Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas

Aš dar laikau loveliuose ant palangių lauke. Palauksiu, kol nušals ar nuvys, tada į garažą nešiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 10 27, 09:33)
Aš dar laikau loveliuose ant palangių lauke. Palauksiu, kol nušals ar nuvys, tada į garažą nešiu smile.gif

o tai tipo gumbas nenusals g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 10 27, 11:37)
o tai tipo gumbas nenusals g.gif  unsure.gif

aš manau, kad žemė taip greitai neperšals, kaip viršutinė dalis, t.y. lapai g.gif
Va mano jurginai jau buvo nušalę, iškasiau, o gumbai tai kuo gražiausi. Gi dar įšalo tai nėra
Atsakyti
lietus lyja, salnos nebuvo, nebepergyvenkit
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2008 10 27, 12:13)
lietus lyja, salnos nebuvo, nebepergyvenkit

tada as vel rami user posted image
Atsakyti
Sveikutes,
Ir as noriu junktis i jusu gretas blush2.gif . Maximoj nusipirkau begonija nukainuota, parsinesiau namo o jai lapai pradejo kristi, nu galvoju stenksiuos, mylesiu, atgaivinsiu, o sian drauge atejo ir sako, kad jos per ziema negyvena doh.gif , tai kai susinervinau, nes mamai pavasari padovanojau raudonais dideliais ziedais su ta mintim kad ateinanti pavasari pasidauginsiu ir se tau kad nori, drauges pareiskimas verysad.gif

bet jus skaitineju ir suprantu kad neviskas dar prarasta. Bandysiu, kaip bus taip, nesiu i rusi, tik nelabai supratau ar kotus su lapais nukarpyti ar ne, nes vienas kotas lyg puti pradejo, nors tikrai neperlaistau g.gif

Ir dar jus apie laukines pagrinde kalbat o pas mane namine, ar cia jokio skirtumo blink.gif
Atsakyti
Kokia tavoji nelabai aišku. Ji gali augti ir žydėti visus metus. Tokia yra visžydė begonija. Praėjusių metų kažkuriam sodo spalvų nr. buvo apie jas straipsnis. Puiki gėlytė žydinti namie visus metus.
Maždaug tokios
user posted image
Atsakyti
man begonijos taip pat labai patinka;
pries salnas as visada iskasu ju gumbus, truputi apdziovinu, pries tai nupjovusi stiebeli ir palikdama kokius 3 cm. visus sudedu i plastikinius indelius sluoksniais(indeliai tinka nuo kiviu ir persiku-permatomi plastikiniai0 ir padedu apatineje saldytuvo lentynoje; saldytuve jiem puikios salygos, nes cia pastovi temperatura, gal truputi truksta dregmes, bet as tai jau praktikuoju daug metu ir visi gumbeliai puikiai atsigauna pavasari, net zali pumpureliai pavirsiuje matosi pries jau isimant is saldytuvo koki vasario pab. Daugiausia esu isbandziusi su svyrancio begonijom;
O vat dabar parsisiunciau(pries pusmeti) kambarines begonijas Wightii ir Solanathera, tai problemu turiu su Wightii-praktiskai merdeja o ne auga, jei lapelis pasirodo, tuoj nuruduoja ir nunyksta; dregmes tikriausiai perdaug...
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 10 30, 21:18)
Kokia tavoji nelabai aišku. Ji gali augti ir žydėti visus metus. Tokia yra visžydė begonija. Praėjusių metų kažkuriam sodo spalvų nr. buvo apie jas straipsnis. Puiki gėlytė žydinti namie visus metus.
Maždaug tokios
user posted image



Mano tokia, tai jei ji nesiruoosia ziemot tai kodel lapus meta?

Dbar apziurejau, turbut neiseis issaugoti nes stiebu papuvimas (toks pajuodavimas) plinta verysad.gif , o gal visgi nupjauti tos stiebus ir nesti i rusi g.gif

O mamos ta grazioji raudonoji tai kitokiais ziedais, tai ryt begsiu pas mama ir pravesiu instruktaza
Atsakyti
QUOTE(sofi 05 @ 2008 10 31, 13:25)
Dbar apziurejau, turbut neiseis issaugoti nes stiebu papuvimas (toks pajuodavimas) plinta verysad.gif , o gal visgi nupjauti tos stiebus ir nesti i rusi g.gif

gal pabandyk persodinti g.gif
Atsakyti
Sveikos begoniju myletojos 4u.gif
Na kiek zinau nuo pernai kitos jau sausi pradeda jas prikelti is po ziemos miego bigsmile.gif ar jau kuri keliate jas? g.gif
as tai pirmus metus begonijytes migdau...keliu net nemigdziau...bet gyvos bigsmile.gif labai tikiuosi iki pavasario isgyvens...o gal ir svogunelius jau laikas traukti g.gif
Atsakyti
Patarkit ,kokios svyrancios geriausiai auga,turejau labai daug,o mano vyras jas ismete ,sako kad nezinojo kad cia geles,verkiau is apmaudo schmoll.gif
Atsakyti