Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubas "Tik Jums!"

Siaip kaina manau butu apie 100lt smile.gif as pati ten kol kas nesportuoju, bet zadu sekanti penktadieni nuvaziuoti i ta pradedantiesiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2007 05 24, 16:50)
Siaip kaina manau butu apie 100lt smile.gif as pati ten kol kas nesportuoju, bet zadu sekanti penktadieni nuvaziuoti i ta pradedantiesiems smile.gif


ooo, tai papasakosi, kaip sekesi, kokie ispudziai mirksiukas.gif
jauciu, jeigu as eiciau, tai eiciau jau prie siek tiek pazengusiu ax.gif
Atsakyti
Šiaip man jau abonementas į pabaigą šitam klube. Tai neprošal būtų pigesnį nusipirkti, nes tiek kiek dabar moku, manau neverta. O treniruotės asmeniškai man tai šiaip sau. Išdėstymas nepatogus, arba 5 arba 8 val, tai neįmanoma nei iš darbo išlėkt, o jei 8 tai prisivalgius tenka eit arba pusbadžiu. Pas Iriną nelabai man treniruotės...Jokių petraukyčių vandeniui atsigert. Pas Vitalijų irgi nelabai...Nepatinka rusiška muzika plėšianti būgnelius ir jo maivymasis. O daugiau pas kitus kaip ir nebuvau. Erzina ta permatoma siena - ta plėvelė iš vidaus - blogai atsistoji ir matai tik rėmą ar ištampytą savo vaizdą. Daug kas nepatinka...Bet kad šalia namų. Todėl dabar labai abejoju abonemento pratęsimu. O kiek matau tai ten tos pačios ir tos pačios panelės eina. Kaip ateina nuo penkių taip ir pielina iki nakties...ir dar tas nuolat besikeičiantis tvarkaraštis..
Atsakyti
Aš irgi mielai pirkčiau pigesnį abonementą, jei būtų galimybė jungtis prie grupės, bet dažniausiai tokių galimybių nebūna, jei jau esi klubo klientas verysad.gif cray.gif
Vitalijaus maivymosi (ar savotiško bandymo linksminti publiką ir priversti žmones bent nusišypsoti) ir dabar prilipusios "Donatelos" bandau nepastebėti, nes profesionalumas ir noras tobulėti kaip treneriui man labiau krenta į akis.
Gal dar pabandyk pas Ramą - daug bazinių jėgos pratimų, kito stiliaus muzika ir ... kiek kitoks humoras.
Tas "pielinimas" - na, taip, yra, idėjos nesuprantu, man atrodo, geriau padarytų rimtesnes treniruotes (aukštesnio/žemesnio) intensyvumo, bet tenka orientuotis, kaip suprantu, į klientų masę, ne individualius poreikius.
O tvarkaraštis vėl keisis ax.gif
Šiaip klubas formos palaikymui kaip ir nieko, bet rimtam sportui - ne. Na, kadangi ant podiumo lipti kaip fitnio žvaigždė nesiruošiu, tai ir nesiskundžiu.
Gal mano patirtis renkantis klubus ir trenerius ne tokia didelė - sportuoju tik 6 klube, gal dar apie 15-20 apžiūrėjau, bet nepirkau abonemento, o dažnam lankytam klube randu tik vieną trenerį/ę, kurių žinios ir noras perteikti tas žinias mane tenkina, o klubą dažniausiai keičiu, kai nusibosta treniruočių monotonija - raumenys pripranta prie tokio pobūdžio krūvio - norisi įvairovės.
Jei žinai klubą, kuriame dirba keli profesionalūs trenerai, mielai besidalinantys savo patirtim ir klubo darbo laikas bei tvarkaraštis labai nevaržo - parašyk - tiesiog turiu bjaurų įprotį rinkti tokio pobūdžio informaciją - būsiu dėkinga ax.gif

Ingakalni, laukiam šiandien svečių, gal - būsimų klubiečių drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 01 birželio 2007 - 09:57
siandiena as nebusiu nes seses gimtadieni 20h man per velu, reikes pasveikinti. Gero sporto sportuojancioms 4u.gif
Atsakyti
O as dalyvavau keliuose rengiamuose sio klubo seminaruose, treniruociu pristatyme, maratone, tai man labai patiko.Strip dance, tai super ta vadove labai gerai moko, o tie berniukai Vitalijus ir Ramas, aisku matosi, kad yra labai savimi patnkinti, savo isvaizda ir t.t. o su ziniu pereteikimu nu ne kazka, sportuoja patys sau smile.gif bet siaip man tai ten labai gera atmosfera 4u.gif
Atsakyti
o kaip dabar tame klube zmoniu ar daug? ir nezinau ka daryt, mano sportinis pasirengimo lygis labai zemas o noriu be galo i ta strip danc smile.gif kaip manai ten reik eiti jau pasportavus ar galima ir bandyt su ne kokiu sportiskumu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2007 07 29, 23:03)
o kaip dabar tame klube zmoniu ar daug?  ir nezinau ka daryt, mano sportinis pasirengimo lygis labai zemas  o noriu be galo i ta strip danc smile.gif kaip manai ten reik eiti jau  pasportavus ar  galima ir bandyt  su ne kokiu sportiskumu smile.gif



Siaip manau nereikia jokiu perdaug pasirengimu, as pati esu trenere aerobikos siektiek choreografija uzsiimineju, tad galiu teigt kad didelio labai pasirengimo nereikia.tas strip dance tai toks tarsi moteriskumo pajautimas, ne kazkoks raitymasis aplink stulpa...siaip man tai labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Įdomu, kas naujo klube? Ar dar yra lankančių? Atostogos baigėsi, tuoj ruduo, į kokį čia klubą vėl pasukus g.gif
Atsakyti
Dingo visi sportuojantys klube iš SM?
Ar iš klubo g.gif
Aūūūū......
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2007 08 30, 07:22)
Dingo visi sportuojantys klube iš SM?
Ar iš klubo g.gif
Aūūūū......




Noreciau pasiulyti susiburti i grupe sudalyvauti konvencijoje su didele nuolaida, tai super renginys. Dalyvavau panasiuose visus metus. Siais metais organizuoja "Tik Jums" turetu buti super!

Teikia nuolaidas grupems. Laukiu norinciu! Ziurekite:

http://www_klubastikjums_lt/Konvencija.htm
Atsakyti
QUOTE(Skaidy @ 2007 09 02, 20:13)
Noreciau pasiulyti susiburti i grupe sudalyvauti konvencijoje su didele nuolaida, tai super renginys. Dalyvavau panasiuose visus metus. Siais metais organizuoja "Tik Jums" turetu buti super!

Teikia nuolaidas grupems. Laukiu norinciu! Ziurekite:

http://www_klubastikjums_lt/Konvencija.htm


JO skaiciau ir as gal ka nors paorganizuojam? g.gif
Atsakyti