miela mamyte,ar buvot susirinkime, nes ten aiškiai buvo pasakyta, kad kas negali pirkti tų priemonių tai ir neperka, kad tai nėra PRIVALOMA. O sarašo mes paprašėm patys. Ir tikrai nemanau kad nosį ir užpakalį mano vaikui valyti turi su kažkieno atneštu popieriu. O apie auklėtojas tai galiu atsiliepti tik labai gerai, nes šią gr lanko jau antra mano atžala ir aš ir vaikai labai patenkinti. Ir pirmas ir antras eina su dideliu džiaugsmu ir be ašarų. Auklėtojos visada geros nuotaikos, vaikučiai prižiūrėti, o kiek visko išmokina ir kiek įvairių darbelių prigamina, kad aš pati net nesugalvočiau, kad mano vaikas taip sugeba.Ir dabar vyresnėlis pavarto savo darbelių aplanką ir didžiuodamasis rodo svečiams. tongue.gif dabar mūsų pypliukai dar maži, todėl jiems svarbiausia priprasti, bet ir dabar jau mačiau jų darbelių su akvarele ir net plastilinu. Todėl nemanau, kad prašydamos spalvoto pop ar klijų jos reikalauja per daug. jei negalit - nepirkit užteks kiek atnešim mes.kai lankė sūnus niekada nekildavo tokių problemų. Manau, kad vėliau pamačiusi vaiko darbelius ir patį vaiką daug išmokusį negalvosit, kad sąrašas ilgas. O dar kai pamatysit jų šventes, tai super thumbup.gif



taip buvau susirinkime,bet ,kaip vaikui nepirkt tu priemoniu ax.gif ,jei visi turiu po stalciuka,ir ten viska susideda.kaip nors po truputi pirksim mirksiukas.gif .as zinau,kad neprivaloma,bet norisi,kad turetu ,kaip ir kiti.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(auksiste @ 2010 09 13, 21:07)
nuo spalio 1d, o nuo kada jus? cia pirma kart i darzeli ar ir anksciau ejot?

auksite, mes ir nuo spalio pradžios 4u.gif
eis dukrytės pirma karta, o jus jau lankėt ? rolleyes.gif
Atsakyti
laba kas nors lanko katineliu grupe ax.gif kaip aukletojos Viktorija ir Marija gal kas jau lanke pas jas 4u.gif
Atsakyti
Laba mamytes 4u.gif ,mano mergyte pradejo lankyti Eziuku grupe. Tai labai patenkinta,jau nuo antros dienos pasiliko pietu miegui, nors namie uzmigdydavau su triuksmu blink.gif . Grizta ir laukia kitos dienos kada eis i darzeli thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(auksiste @ 2010 10 06, 13:42)
Laba mamytes 4u.gif ,mano mergyte pradejo lankyti Eziuku grupe. Tai labai patenkinta,jau nuo antros dienos pasiliko pietu miegui, nors namie uzmigdydavau su triuksmu blink.gif . Grizta ir laukia kitos dienos kada eis i darzeli thumbup.gif

o kaip smagu thumbup.gif
mums taip lengva nebuvo, bet ir ja 4u.gif u pradedam priprasti
Atsakyti
QUOTE(populi @ 2010 10 06, 15:37)
o kaip smagu  thumbup.gif
mums taip lengva nebuvo, bet ir ja 4u.gif u pradedam priprasti


Kai mano didziajai buvo 2 m, tai mum ir taip smagiai nebuvo-stresavo iki drebejimo, verke, pradejo daryt ir kakuti ir sysiu i lova, nors siaip buvo pamirstas reikalas, sirgo ir sirgo matyt nuo streso verysad.gif . Tad neilgai pakankinus pasisamdziau aukle. O dabar 4m visai kaip kitas vaikas zingsniuoja i darza su sypsena smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kicule @ 2010 09 28, 21:22)
auksite,  mes  ir  nuo spalio pradžios  4u.gif
eis dukrytės pirma karta, o jus jau lankėt ? rolleyes.gif


oi labai atsiprasau,kazkaip praleidau jusu zinute blush2.gif . Jo jau einam, kaip tik kitai mamytei rasiau kad kol kas puikiai sekasi thumbup.gif ir koks liudnas bandymas buvo pries 2m verysad.gif .
Darysiu snd gryba gi tai rudenelio sventei doh.gif
O kaip sekasi jums?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auksiste: 07 spalio 2010 - 13:55
auksiste, labai džiūgu wub.gif mes ka-kur nuo kitos savaitės pasirodysim, užsitese šiek tiek mūsų kraustymasis... O dar vis nerimauju kaip gi mano dukrytėm seksis... Taip smagu skaityti gerus atsilepymus thumbup.gif 4u.gif
populi, Jus taip pat ežiuku grupeje? Smagu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, mano viduriniukas taip pat lanko ,,Ežiukus" . Mes pripratom dėka gerų auklėtojų, aš labai ramiai palieku vaiką nes žinau kad viskas bus gerai.
Atsakyti