Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas

Kadangi jau atbudo temele bigsmile.gif tai ir as paklausiu 4u.gif
Savo begoniju gumbus ryskiai per siltai laikiau. Vakar apziurejau - beveik visos pradeje dygti rolleyes.gif Tai vat ir nezinau ar cia gerai, ar ne g.gif Neapsisprendziu ar jas sodinti jau i vazonelius, ar nesti kur vesiau. Is savo menkos patirties linkstu link sodinimo, nes pas mane jos labai jau letai juda pavasary blush2.gif
Laukiu jusu pamastymu 4u.gif
Atsakyti
maniskes dar apmire - ne krust. bet as ir nezinau kada jas atgaivint reiketu. laukiu patarimu
Atsakyti
Pernai kiek pamenu sausi -vasari jau pradejom budinti bigsmile.gif
linuke leisk joms augti manyciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2009 01 05, 22:18)
Pernai kiek pamenu sausi -vasari jau pradejom budinti bigsmile.gif
linuke leisk joms augti manyciau mirksiukas.gif

Aha vasarį jau reikėtų pradėti drinks_cheers.gif
Na tai kitą savaitę saviškes sodinsiu, nes šią niekaip laiko neturiu blush2.gif
Gal nors geresnių rezultatų sulauksiu bigsmile.gif
Atsakyti
As ir turbut savo trauksiu g.gif
bet gal kita sav lotuliukas.gif
Atsakyti
o maniskes tai ukiniam rusy, tai net tingiu nueit ir patikrint, kaip jos ten laikos ax.gif
o dabar dar ir salciai tokie neblogi, galvoju, ar nebus joms amen g.gif
Atsakyti
Kaip gerai,kad pakėlėt temą. O tai pamiršau savo begonijas. Laikas ieškoti,kur pakišus ax.gif
Atsakyti
aš praėjusiais metais buvau prisisodinusi nemažai begonijų (sodinau sausio pabaigoje), gražiai sudygo, augo, jau buvo gana nemažos, gal kovo ar balandžio mėnesį, ir pradėjo viena po kitos nykti. atkapsčiau nunykusių gumbus ir pamačiau , kad gumbų praktiškai nėra, taip ir nesupratau, ar jie supuvo, ar kas jiems pasidarė g.gif šiemet noriu nusipirkti ir pasisodinti, bet vėl bijau, kad tas pats nebūtų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2009 01 06, 17:29)
o maniskes tai ukiniam rusy, tai net tingiu nueit ir patikrint, kaip jos ten laikos ax.gif
o dabar dar ir salciai tokie neblogi, galvoju, ar nebus joms amen g.gif

Jau seniai ir aš lankiausi čia doh.gif ir mano rūsy g.gif visada aš jas užmirštu ir leidžiu joms pamiegoti lotuliukas.gif Vasarį pradėsiu žadinti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2009 01 15, 20:13)
Jau seniai ir aš lankiausi čia doh.gif  ir mano rūsy  g.gif  visada aš jas užmirštu ir leidžiu joms pamiegoti  lotuliukas.gif  Vasarį pradėsiu žadinti drinks_cheers.gif

nepazinau, avatarcikas kitoks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asfaltuota @ 2004 10 30, 18:08)
Gal kas galit patarti apie begonijų auginmą? Turiu tokią vieną, planavau dar užsiveisti, bet va ir šitai kažkas darosi... miršta tiesiog akyse. Mano begonija margalapė, ne žydinti...Kažkaip labai mažai informacijos inete apie jų auginmą, daugiau apie žydinčias.  Tik visur rašo, kad negalima vandens po vazonu laikyti, nu aš lyg ir neperlaistau g.gif Visą vasarą augo, klestėjo... o dabar lapai pajuosta, susisuka ir supūna...Kaip suprantu, lapinės begonijos gumbo neturi, ir miegot žiemą neina, taigi ko ji "migdosi"? Patarkit brangios gėlininkės, kol dar gėlytė amžiams neužmigo...plzzzz rolleyes.gif



Truputis info:

http://www.sodospalv...kste_vazonelyje
Atsakyti
QUOTE(gundez @ 2009 01 16, 10:36)
Truputis info:

o tu ziuriu eini per geliu temas ir is rojaus sodu tik info dedi lotuliukas.gif
Atsakyti