Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės: Čiauškutis"

Labas mergaites.Seniai bendravau su Ciauskuciu. Sudomino pasisakymas apie spec. pedagoge.KIek zinau pernai buvo spec ped, labai nedaug etato, nes daug vaiku nepateko.Taciau logopedes kartais pasako , kad jos kaip spec. pedagoges. Nezinau kaip siais metais , mes jau kitame darzelyje su savo berniuku ir pas mus tai yra tik logopede visame darzelyje tik viene.Taciau cia -specialus darzelis , cia viskas kitaip. Aisku viskas priklauso ir nuo direktores lankstumo , saziningumo ir poziurio i pati vaika. Galima juk kazka kazkuo pakeisti , kad tik vaikui butu nauda. ?Linkiu jums dometis del savo vaikelio daugiau.Direktore turetu duoti konkrecius paaiskinimus.Sekmes Jums visoms.
Atsakyti
Laba diena, norėjau Jūsų mamytės pasiteirauti, gal kuri susidūrėte su tokia jauna auklėtoja, labai jau nemandagi, niekad nieko nežino kas jos grupėje vyksta doh.gif . Vardo kažkaip nepamenu, gal Asta ar Aušra... bet tikrai negaliu pasakyti, gal ir ne toks, gal net ne ta raide prasideda. Žinau kad pas ją grupėje yra keturmečiai... gal galit kas apie ją kokių atsiliepimų pasakyti, ar čia tik man toks įspūdis paliko su ja bendraujant? Gal ir kiti tėveliai kažką pastebėjo....
Kiek žinau tai Jūsų DARLING vaikutis irgi ten eina...gal Jūs galėtumėt ką nors papasakoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žalia žolė: 20 spalio 2010 - 11:34
QUOTE(žalia žolė @ 2010 10 20, 12:34)
Laba diena, norėjau Jūsų mamytės pasiteirauti, gal kuri susidūrėte su tokia jauna auklėtoja, labai jau nemandagi, niekad nieko nežino kas jos grupėje vyksta  doh.gif . Vardo kažkaip nepamenu, gal Asta ar Aušra... bet tikrai negaliu pasakyti, gal ir ne toks, gal net ne ta raide prasideda. Žinau kad pas ją grupėje yra keturmečiai... gal galit kas apie ją kokių atsiliepimų pasakyti, ar čia tik man toks įspūdis paliko su ja bendraujant? Gal ir kiti tėveliai kažką pastebėjo....
Kiek žinau tai Jūsų  DARLING vaikutis irgi ten eina...gal Jūs galėtumėt ką nors papasakoti...

Parašiau AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žalia žolė @ 2010 10 20, 12:34)
Laba diena, norėjau Jūsų mamytės pasiteirauti, gal kuri susidūrėte su tokia jauna auklėtoja, labai jau nemandagi, niekad nieko nežino kas jos grupėje vyksta  doh.gif . Vardo kažkaip nepamenu, gal Asta ar Aušra... bet tikrai negaliu pasakyti, gal ir ne toks, gal net ne ta raide prasideda. Žinau kad pas ją grupėje yra keturmečiai... gal galit kas apie ją kokių atsiliepimų pasakyti, ar čia tik man toks įspūdis paliko su ja bendraujant? Gal ir kiti tėveliai kažką pastebėjo....
Kiek žinau tai Jūsų  DARLING vaikutis irgi ten eina...gal Jūs galėtumėt ką nors papasakoti...


Visgi paaiškėjo, kad tos auklėtojos vardas Jūratė.
Na nežinau, kaip toks žmogus gali dirbti auklėtoja, o juo labiau dar tokioje įstaigoje, kur vaikučiams reikalingas įpatingas dėmesys. Na nežinau ką sau ta auklėtoja galvoja? Pasirodo, kad ne tik mums ši auklėtoja paliko neigiamą įspūdį... Tėveliai vienykimės, gal dar kas turite kokių pastebėjimų, nebijokime rašyti viešai, nes turi visi žinoti, kas ten per vien tokia.... Man tai iš viso susidarė toks įspūdis, kad jinai nežino net ką tie vaikučiai veikia per dienas darželyje, kuo užsiima, ką valgo, kas jiem pavyko, kas nepavyko padaryti... na manau, AUKLĖTOJA TURI VISKĄ ŽINOTI, VISKUO DOMĖTIS, stenktis sutarti su tėvais.... o čia... net bendravimo kultūros reiktų pasimokyti...Manau ir vaikams tai teigiamos įtakos nedaro, juk reikia, kad auklėtoja mylėtų vaikus.... kam dirbti tokį darbą, jei niekas jai nerūpi...........
Nu nežinau, net ką sakyti ir daryti...
Atsakyti
QUOTE(žalia žolė @ 2010 10 20, 13:36)
Visgi paaiškėjo, kad tos auklėtojos vardas Jūratė.
Na nežinau, kaip toks žmogus gali dirbti auklėtoja, o juo labiau dar tokioje įstaigoje, kur vaikučiams reikalingas įpatingas dėmesys. Na nežinau ką sau ta auklėtoja galvoja? Pasirodo, kad ne tik mums ši auklėtoja paliko neigiamą įspūdį... Tėveliai vienykimės, gal dar kas turite kokių pastebėjimų, nebijokime rašyti viešai, nes turi visi žinoti, kas ten per vien tokia.... Man tai iš viso susidarė toks įspūdis, kad jinai nežino net ką tie vaikučiai veikia per dienas darželyje, kuo užsiima, ką valgo, kas jiem pavyko, kas nepavyko padaryti... na manau, AUKLĖTOJA TURI VISKĄ ŽINOTI, VISKUO DOMĖTIS, stenktis sutarti su tėvais.... o čia... net bendravimo kultūros reiktų pasimokyti...Manau ir vaikams tai teigiamos įtakos nedaro, juk reikia, kad auklėtoja mylėtų vaikus.... kam dirbti tokį darbą, jei niekas jai nerūpi...........
Nu nežinau, net ką sakyti ir daryti...

Sveikos mamytes,kaip jums patiko vaikuciu Rudenelio svente?Pagaliau pasikeite muzikos pedagoge.Mes likom suzaveti,puikus renginys siais metais buvo,isgirdom kaip vaikuciai dainuoja,nes anksciau tik berysi garsu grojima galedavom girdeti.
O kas liecia pedagoge ,apie kuria jus rasote,manau ,kad jus suklydote,Jurate buvo musu grupeje ,puikus ,nuostabus pedagogo padejejas,tik dabar kazkur kitoj grupeje dirba,nuosirdesnio,pareigingesnio zmogaus nebuvom sutike.Jus turbut buvot labai susijaudinus ir kazka supainiojot,o gal yra net keli pedagogai siuo vardu,apie kuria grupe rasote?.Cia dirba labai puikus pedagogai,sekmes jiems.
Mes jau gana neblogai kalbam,kas girdeti del vaikuciu veziojimo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(misija @ 2010 10 29, 23:35)
Sveikos mamytes,kaip jums patiko vaikuciu Rudenelio svente?Pagaliau pasikeite muzikos pedagoge.Mes likom suzaveti,puikus renginys siais metais buvo,isgirdom kaip vaikuciai dainuoja,nes anksciau tik berysi garsu grojima galedavom girdeti.
O kas liecia pedagoge ,apie kuria jus rasote,manau ,kad jus suklydote,Jurate buvo musu grupeje ,puikus ,nuostabus pedagogo padejejas,tik  dabar kazkur kitoj grupeje dirba,nuosirdesnio,pareigingesnio zmogaus nebuvom sutike.Jus turbut buvot labai susijaudinus ir kazka supainiojot,o gal yra net keli pedagogai siuo vardu,apie kuria grupe rasote?.Cia dirba labai puikus pedagogai,sekmes jiems.
Mes jau gana neblogai kalbam,kas girdeti del vaikuciu veziojimo? 4u.gif


sveiki,

pagaliau ne mums vieniems reiktų vežiojimo ! kaip supratau, pernai po vienos iniciatyvios mamos pastangų, daugiau niekam tai nerūpi. O man rūpi, vistik Žirmūnai kasdien nėra toks jau atstumas, kad per gatvę pereit. Ir kasdien ...
Būtų neblogai, kad atsilieptų ta mama , kuriai buvo perduota informacija apie nueitus kelius ir kontaktinius asmenis savivaldybėje. Parašykit į AŽ

O rudenėlio šventės neturiu su kuo palyginti - mums pirmoji šiame darželyje. Iki šiol, kituose darželiuose maniškis išvis likdavo "už borto". O dabar ruošėsi thumbup.gif

Atsakyti
Sveikos mamytes ir Vaikuciai,senokai naujienu nebuvo girdeti.Puikios sventes jau Atejo,musu vaikuciai per metus paugejo,siame darzelyje laikas mums neprailgsta.Lai ir ateinanciais metais bus linksma ir smagu cia bendrauti.Su sventemis sveikiname Puikius Pedagogus,stiprybes,ramybes,dideles kantrybes dirbant su musu VAIKUCIAIS. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Mielas Čiauškuti,kaip smagu kad tu buvai mūsų vaikelio kelyje.Kaip smagu prisiminti Jus su meile ir šiluma širdyje. norėtume palinkėti Jums visiems sveikatos,meilės,kantrybės tokiame sunkiame Jūsų kelyje. Su Naujais metais mielos pedagogės.Tačiau patys didžiausi , didžiausi linkėjimai Linksmuolių grupei.Būkit visada tokios nuoširdžios,sąžiningos,mylinčios.Mes ilgai ,ilgai Jus prisiminsime. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Labas Čiauškuti.Kaip aš lankiau šį darželį jis vadinosi kitaip.Tačiau tai nesvarbu.Svarbu tai, kad jis dar egzistuoja. Niekada nepamiršiu savo grupės auklėtojų Zitos ir Jūratės.Skaitau ir matau kad aukl. Zita dar dirba šiame darželyje.Kaip smagu šios grupės vaikams turintiems, draugaujantiems su šia auklėtoja. Aš savo vaikams pasakoju , kaip smagu buvo klausytis Zitos sekamų pasakų, kaip gera būdavo ,kai ji organizuodavo įvairius žaidimus. Zita matė kiekvieną vaiką.Mus visus ji labai mylėjo.Todėl ,Zitut, linkiu Jums daug , daug sveikatos.Ačiū ,kad buvote su mumis.
Atsakyti
Sveiki vaikuciu teveliai.Noreciau suzinoti kaip jums patinka,kad darzelyje vaikai lieka be vieno maitinimo,juk pavakariai ir vakariene butini.Negi vel taupoma vaiku saskaita.Pamastykim ka galetume padaryti. smile.gif
Atsakyti
dabar kai mano pirmokelis atlanke mokykla puse metu, galiu tik patvirtinti
kad mano pasisakymai sioje temoje del galbut prasto paruosiamuku paruosimo ir uzsiemimu kokybes pasitvirtino unsure.gif

visgi reiketu paruosiamuku aukletojoms atkreipti i tai demesi, kad tai kas neprivaloma - ateity labai padeda zengiant i mokykla... ypac ciauskucio vaikucius reiketu labiau pratinti ruosti mokyklai, nes kai atsidure pirmoj klasej buvo stiprus isbandymas, ir netgi stiprus stresas vaikui doh.gif kai nei skaityt nei rasyt nemoka, raidziu nepazista.... tad manau tie darzeliai ir aukletojos kurios bent duoda kazkokius pradmenis - padaro tikra ididele paslauga vaikui... paruosiama grupe/klase turetu but jau ne kaip eilinio darzelio grupe kur zaidziama...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 31 sausio 2011 - 17:31
Aš ,lankydama šį darželį,išėjau į mokyklą mokėdama skaityti. Buvau labai nedrąsi mergytė ir tas žinių bagažas davė daug naudos man lankant pirmą klasę.Ačiū už tai auklėtojoms.Tačiau mano brolis lankė kitą įstaigą ir žinių bagažas labai silpnas.Atsimenu kaip mama pastoviai lygindavo darželius pagal žinių kiekį.Mano sūnelis dar mažytis-3metukai,bet labai norėčiau ,kad jam atitektų geros, sąžiningos auklėtojos, kokios buvo mano laikais.Gal ir pavyks?
Atsakyti