Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės: Čiauškutis"

QUOTE(Menesiena2009 @ 2010 03 10, 19:03)
Taip misija, buvo ir man uzduotas tas klausimas.Is dalies teisingas , nes tikrai turiu tampru rysi su vaikais ir net su jusu darzeliu. O del mokyklos [ aisku pirmiau saket , kad eisit i si darzeli], galiu patarti  pasidometi pradiniu klasiu mokytoja. Juk pagrindai mokykloje dedami nuo pirmos mokytojos pastangu. Sekmes jums darzelyje ,ar mokykloje.



tongue.gif niu va, tai mano nuojauta nebuvo visai klaidinga biggrin.gif

tai juo labiau - jei esat tampriai susiję, galit mums kuo daugiau papasakoti apie tai, kas gero, ir kas nelabai vyksta už uždarų darželio sienų mirksiukas.gif ...

Man tai kažkodėl labai buvo panašu, kad abi su darželiu esat susijusios labiau, nei eilinės mamos drinks_cheers.gif

bet juk tai nėra blogai...
Atsakyti
Labutis. Vat ir intrigele......Bet noriu pasakyti tik viena dalykeli.Niekada nenesciau paskalu is savo istaigos. O jeigu norima kazka , apie kazka suzinoti ,-prasom , tam yra grupiu aukletojos , administracija ir pan. Apie mano giminaiciuka labai daug informuoja aukletojos. Tevai sake , kad net klausti nereikia , viska kas vyko grupeje [ar gero , ar truputeli blogo]. pasakoja nuosirdziai . Juk tik tamprus rysiai apsprendzia siltus santykius. O del , taip vadinamu"pletku", mes nesukame galvos . Svarbiausia grupes klimatas. Ar ne?Noretusi kad ciauskucio teveliu forumelyje daugiau butu kalbama apie vaiku ugdymo tikslus , vaikuciu problemeles, vaiku tarpusavio santykius , teveliu tarpusavio santykius . Galetumete pasiulyti ivairiu pokalbiu temeliu ir pan. O tuscios kalbos , jos ir lieka tuscios. Ate. Linkiu gerai praleisti laisvalaiki ir bukime visi sveiki. Isvykstu. Pasirodysiu tik balandzio pabaigoje. Tikiuosi bus smagesniu , produktyvesniu pokalbiu, pasiulymu ir pan.
Atsakyti
Aš tik pajuokavau - o jūs jau ir sureagavot... Iš tiesų, tai, ką reikia žinoti, viską mamos, manau, susižino savo grupėse, pas savo auklėtojas... Auklėtojos išties, bent jau mūsų grupėse, tikrai nuoširdžios mes pačios tai žinome...

O kai viskas gerai - ir forumas nejuda... Juk žmonės įpratę guostis tik tuom, kas skaudina...

Tiesa - lyg ir mačiau darželio puslapyje nuorodą į šį puslapį?

Tat - kiekviena auklėtoja gali jį paskaityti... Šiaip būtu malonu, jei jos ir parašytų, ir prisistatytų, ir pasakytų savo nuomonę... Gal ir info galėtume tikslią savo forume rasti - tuomet ir užsuktume į jį dažniau, galbūt tuomet ir klaustume dažniau, ko nespėjam paklausti atvedusios, ar pasiimdamos vaikus... Nes žinotumem, kad atsakymą gausim iš pirmų lūpų...

Sėkmės visoms, ir kantrybės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamkos. Norintys kad jusu vaikus valdiskai (nemokamai) veziotu nuo rugsejo menesio i/is Ciauskuti/io, prasom rasyti man i asmenini pasta.
Yra (su teisininku pagalba) parengtas prasymas del vaiku transportavimo. Jums tik belieka pasirasyti. Per AZ susitarsime kuria diena susitiksime del parasu.
Atsakyti
QUOTE(Sviesioji @ 2010 03 16, 15:15)
Sveikos mamkos. Norintys kad jusu vaikus valdiskai (nemokamai) veziotu nuo rugsejo menesio i/is Ciauskuti/io, prasom rasyti man i asmenini pasta.
Yra (su teisininku pagalba) parengtas prasymas del vaiku transportavimo. Jums tik belieka pasirasyti. Per AZ susitarsime kuria diena susitiksime del parasu.


bet cia tikriausiai tiem kurie gyvena ne vilniaus mieste, o rajone?
siaip visai gera akcija butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2010 03 30, 15:07)
bet cia tikriausiai tiem kurie gyvena ne vilniaus mieste, o rajone?
siaip visai gera akcija butu  thumbup.gif



Šiaip ne... tik mamos nežino savo teisių, bet, kiek žinau, jei mamos pageidauja, spec. poreikių vaikams priklauso nemokamas vežiojimas į ugdymo įstaigą mirksiukas.gif , nesvarbu, mieste, ar rajone
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2010 03 30, 14:23)
Šiaip ne... tik mamos nežino savo teisių, bet, kiek žinau, jei mamos pageidauja, spec. poreikių vaikams priklauso nemokamas vežiojimas į ugdymo įstaigą  mirksiukas.gif , nesvarbu, mieste, ar rajone

O čia tik kas pasirašys, tą vežios? Nes mes planuojam į šį darželį eiti nuo rudens mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Darling @ 2010 03 30, 15:25)
O čia tik kas pasirašys, tą vežios? Nes mes planuojam į šį darželį eiti nuo rudens mirksiukas.gif



Klauskit prašymą ruošiančios mamos į AŽ, bet jei vežama tik tėvų pageidavimu, manau, jūsų parašas būtinas 4u.gif
Atsakyti
O su kokia negalia vaikučiai bus vežiojami?Ar reikia mokėti už šias paslaugas?Draugai pataria, kad i Versmės mokyklą reikia prieš pora metų užsirašyti,ar tiesa,gal kas žinote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misija: 30 kovo 2010 - 19:58
QUOTE(misija @ 2010 03 30, 19:57)
O su kokia negalia vaikučiai bus vežiojami?Ar reikia mokėti už šias paslaugas?Draugai pataria, kad i Versmės mokyklą reikia prieš pora metų užsirašyti,ar tiesa,gal kas žinote?

Mano vaikas į mokyklą eis tik 2011, o į Versmę prašymą vežiau 2007 m. kovo mėn. ir tai mes jau buvome gal kokie penkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziogutis @ 2010 03 31, 13:22)
Mano vaikas į mokyklą eis tik 2011, o į Versmę prašymą vežiau 2007 m. kovo mėn. ir tai mes jau buvome gal kokie penkti doh.gif

blink.gif
na nieko sau
mes eisim i azuolyno mokykla rolleyes.gif
Atsakyti
Visoms mamytėms ir vaikučiams, geros vasaros, išeiname atostogauti, sugrįšim tik rugsėji.
Atsakyti