Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubas "Tik Jums!"

QUOTE(LaLee @ 2007 03 12, 11:45)
Yra norinčių  4u.gif 

Reikia surinkti 7 žmones ir vietoj 149 Lt/mėn mokėsime 127Lt/mėn.

doh.gif doh.gif doh.gif
Aš jau sportuoju smile.gif Nežinau, kaip būtų, jei dabar bandyti rinkti grupę ax.gif Man jau turbūt neišeitų ax.gif Gal...Nežinau, jei būtų daugiau norinčių, gal galima būtų pabandyti derėtis, bet kol kas nėra priežasčių deryboms - nėra 7 norinčių.
Aūūūū, kas dar?
Atsakyti
keliu tema i virsu ax.gif
gal kas turi nauju atsiliepimu apie sita kluba? 4u.gif
Atsakyti
Man labai jauki atmosfera viduje rolleyes.gif beje surinkus grupe butu galima gauti tikrai nebloga nuolaida smile.gif kalbejau su vadove neseniai rolleyes.gif
Atsakyti
Neblogas klubas norintiems sportuoti. Aišku, yra šiokių tokių trūkumėlių, bet kur jų nebūna.
Aš jau turbūt nebegalėsiu jungtis prie grupelės - kažkaip vangiai žmonės anksčiau bandė burtis sportuoti šiame klube, o aš atėjau tik apsidairyti ir... pasilikau, nors planavau tik mėnesiui, kol kitur piko metas ax.gif
Po atostogų gal ir negrįšiu, bet kol kas - labiausiai patikęs klubas.
Gaila, kad anksčiau nepasisekė bandyti "kooperuotis" ir rinkti grupelę kartu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 24 gegužės 2007 - 08:27
Bezdžione, o tai kas nepatiko? kuriuo laiku vaikstai? i aerobika eini? ar daug dabar zmoniu?
Atsakyti
QUOTE(Spyrga @ 2007 05 24, 09:35)
Bezdžione, o tai kas nepatiko? kuriuo laiku vaikstai? i aerobika eini? ar daug dabar zmoniu?

Ne tai kad nepatiko, tiesiog viena kita smulkmenėlė kartais trukdo, bet jos galima nepastebėti, kai visuma netrukdo - mirksiukas.gif - pvz., atsidaro rūbinės durys ir suvoki, kad stovi Ievos kostiumu vidury rūbinės priešais atviras duris į koridorių, salę, jei kas regėjimu nesiskundžia - ir į gatvę lotuliukas.gif Kitą kartą pagalvoji, kur persirenginėti, jei nepatinka biggrin.gif
Arba grabalioji nelabai švarias grindis salėj ir mintyse burbi, kad kažkas su lauko avalyne buvo, o aš savo švelnų veidelį nesugebėjau ant kilimėlio padėti, o ant grindų pataikiau lotuliukas.gif

Jei rimčiau - gal man nepatiktų, kad negaliu visada rinktis treniruočių pagal galimybes/norus - yra grupė, ir tenka instruktoriams orientuotis pagal visumą; nepatiktų, kad nėra treniruoklių salės ir negaliu atidirbinėti individualiai būtent to, kas man aktualu, galų gale, negaliu ateiti tada, kai man patogu laiko atžvilgiu, o esu ribojama treniruočių tvarkaraščio; nėra pirties, o kartais labai norisi, kai šalta, BET instruktorių kvalifikacija, noras dirbti, klubo mikroklimatas leidžia to nepastebėti. Tik važinėti iš vieno miesto galo į kitą man anksčiau ar vėliau nusibos.
Gerai, gana reklamos, man už tai nuolaidos nebus - o gaila tongue.gif

Vaikštau vakarais, aerobika - g.gif - ką vadinsim aerobika - jei kaip supranta instruktoriai - jos ne tiek daug -1 užsiėmimas, neseniai atsirado, nebuvau, jei grupinius - daugiau nėra kur ir eiti, tik ten ir vaikštau. Žmonių čia niekada nebuvo daug.
Atsakyti
smagiai cia aprasei lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Bezdžionė @ 2007 05 24, 13:26)
negaliu visada rinktis treniruočių pagal galimybes/norus
nėra treniruoklių salės
esu ribojama treniruočių tvarkaraščio
nėra pirties

Vaikštau vakarais, aerobika -  g.gif - ką vadinsim aerobika - jei kaip supranta instruktoriai - jos ne tiek daug -1 užsiėmimas, neseniai atsirado, nebuvau, jei grupinius - daugiau nėra kur ir eiti, tik ten ir vaikštau. Žmonių čia niekada nebuvo daug.


o tai ten nera treniruokliu? blink.gif geras. kazkaip sito nebuvai iskaiciusi ir uzfiksavusi.
kiek ziurejau tvarkarasti, tai atrodo, kad yra visai nemazai ivairiu uzsiemimu ir ivairiu treneriu. o i kuri vaikstai ir pas ka? jei ten nera normalios aerobikos, tai turbut daugiau buna visokie sokiai? g.gif o kodel sakai, kad negalima rinktis treniruociu pagal norus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyrga @ 2007 05 24, 13:44)
smagiai cia aprasei  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o tai ten nera treniruokliu?  blink.gif geras. kazkaip sito nebuvai iskaiciusi ir uzfiksavusi.
kiek ziurejau tvarkarasti, tai atrodo, kad yra visai nemazai ivairiu uzsiemimu ir ivairiu treneriu. o i kuri vaikstai ir pas ka? jei ten nera normalios aerobikos, tai turbut daugiau buna visokie sokiai?  g.gif o kodel sakai, kad negalima rinktis treniruociu pagal norus?  g.gif

Aha, treniruoklių nėra - aš irgi ilgai niekaip negalėjau suvokti net pasiklausus - turėjo būti gerai nutysęs veidas rolleyes.gif lotuliukas.gif
Pagal norus - na, jei man prisireikė jogos ar pvz., pirmadienį intervalinės -
patikėk, nėra ax.gif - norėjau pasakyti - ne treniruoklių salė, nepasirinksi, kurią savaitės dieną nori intensyviau ar lengviau, ar galų gale važinėjai dviračiu ir nenori ABL'o - yra kaip yra - tvarkaraštis, deja.

Šokių tikrai daug, bet mano intelektas tokių aukštumų nesiekia blush2.gif doh.gif lotuliukas.gif (tikiuosi, "klubiečiai" neskaitys tongue.gif ), o toliau - gal beveik visur buvau.
Niekada nebuvau pas Nadią ar Viktoriją.
Bet juk Body toning, ABL ir t.t. - juk daugumos supratimu - ta pati aerobika, ar mes kalbam apie skirtingus dalykus?

Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2007 05 24, 14:10)
Niekada nebuvau pas Nadią ar Viktoriją.
Bet juk Body toning, ABL ir t.t. - juk daugumos supratimu - ta pati aerobika, ar mes kalbam apie skirtingus dalykus?


turbut apie tuos pacius mirksiukas.gif
o ka galetum papasakoti apie vyrukus trenerius? kuo kuris ypatingas? o pas pacia Irina patinka? pas ja turbut daugiausia ir buna tie visi sokiai?
jei pas Viktorija nebuvai, tai turbut nelabai zinai apie ta isgirtaji Strip Dance? gal is kitu kokiu pletku apie ji girdejai?
ir siaip man pasirode keistas ju kainorastis. ten kainos nurodytos tik menesiniams abonementams. nera jokiu kartiniu g.gif
negirdejai, nezada vasara kokiu permainu? nemazins uzsiemimu skaiciaus, kainu?
Atsakyti
kartinis yra - kaina 30litu. pirties ir treniruokliu tikrai nera kol kas. uzsiemimo nemazins tik daugiau ju lauke bus kai geras oras, kainos manau pakris bet ne super daug. Siaip del kartiniu - jei noresi kokios nors konkreciai galesim paderinti nes su vadove snekejom, turiu kelis zmones kurie noretu tik vakarais tai jiem kaip ir nereik visai dienai tai kaina automatiskai mazeja bet - tikrai nebus taip kad per pus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyrga @ 2007 05 24, 14:24)
turbut apie tuos pacius  mirksiukas.gif
o ka galetum papasakoti apie vyrukus trenerius? kuo kuris ypatingas? o pas pacia Irina patinka? pas ja turbut daugiausia ir buna tie visi sokiai?
jei pas Viktorija nebuvai, tai turbut nelabai zinai apie ta isgirtaji Strip Dance? gal is kitu kokiu pletku apie ji girdejai?
ir siaip man pasirode keistas ju kainorastis. ten kainos nurodytos tik menesiniams abonementams. nera jokiu kartiniu  g.gif
negirdejai, nezada vasara kokiu permainu? nemazins uzsiemimu skaiciaus, kainu?


Vyrukai? g.gif Ypatingas g.gif Nežinau ax.gif Techniką paaiškina kaip ir suvokiamai, žmones salėje mato, kalba pakankamai aiškiai - man daugiau nieko nereikia, nepriklausomai nuo lyties. O straksi ir pas Deimantą, ir pas Ramūną (ai, tiesa, pas šitą iš dviejų Ramūnų nebuvau), ir pas Iriną, na, ir Viktoriją. Apie strip dance pletkų nežinau, bet siena į salę permatoma - mačiau tongue.gif - man tai tik vienas iš šokių užsiėmimų, nieko daugiau, iš šono žiūrint gal latina erotiškesnė, jei klausimas apie tai biggrin.gif

Apie kartinius nieko negirdėjau, mėnesio abonementas nestabdomas, 3 mėn. - savaitei, nuolaidos grupėms neypatingai didelės, bet yra, o dėl permainų - ten visada tik permainos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 24 gegužės 2007 - 14:56
Bezdžione, labai aciu uz pasidalinima ispudziais 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(ingakalnis @ 2007 05 24, 15:14)
Siaip  del kartiniu -  jei noresi kokios nors konkreciai galesim paderinti nes su vadove snekejom, turiu  kelis zmones kurie noretu tik vakarais tai  jiem kaip ir nereik visai dienai tai  kaina automatiskai mazeja bet - tikrai nebus taip kad per pus smile.gif


ingakalni, kad as dar nesusipratusi. dar pati nezinau ko tiksliai noriu ax.gif tiesiog rankiojuosi informacija ir mastau kur galeciau vasara pasportuoti, nes tame klube, kur as lankau, vasara nebus aerobikos. jei ir kazkur nuspresiu eiti, tai matyt ne per ilgiausiai blush2.gif todel matyt del manes neverta vargti ir kazko specialiai prasyti. bet labai aciu uz pasiulyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif
bet gal kazkas is skaitanciuju sita tema sumastys sportuoti sitame klube ir prisijungti g.gif
Atsakyti