Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas

QUOTE(damute31 @ 2008 05 21, 08:22)
mano begonijas pakando salna  verysad.gif ar atsigaus jos,ar jau vsio  g.gif

Turėtų iš šaknelių atželti,tik suvėluos su žiedais
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2008 05 21, 09:41)
Va va del lietaus ir man klausimas kyla g.gif jei saugot lapus tai kaip jas lauke laikyt juk lietus tai lyja g.gif kaip gi tuos lapus apsaugosi g.gif

Manau svarbu lapų nešlapinti, kai saulė šviečia, kad nenudegintų g.gif O kai lyja, tai saulės nebūna (dažniausiai) rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(damute31 @ 2008 05 21, 09:22)
mano begonijas pakando salna  verysad.gif ar atsigaus jos,ar jau vsio  g.gif

šiąnakt? kokiam mieste?
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 05 19, 10:52)
Nu žiūrėk kaip aiškiai matosi žiedeliai. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

tai pas tave gigantine, tai ir matos, o pas mane gi miniatiurine, tai ir neina suprast g.gif biggrin.gif


kaip tik pasiteirausiu del lietaus, o jus cia jau apie tai ir snekat biggrin.gif

o salna berods vakar nakti buvo, bet as saviskes buvau namo partysus ax.gif
Atsakyti
nu Kaune salnos tikrai nebuvo ...
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 05 21, 00:25)
nezinojau bigsmile.gif
o tai kaip lietus?
kokios dideles pas tave  blink.gif
pati daiginai? kada kisai?
as nuo kovo vid, tai ner i ka ziuret dar verysad.gif
kantrybes... rolleyes.gif

Lietus, tai naturalus procesas, o čia kalba eina apie karštą saulėtą dieną, kai spigina tiesioginiai saulės spinduliai, tuomet ant lapų lieti negalima. schmoll.gif
Pati daiginau. bigsmile.gif Budinti pradėjau kovo mėnesį. tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(damute31 @ 2008 05 21, 09:22)
mano begonijas pakando salna  verysad.gif ar atsigaus jos,ar jau vsio  g.gif

žiūriu jau crocus atsakė. wub.gif
Jei nežymiai tik lapelius, tai juos nulaušk, atžels naujų. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 22 gegužės 2008 - 11:28
Nusipirkau lovelius ir eisiu savo svyruokles sodinti. Planuoju padaryt tokį mišinuką-kompostas , rūgštos durpės, smėliukas. Gal patiks? Šiandie turguje paklausinėjau, tai rekomendavo rūgštų durpių pridėt. O su vienu gėlininku kalbėjau-jam iš 3000 gumbų, pirktų Vokietijoje, sudygo tik apie 1000. Nu bet tie sudygę tai gražūs ax.gif O mano Žaliosios stotelės gumbus tai į šuns dienas išdėjo. Kaip jis čia kaži man ar teisingai papasakojo, tai nežinau. Ir šiaip sakė begonijos daug kam šiemet blogai augo. Bet pasižiūrėjus į mergaičių nuotraukytes, tai yra ir labai pavykusių thumbup.gif
Atsakyti
as tai jau dviem vazovais akmenis savo papuosiau ax.gif
bet is tikruju, vienos geriau auga, o kitos silpnai g.gif vienodai sodintos, kitos tik vos vos is po zemes matos, o kitos jau ziedu prikrovusios g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 05 26, 08:45)
as tai jau dviem vazovais akmenis savo papuosiau ax.gif
bet is tikruju, vienos geriau auga, o kitos silpnai g.gif vienodai sodintos, kitos tik vos vos is po zemes matos, o kitos jau ziedu prikrovusios g.gif

Kiekvienais metais taip būna. Juk ir svogūnai ar bulvės ne visos išsilaiko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ko norėt iš begonijų. bigsmile.gif

O aš iš miško parsivežu žemės, nu ten kaip durpė. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 05 27, 11:18)
Kiekvienais metais taip būna. Juk ir svogūnai ar bulvės ne visos išsilaiko lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Ko norėt iš begonijų. bigsmile.gif

O aš iš miško parsivežu žemės, nu ten kaip durpė. tongue.gif



Kazi o misko zeme ne per riebi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 05 27, 09:18)
Kiekvienais metais taip būna. Juk ir svogūnai ar bulvės ne visos išsilaiko lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Ko norėt iš begonijų. bigsmile.gif

O aš iš miško parsivežu žemės, nu ten kaip durpė. tongue.gif

GAila anksčiau nepasakei. Jau išbandžius esi šį variantą?
Atsakyti
Nugi vakas nuvariau i Senukus, ogi ziuriu blink.gif ivairiu rusiu begonijos supakuotos po 3vnt ir su patysusiais daigais blink.gif nugi vadinasi gyvos bigsmile.gif nuo 3,99 iki 4,99lt!!! bigsmile.gif
Nu aisku, cia jau butu kitu metu derliui lotuliukas.gif , o gal....ir siemet ziedu sulauktume jei gerai augtu g.gif
Nu taip suintrigavo, bet siaip taip atsilaikiau pirkimui ohmy.gifx: , bet dabar gailiuosi ...... turbut varysiu pirkti ......lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 05 27, 16:02)
GAila anksčiau nepasakei. Jau išbandžius esi šį variantą?

Su kitais augalais esu bandžiusi. wub.gif Ir jau svyrančios seniai susodintos ir matau kad gerai joms ten. thumbup.gif Juk mes moterys mėgstam eksperimentuoti. lotuliukas.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pentarda @ 2008 05 27, 16:19)
Nugi vakas nuvariau i Senukus, ogi ziuriu blink.gif ivairiu rusiu begonijos supakuotos po 3vnt ir su patysusiais daigais blink.gif nugi vadinasi gyvos bigsmile.gif  nuo 3,99 iki 4,99lt!!! bigsmile.gif
Nu aisku, cia jau butu kitu metu derliui lotuliukas.gif , o gal....ir siemet ziedu sulauktume jei gerai augtu g.gif
Nu taip suintrigavo, bet siaip taip atsilaikiau pirkimui ohmy.gifx: , bet dabar gailiuosi ...... turbut varysiu pirkti ......lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Va va va tikros gėlininkės sindromai. bigsmile.gif
Ne tau vienai taip būna. doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti