Įkraunama...
Įkraunama...

Eiguliai: l/d "Naminukas"

QUOTE(kicule @ 2010 10 07, 14:38)

populi[/color], Jus taip pat ežiuku grupeje? Smagu  4u.gif

ne mes einam į viščiukų grupe mes dar mažiukai 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2010 10 07, 15:38)
auksiste, labai džiūgu  wub.gif mes ka-kur nuo kitos savaitės pasirodysim, užsitese šiek tiek mūsų kraustymasis... O  dar vis nerimauju kaip gi mano dukrytėm seksis... Taip smagu skaityti gerus atsilepymus  thumbup.gif  4u.gif
populi, Jus taip pat ežiuku grupeje? Smagu  4u.gif

laba,ar jau lankote darzeli? nes dukryte 1,5sav sirguliavo ir snd pirma d po ligos buvo.As jaI sakiau bus nauju mergaiciu, o ji sako kad tik berniukas naujas blush2.gif laukia ji kompanijos, nes ten lovos keliu aukstu ir ji miega viena, kitas aukstas tuscias-tai sako man nesmagu ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, gal kieno nors iš jūsų vaikučiai dalyvavo projekte "Renkuosi, nes žinau". Įdedu jų puslapiuko nuorodą facebook'e, gal norėsite pasmalsauti, o gal ir savo vaikučio nuotraukytę rasite.
http://www.facebook....163394117014179
Atsakyti
QUOTE(auksiste @ 2010 10 21, 22:47)
laba,ar jau lankote darzeli? nes dukryte 1,5sav sirguliavo ir snd pirma d po ligos buvo.As jaI sakiau bus nauju mergaiciu, o ji sako kad tik berniukas naujas blush2.gif  laukia ji kompanijos, nes ten lovos keliu aukstu ir ji miega viena, kitas aukstas tuscias-tai sako man nesmagu ax.gif

Labukas 4u.gif Taip eina mano mažule.
Kokio amžiaus dukryte?
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2010 11 07, 21:29)
Labukas  4u.gif  Taip eina  mano mažule.
Kokio amžiaus dukryte?


laba 4u.gif , 4m dukrytei. mes vel sergam verysad.gif
Atsakyti
O koks vardas? Mes su kažkokia mergyte kuri dabar serga dalynames spintele, nes maniškiai kol kas nera ax.gif

Sveikite greičiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2010 11 10, 18:36)
O  koks vardas? Mes su kažkokia mergyte kuri dabar serga dalynames spintele, nes  maniškiai  kol kas  nera ax.gif

Sveikite greičiau  4u.gif


dekui uz palinkejimus 4u.gif Maja
Atsakyti
Reikia ta pati Maja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Buriuke @ 2010 03 20, 13:30)
sveikos mamos

mes norim pereiti į šįtą darželį. Mažoji būtų meškučių grupėj, o didžkis lyg 5 grupėj, varlytė ant durų pakabinta, auklėtoja Alma (čia priešmokyklinė grupė).
Norėčiau jūsų nuomonių  4u.gif


Ar sunelis "Varliuku" grupe lanko? bigsmile.gif
Mano vyresnioji lnko šia grupe, esu labai patenkinta 4u.gif Auklėtojos, šeimininkutė labai ptinka. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2011 02 06, 22:59)
Ar sunelis "Varliuku" grupe lanko?  bigsmile.gif
Mano vyresnioji lanko  šia grupe, esu labai patenkinta 4u.gif Auklėtojos, šeimininkutė labai ptinka. 4u.gif


taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Kažkaip mažai pokalbių apie šį darželį g.gif Ar niekas neturi ką pasisakyti ar mažai lankančių. Kiap maitinimas Jums šiame darželyje? Man vis atrodo kad vakarieni duoda labai mažai g.gif o ir vaikas iš darželio pareina kaip išbadėjęs unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(populi @ 2011 04 07, 13:45)
Kažkaip mažai pokalbių apie šį darželį  g.gif  Ar niekas neturi ką pasisakyti ar mažai lankančių. Kiap maitinimas Jums šiame darželyje? Man vis atrodo kad vakarieni duoda labai mažai  g.gif  o ir vaikas iš darželio pareina kaip išbadėjęs  unsure.gif

4u.gif Manoji lanko meskuciu grupe,tiesa l. daznai serga verysad.gif , bet tiek ji tiek as esame labai patenkintos grupe. Aukletojos superines thumbup.gif . Del maisto negaliu skustis, kartais sako, kad buvo labai skanu ir kad as paprasyciau recepto seimininkiu lotuliukas.gif , kartais sako, kad nepatiko. Bet taip gi ir namie buna... Kad alkana grizta tikrai nepasakyciau ax.gif
Atsakyti