Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas

QUOTE(Boružėlė @ 2008 05 27, 10:18)
O aš iš miško parsivežu žemės, nu ten kaip durpė. tongue.gif

o as i kapu zeme susodinau g.gif kitamet reiks gal ir is misko atsivezt g.gif tuo labiau, kad salia tas miskas bigsmile.gif

QUOTE(Pentarda @ 2008 05 27, 16:19)
Nugi vakas nuvariau i Senukus, ogi ziuriu blink.gif ivairiu rusiu begonijos supakuotos po 3vnt ir su patysusiais daigais blink.gif nugi vadinasi gyvos bigsmile.gif  nuo 3,99 iki 4,99lt!!! bigsmile.gif

nu o as varna, tai neatsilaikiau ir nusipirkau, ir jau lovelyje susodintos ir lauke laikau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 05 28, 14:25)
kitamet reiks gal ir is misko atsivezt g.gif  tuo labiau, kad salia tas miskas bigsmile.gif

Tai ir aš tuom naudojuosi, nes ir pas mane šalia miškas, toks labiau beržynas, nes eglių tai nerasta. Tai vadinasi ne miškas. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 05 29, 12:23)
Tai ir aš tuom naudojuosi, nes ir pas mane šalia miškas, toks labiau beržynas, nes eglių tai nerasta. Tai vadinasi ne miškas. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

ai pas mus cia tai daugiau eglynas rolleyes.gif



maniskes tai kai kurios duoda doh.gif lapu visai nera (tiksliau vos vos islindes galiukas), o jau zieda sukrove unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 02, 20:29)
ai pas mus cia tai daugiau eglynas rolleyes.gif
maniskes tai kai kurios duoda doh.gif lapu visai nera (tiksliau vos vos islindes galiukas), o jau zieda sukrove unsure.gif  doh.gif

o pas mane lapų daug, o žiedus dar tik krauna unsure.gif dabar laistau trąšomis žydintiems augalams, mažu užžydės per porą savaičių ...
Atsakyti
Sveikos
Siemet uzsiauginau svyranciu begoniju ir jau buvo tokios grazios persodinau i plastmasinius vazonus ir pastaciau lauke,bet pasidare tokios negrazios pradejo lapai dziuti o jau ziedus buvo sukrovusios,ka dabar daryti g.gif gal jos saules nemegsta nes cia i jas tiesiai saule sviecia.Gal patarsite ka daryti kad atsigautu verysad.gif
Atsakyti
o mano viena supuvo jau su ziedais cry.gif cry.gif cry.gif
turbut perlaisciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytė @ 2008 06 03, 10:36)
Sveikos
Siemet uzsiauginau svyranciu begoniju ir jau buvo tokios grazios persodinau i plastmasinius vazonus ir pastaciau lauke,bet pasidare tokios negrazios pradejo lapai dziuti o jau ziedus buvo sukrovusios,ka dabar daryti  g.gif gal jos saules nemegsta nes cia i jas tiesiai saule sviecia.Gal patarsite ka daryti kad atsigautu verysad.gif

Lapus negražius apdžiuvusius nuskink ir laikyk pavėsyje, gali būti vakarinė saulė. Persodinimo begonija nebijo, o pavėsį tikrai mėgsta. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Pentarda @ 2008 06 03, 12:40)
o mano viena supuvo jau su ziedais cry.gif cry.gif cry.gif
turbut perlaisciau  doh.gif

Neverk taip, o tai ir kitos nuo drėgmės ir druskos supus. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Užjaučiu doh.gif
Atsakyti

Neverk taip, o tai ir kitos nuo drėgmės ir druskos supus. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Užjaučiu doh.gif
[/quote]


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
stengsiuos
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 06 02, 21:16)
o pas mane lapų daug, o žiedus dar tik krauna  unsure.gif dabar laistau trąšomis žydintiems augalams, mažu užžydės per porą savaičių ...

as tai universaliom trasom laistau g.gif


o pas mane dvi stovi kur saule beveik visa diena g.gif tai jauciu reik jas i kita vieta statyt g.gif nes lapai tai tokie pasiraite g.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytė @ 2008 06 03, 09:36)
Sveikos
Siemet uzsiauginau svyranciu begoniju ir jau buvo tokios grazios persodinau i plastmasinius vazonus ir pastaciau lauke,bet pasidare tokios negrazios pradejo lapai dziuti o jau ziedus buvo sukrovusios,ka dabar daryti  g.gif gal jos saules nemegsta nes cia i jas tiesiai saule sviecia.Gal patarsite ka daryti kad atsigautu verysad.gif

Slėpk nuo saulės. O šiaip nesuprantu-kapinėse pilna begonijų prisodinta - vienos labai nudegusios nuo saulės, o kitos didžiuliai kelmai gražiausi pūpso g.gif

Mano tai pavėsiuke sutupdytos. Dvi jau pražydo, balta didžiažiedė nesvyranti ir kažkokia raudonu žieduku. O kažką apie jų tręšimą RS skaičiau, kad ne visos trąšos ten joms tinka. Tai aš orchidėjos trąšomis tręšiu retkarčiais jas.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 06 04, 21:39)
Mano tai pavėsiuke sutupdytos. Dvi jau pražydo, balta didžiažiedė nesvyranti ir kažkokia raudonu žieduku. O kažką apie jų tręšimą RS skaičiau, kad ne visos trąšos ten joms tinka. Tai aš orchidėjos trąšomis tręšiu retkarčiais jas.

o as tai universaliom, dar ant butelio ir begonijos priklijuotos g.gif
Atsakyti

Čia mano didžiažiedė nesvyranti. Labai lapai prastai atrodo, susiraitę kažkokie.

user posted image

user posted image


O čia paprasta kažkokia raudona

user posted image

O taip svyrančios atrodo. Jau labai nenori augti. Ir žiedukai sukrauti, bet mačiau pabyrėjo. Gal po persodinimo.


user posted image
Atsakyti