Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas

QUOTE(Karusia @ 2008 09 12, 10:55)
Ar jau galima jas nurauti? Auga kapinėse, norėčiau pakeisti našlaitėmis ax.gif

O kam jas raut? blink.gif jos gi žydi kol nušala. Ir pas mane jos ant kapų, ir labai žydi gqausiai, gaila butų raut kaip tai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaičičeku: 12 rugsėjo 2008 - 22:35
Prasau pagalbos verysad.gif . Turiu begoniju, bet...negaliu normaliai dziaugtis ziedais verysad.gif . Situacija tokia: beveik visada vos prazyde ziedai nukrenta, gan daznai nukrenta ir patys pumpurai, nespeje prazyst. g.gif Ka patartumet, ka galeciau padaryt? Tikrai nepertrestos ir neperlaistytos.
Atsakyti
QUOTE(Dzerse @ 2008 09 28, 17:24)
Prasau pagalbos verysad.gif . Turiu begoniju, bet...negaliu normaliai dziaugtis ziedais verysad.gif . Situacija tokia: beveik visada vos prazyde ziedai nukrenta, gan daznai nukrenta ir patys pumpurai, nespeje prazyst.  g.gif Ka patartumet, ka galeciau padaryt? Tikrai nepertrestos ir neperlaistytos.

pas mane ta pati situacija, tai kiek aiskinausi, tai sake lb priklauso dar ir i kokia zeme sodini, joms patinka rugstesne zeme, durpes, na zo kitamet sakiau pirksiu joms specialiai begonijoms zemes g.gif
Papildyta:
QUOTE(vaičičeku @ 2008 09 07, 21:50)
NU laikas mergaitės pasirodyti....

tikrai grazuoles wub.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
nu va as jau viena begonijyte miegui paruosiau, tik vat deja...pirmi metai auginu, tai nezinau,ka su tuo svoguneliu daryti? g.gif kur ir kaip laikyti ax.gif
Ir kaip jus jas is vis migdote? Laukiate kol nusals? ar i kambari nesat? gal nelaistot,kad nuvystu? Kada ir kaip reiktu jas paruosti ziemojimui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2008 09 28, 19:01)
sveikutes 4u.gif
nu va as jau viena begonijyte miegui paruosiau, tik vat deja...pirmi metai auginu, tai nezinau,ka su tuo svoguneliu daryti?  g.gif kur ir kaip laikyti ax.gif
Ir kaip jus jas is vis migdote? Laukiate kol nusals? ar i kambari nesat? gal nelaistot,kad nuvystu? Kada ir kaip reiktu jas paruosti ziemojimui? g.gif

as irgi pirmais metais migdysiu, tai idesiu i pjuvenas ir tamsiai, vesiai, zo i rusi nukisiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2008 09 28, 18:01)
sveikutes 4u.gif
nu va as jau viena begonijyte miegui paruosiau, tik vat deja...pirmi metai auginu, tai nezinau,ka su tuo svoguneliu daryti?  g.gif kur ir kaip laikyti ax.gif
Ir kaip jus jas is vis migdote? Laukiate kol nusals? ar i kambari nesat? gal nelaistot,kad nuvystu? Kada ir kaip reiktu jas paruosti ziemojimui? g.gif


užsienio saituose skaičiau, kad kai begonija auga iš pirmamečio daigo, tai reikia kaip galima ilgiau paaugint, iki lapkričio pabaigos - gruodžio pradžios. Ir gumbelį palikt žiemot vazone neišimtą, nes jis labai mažas, kad neperžiūtų.
Papildyta:
QUOTE(rena @ 2008 09 28, 18:41)
as irgi pirmais metais migdysiu, tai idesiu i pjuvenas ir tamsiai, vesiai, zo i rusi nukisiu ax.gif

Jai sausa tam rusį tai gerai, o jai ne....tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vaičičeku @ 2008 10 05, 21:32)
Jai sausa tam rusį tai gerai, o jai ne....tai schmoll.gif

mastau.gif tai tada geriausia palik zemese tam vazone kur augo g.gif
Atsakyti
Bet pasakykit kaip juos ir kada migdyt? g.gif
Na jei pasodinau parduotuvej pirkta svoguna tai manau jis ne pirmametis g.gif kada ir kaip uzmigdyti dabar visame grazume zaliuojancias begonijas??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2008 10 05, 23:51)
Bet pasakykit kaip juos ir kada migdyt? g.gif
Na jei pasodinau parduotuvej pirkta svoguna tai manau jis ne pirmametis g.gif kada ir kaip uzmigdyti dabar visame grazume zaliuojancias begonijas??? g.gif

manau jos pacios tau parodys, pradeda dziut g.gif
Atsakyti
Aš laikysiu lauke, kol nušals, tada įnešiu į garažą ir padėsiu, kad nudžiūtų. O laikyti tai nuo sąlygų priklauso, jei bus šiltai - tai gal žemėse geriau palikti, kad nesudžiūtų mastau.gif
Aš greičiausiai išimsiu iš žemių, nes daug lovelių gaunasi ir dar neapsisprendžiau arba garaže arba katilinėj laikysiu smile.gif
Atsakyti
Savo begonijas jau sunešiau į šiltnamį. Nebelaistau tegu džiūna sau. Gal kitąmet gražiau subujos ax.gif Paskui gumbelius rūsy padėsiu. Praėjusiais metais vienas dar tik buvo ir gerai išžiemojo.
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 10 06, 08:56)
Aš laikysiu lauke, kol nušals, tada įnešiu į garažą ir padėsiu, kad nudžiūtų. O laikyti tai nuo sąlygų priklauso, jei bus šiltai - tai gal žemėse geriau palikti, kad nesudžiūtų  mastau.gif
Aš greičiausiai išimsiu iš žemių, nes daug lovelių gaunasi ir dar neapsisprendžiau arba garaže arba katilinėj laikysiu smile.gif

o pas tave garazas su langais ar be g.gif as tai sakiau su visais vazonikais i rusy istremsiu, bet jis pas mane tamsus g.gif
Atsakyti