Įkraunama...
Įkraunama...

Gal jūs priaugot virš 30 kg.?

Man su pirmu nutirpo savaime kg. per metus laiko tiksliau kai tik baigiau maitinti tai ir gryzau i savo formas, nors ir nesilaikiau jokiu dietu. Matomai taip organizmas savaime kol maitinau palaike svori g.gif
Buvo ~30kg. liko +-2-3 kg. bet man jie ir netrugde biggrin.gif
O dabar priaugau 21kg. ziuresim kaip bus, nes ir metu jau ne niolika biggrin.gif
Atsakyti
Aš su pirmuoju taip pat virš 30 priaugau, nuo 60 iki 92kg. Per pirmą savaitę pamečiau 16Kg, o per likusius 5(nepamenu) kokius mėnesius visa kita. Nieko nedariau, na, tik, kad maitinau pati.
Šį kartą 32 savaitės, esu priaugus apie 15kg, manau, kad iki galo pasieksiu apie 20kg. Tik kaip numesti seksis, jau nežinau smile.gif
Sėkmės:)
Atsakyti
QUOTE(devuška @ 2013 09 20, 11:18)
tas tai teisa drinks_cheers.gif

na nezinau nezinau(, jau cia rasau kad is 30 priaugtu, po gimdymo numeciau tik apie 10-11, o snd atsistojau ant svarstykliu ir nors verk, ne maziau tapo, o vel priaugau((( verysad.gif Siubas kazkoks, jau man baisu kad niekada nebebusiu grazi(((
Tikrai nevalgau nuolat, 3-4 kartus(4 tai cia su uzkandziavimais).
Zodziu.....i veidrodi nesinori ziuret. Ir kaip numest, jei sakot taip lengva? nevalgyt? negaliu, nes maitinu, be to nemanau, kad tai iseitis, nes kai tik pradesi valgyt, galesi dar daugiau priaugti.....
Atsakyti
Man neteko, manau, kad labai sunku būtų su tokiu svoriu g.gif Mano mama manęs besilaukdama priaugo virš 30 kg, tai sakė numetė per kelis mėnesius visus, nieko ypatingo nedarydama bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ta_is @ 2013 09 30, 10:01)
na nezinau  nezinau(, jau cia rasau kad is 30 priaugtu,  po gimdymo numeciau tik apie 10-11, o snd atsistojau ant svarstykliu ir nors verk, ne maziau tapo, o vel priaugau((( verysad.gif Siubas kazkoks, jau man baisu kad niekada nebebusiu grazi(((
Tikrai nevalgau nuolat, 3-4 kartus(4 tai cia su uzkandziavimais).
Zodziu.....i veidrodi nesinori ziuret. Ir kaip numest, jei sakot taip lengva? nevalgyt?  negaliu, nes maitinu, be to nemanau, kad tai iseitis, nes kai tik pradesi valgyt, galesi dar daugiau priaugti.....


Sveika, ieskok priezasties kodel nekrenta, nelauk nieko, be to ne visada valgymas turi itakos. Tai sakau is savo patirties, as per nestumus eidavau i minusa po 10kg, taciau po antros mergaites svoris soko i virsu apie 20-25kg, ir jau penkti metai kaip kankinuosi. Neuzleisk, nes man ir sake nieko cia tokio, susitvarkys.....
sekmes:)
Atsakyti
QUOTE(audroneta @ 2014 09 20, 21:13)
Sveika, ieskok priezasties kodel nekrenta, nelauk nieko, be to ne visada valgymas turi itakos. Tai sakau is savo patirties, as per nestumus eidavau i minusa po 10kg, taciau po antros mergaites svoris soko i virsu apie 20-25kg, ir jau penkti metai kaip kankinuosi. Neuzleisk, nes man ir sake nieko cia tokio, susitvarkys.....
sekmes:)

Tai o kaip vis gi numetet?As kaip turejau 20 virsvorio po nestumo, taip ir turiu((((Tikrai trukdo normaliam gyvenimui.....(
Atsakyti
labas ta_is,

O su skydliauke viskas tvarkoje? ir siaip - ar sveika esate? ar tyretes?
as su antruoju nestumu priaugau beveik 30kg, bezindant nukrito visi kg, o baigus maitinima kiek priaugau. dabar planuoju grizti prie paleo dietos, kurios laikiausi pernai vasara ir svoris krito lengvai. jos esme atsisakyti cukraus, grudiniu produktu, miltu. man visi sitie dalykai eina i mase, jau ne karta isitikinau. o kaip jums? ka megstate valgyti? tiesa, ar dar tebemaitinate?
Atsakyti
As per nestuma priaugau mazdaug 22 kg.. po gimdymo nenumeciau.. vaikelio neturiu taigi ir nemaitinu.. o sporis kaip stovi 70kg taip stovi o ir pasportuoju ir valgau nedaug ir nieko..
Atsakyti
per nėštumą, tiksliau per paskutinį trimestą, priaugau 30 kg. svoris auga vos ne po 1 kg kasdien. Iš gimdymo namų grįžau -14 kg, o likę ištirpo per mėnesį. Darau išvadą, kad ne lašinukus auginau, o skysčiai kaupėsi smile.gif
Atsakyti
As irgi po gimdymo daug priaugau ir man ilgai nekrito svoris, nors ir ziurejau ka ir kada valgau, be to tempas buvo zveriskas su vaiku - bet tas nepadejo... Svoris pradejo kristi tik kai pradejau Roll Shaper masazus lankyti ir gerti daug skysciu. Matomai limfotakai reikejo susitvarkyti... As Vilniuje lankiau ir iki siol lankau Liux Figura, ten kainos priimtinos ir papildu visokiu geru yra, kurie padeda suliekneti, tad visiems patariu wink.gif
Atsakyti
Nu turetu buti labai sunku, ypač paskutiniais nėštumo men. Aš turėjau su antru 18 kg. buvo labai sunku.Su trečiu pavyko 13 kg. bet truputį prisižiūrėjau maistą.
Atsakyti
QUOTE(zydraizalia @ 2014 10 14, 10:38)
labas ta_is,

O su skydliauke viskas tvarkoje? ir siaip - ar sveika esate? ar tyretes?
as su antruoju nestumu priaugau beveik 30kg, bezindant nukrito visi kg, o baigus maitinima kiek priaugau. dabar planuoju grizti prie paleo dietos, kurios laikiausi pernai vasara ir svoris krito lengvai. jos esme atsisakyti cukraus, grudiniu produktu, miltu. man visi sitie dalykai eina i mase, jau ne karta isitikinau. o kaip jums? ka megstate valgyti? tiesa, ar dar tebemaitinate?

matot, jei tureciau tiek valios VISISKAI nevalgyti tortu, pyragu ir pan, tai tikriausiai ir nepriaugciau tiek per nestuma(((((
Deja tos valios neturiu......ir vis tiek nors ne kiekviena diena bet valgau sladumynus..........
Aisku svoris nekrenta ne kiek(((((((nors siaip nesakyciai , kad daug valgyciau....Vidutiniskai.
Zodziu, nezinau ka daryti(....Dar man problema , kad gyvename su anyta ir negaliu normaliai maitintis:ji nuolat perka bandeles, kepa kotletus ir t.t........Jau svajoju kada gyvensime atskirai, tai gal nors tada valgysiu sveika maista........ unsure.gif
Atsakyti