Įkraunama...
Įkraunama...

Gal jūs priaugot virš 30 kg.?

Pirmas su 30 kg, antras su 26 kg doh.gif kas liko-tas vietoj gelbėjimosi rato doh.gif lotuliukas.gif po pirmo labai sunkiai sekėsi nukratyti, dieve brangus gal per du metus šiaip ne taip doh.gif o dbr tikiuosi likutį iki vasaros nukratyti cool.gif
Atsakyti
Priaugau 32kg...net pati negalėjau patikėt ax.gif na,bet ko noret kai paskutiniais menesiais geriausia drauge buvo sofute ir teliko pultelis... ax.gif pries nestuma sveriau apie 60kg,ūgis 179cm..kiek svėriau tik po gimdymo tikrai nepasakysiu,nežsifiksavo,bet db po 5 mėn,dar turiu apie 12kg pliuso...kažkaip reik įsispirt sau i šikna,kad susitvarkyt iki vasaros... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(chimichanga @ 2013 02 05, 23:05)
Priaugau 32kg...net pati negalėjau patikėt ax.gif  na,bet ko noret kai paskutiniais menesiais geriausia drauge buvo sofute ir teliko pultelis... ax.gif  pries nestuma sveriau apie 60kg,ūgis 179cm..kiek svėriau tik po gimdymo tikrai nepasakysiu,nežsifiksavo,bet db po 5 mėn,dar turiu apie 12kg pliuso...kažkaip reik įsispirt sau i šikna,kad susitvarkyt iki vasaros... blush2.gif  biggrin.gif

o siaip kokiomis priemonemis atsikratet? smile.gif nes pas mane panasi situacija, atrodo net blogesne, nes sveriau is pradziu 73(ugis 175) o dabar jau 99 verysad.gif `ir vienas dalykas isvaizda, bet labiau gasdina, kad pablogeja savijauta, jau nezinau kaip isgyvent paskutini menesi, ir ar bus geriau po gimdymo unsure.gif Gal turit kokiu veiksmingu patarimu))))? Jei nesunku parasykit, galima i AZ blush2.gif smile.gif
Atsakyti
su pirmu priaugau 27kg, bet kadangi buvo komplikuotas cp su auksta temperatura, kuri laikesi ilgai, tai greit istirpo tie kilogramai po puses metu is ju like buvo tik plius 6, kurie taip ir nenukrito.
Atsakyti
Po dimdymo praejo jau 3 men bet is 30 priaugtu, liko apie 18 verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif pries nestuma sveriau 73, priaugo 30 (103), dabar sveriu apie 91(((((((((atrodo tik pas mane tokia baisi situacija......nes kiek cia maciau, mamytes raso kad nors 12-10 liko, bet ne tiek daug....nzn kaip atsikratyti.......maitinu, todel negaliu iki minimumo sumazinti maisto......... kaip ir per nestuma netelpu beveik i visus savo rubus....ir pilvas ziauriai didelis......nzn tiksliai, bet atrodo kad pilvo srityje net ne virsvoris , o tiesiog per daug odos, toks gabalas.......ka daryti neisivizduoju? gal kas nors susidure su tokia problema? patarkit prasau? verysad.gif
Atsakyti
Paradoksalu bet as priaugau dar labiau maitindama krutimi, reikejo valgyt kuo daugiau nes kitaip ne buvo pieno. Priaugau sumoj 35kg, aciu D 30kg jau nera o 5 dar liko uzpakalio srity. Gal kam reikia? nemokamai atiduodu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ta_is @ 2013 06 10, 14:48)

Jus palaukite ka reskia 3 menesiai. Kiekvienos organizmas kitoks, kazkam gal ir 3 savaiciu pakanka o man kazkokie odos pokyciai i gera prasidejo tik kai maziui jau buvo 3 METAI !!!! .
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2013 07 29, 11:39)
Paradoksalu bet as priaugau dar labiau maitindama krutimi,  reikejo valgyt kuo daugiau nes kitaip ne buvo pieno. Priaugau  sumoj 35kg,  aciu D 30kg jau nera o 5 dar liko uzpakalio srity. Gal kam reikia? nemokamai atiduodu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Papildyta:

Jus palaukite ka reskia 3 menesiai. Kiekvienos organizmas kitoks, kazkam gal ir 3 savaiciu pakanka o man kazkokie odos pokyciai i gera prasidejo tik kai maziui jau buvo 3 METAI  !!!! .

oj lb tikiuosi,kad numesiu nors ir po2-3 metu, nes dabar jau beveik 5 men praejo ir tas pat((((niekas nesikeicia, kartais net atsistoju ant svarstykliu ir rodo ne 91, o 93 verysad.gif nzn ka daryt. Valgau ne tik koses, bet tikrai nedaug.....
Atsakyti
Sveikutes!! aktuali tema....per nestuma priaugau 32 kg...pries nestuma sveriau 48 (166cm ugio)...o dbr sveriu 67...nenoriu net i veidrodi ziureti...kiek stengciausi besimatuoti senus rubus ne i vienus nebeilendu...baisu...niu bet laaabai tikiuosi, kad kazkada sversiu nors 55 kg, apie 48 net nebesapnuoju...sad.gif ....pradejau valgyti maista ant garu ruosta, po 18 vaal. stengiuosi nebevalgyti...gal pasiseks igyvendinti svajone....
Atsakyti
Pries gimdyma buvau visai smulkute, 158cm ir 48kg. O per nestuma priaugau 32 kg. atrodziau kaip kulverstukas doh.gif tikrai galvojau kad jau niekaip nesukusiu, bet is ligonines jau gryzau be 17 kg, matyt buvo labai daug skysciu tiesiog, nes visa buvau ziauriai istinusi verysad.gif taigi praejo 3 menesiai po gimdymo, sveriu 55kg, maitinu savo pienuku, nesikudinau ir nesportavau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ta_is @ 2013 06 10, 12:48)
Po dimdymo praejo jau 3 men bet is 30 priaugtu, liko apie 18 verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  pries nestuma sveriau 73, priaugo 30 (103), dabar sveriu apie 91(((((((((atrodo tik pas mane tokia baisi situacija......nes kiek cia maciau, mamytes raso kad nors 12-10 liko, bet ne tiek daug....nzn kaip atsikratyti.......maitinu, todel negaliu iki minimumo sumazinti maisto......... kaip ir per nestuma netelpu beveik i visus savo rubus....ir pilvas ziauriai didelis......nzn tiksliai, bet atrodo kad pilvo srityje net ne virsvoris , o tiesiog per daug odos, toks gabalas.......ka daryti neisivizduoju? gal kas nors susidure su tokia problema? patarkit prasau? verysad.gif

Jus tiek nepergyvenkit ir nesinervokit nes jusu lelyte irgi busnerami, juk praejo tik 3 menesiai ne 3 metai, visoms skirtingai atsistato formos, suprantama kad mes visos vos pagimdziusios norime buti lieknos ir grazios sau ir kitiems, bet juk viskam savas laikas, dabar laikas ramybei ir motinystei, o veliau ateis laikas kudinimuisi drinks_cheers.gif smile.gif
Atsakyti
Aš irgi buvau priaugusi + - 30 kg. Man pasisekė, nukrito greit, nes buvau tikra "vandenis". Dabar laukiuosi, svoris kol kas + 2 kg. Gerai būtų, kad tas svoris didelis neužaugtų. Bet jei jau augs, o paskui, kaip pirmą kartą nekris, tai priversiu kristi - kantriai ilgai laikysiuosi sveiko valgymo rėžimo + sportas ( namuose, sporto salėje ar lauke, jokio skirtumo, svarbu pastovus intensyvus sunkus sportas). Ir nukris.
Nežinau, gal aš truputį kitaip žiūriu į svorį. Aš per savo gyvenimą esu buvusi visokia- nuo išsekusios kūdenos iki siaubingos storulės. Todėl nebijau savo svorio. Žinau, kaip jį susitvarkyti, nes save gerai pažįstu.
Moterytės, nepergyvenkit dėl to didelio svorio. Kaip paskaitau, suprantu, kad daugeliui jūsų reikia laiko, kad pradėtų kristi tie kg. Žinau tiksliai, kad tam žmogui, kuriam svoris neauga, yra sunkiau jo priaugti, nei tam numesti, kuris turi viršsvorį. Numesit, ateis jūsų laikas ir numesit tuos kg 4u.gif
P.s. kai pergalvoju savo sąmoningai nugyventus metus, darau išvadą, kad laimingesnė ( ir net vyrams patrauklesnė) buvau, kai būdavau storesnė, o ne plona g.gif
Atsakyti
Sveikutes ir as arteju prie graziu 95 kg. su dukra patys greit nutirpo, nes princese sokdino oho ho ax.gif Tikiuosi, kad ir dabar svoris neuzsilaikys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilibor @ 2013 09 19, 16:20)
Žinau tiksliai, kad tam žmogui, kuriam svoris neauga, yra sunkiau jo priaugti, nei tam numesti, kuris turi viršsvorį.


tas tai teisa drinks_cheers.gif
Atsakyti