Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Sena tema

http://www.supermama...p;#entry7198651
Atsakyti
tikiuosi kad per laika tas juodumas apsiplaus ir tada galvosiukazka ax.gif nes siuo metu tai nenoriu net liesti plauko jis toks nualintas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2006 12 28, 12:44)
tikiuosi kad per laika tas juodumas apsiplaus ir tada galvosiukazka ax.gif nes siuo metu tai nenoriu net liesti plauko jis toks nualintas verysad.gif


Aš palaikau tave. Neičiau dabar nei už ką kad ir pas kirpyklėlės savininke plaukų perdažyt. O jeigu ir ta vėl sugadins? Ir priedo nesveika tiek dažnai plaukus dažyt.
Laikykis, gal spalva nenorima po truputį atsiplaus, ir pradės patikt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2006 12 28, 13:11)
Aš palaikau tave. Neičiau dabar nei už ką kad ir pas kirpyklėlės savininke plaukų perdažyt. O jeigu ir ta vėl sugadins? Ir priedo nesveika tiek dažnai plaukus dažyt.
Laikykis, gal spalva nenorima po truputį atsiplaus, ir pradės patikt mirksiukas.gif

aciu kad mane supranti mirksiukas.gif zinai dabar plaukus y diena po 2 kartus plaunu,kad tik greiciau ta spalvyte nusiplautu na bent jau,kad pasviesetu ax.gif tikiuosi,kad greit nusiplaus lotuliukas.gif
Atsakyti
as viska suprantu, kad apie perdazyma dabar nera nei kalbos...bet gerai, jei ne natalija tau dare,o kita pas ja dirbanti kirpeja, tai pati seimininke noretu zinoti, kad samdines blogai dirba...ir noretu paziureti kaip ten blogai padare...ai nezinau ar kas cia supras ka parasiau... smile.gif
esme tame, kad as rekomendavau pacia natalija, o ne kita kirpeja , kuri viska tau dare... ir atsiprasau jei kas negerai...
Atsakyti
QUOTE(Veriti @ 2006 12 28, 13:36)
as viska suprantu, kad apie perdazyma dabar nera nei kalbos...bet gerai, jei ne natalija tau dare,o kita pas ja dirbanti kirpeja, tai pati seimininke noretu zinoti, kad samdines blogai dirba...ir noretu paziureti kaip ten blogai padare...ai nezinau ar kas cia supras ka parasiau... smile.gif
esme tame, kad as rekomendavau pacia natalija, o ne kita kirpeja , kuri viska tau dare... ir atsiprasau jei kas negerai...


Nu bet gi tavęs nieks ir nekaltina, kam tu tiek teisiniesi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2006 12 28, 13:59)
Nu bet gi tavęs nieks ir nekaltina, kam tu tiek teisiniesi? 4u.gif

veriti tu negalvok kad as tave kaltinu baiktu taip negalvok mirksiukas.gif siulyti galima o rinktis tai yra kiek vieno zmogaus teise o jau pasekmes priklauso man o ne kam kitam mirksiukas.gif taip kad nusiramink..tu esi labai geras rupestingas zmogeliukas thumbup.gif
Atsakyti
na tam , kad as gerai sutariu su natalija ,kad ji tikrai myli savo darba, ir gera kirpeja , ir tikrai su klientais nekonfliktuoja, o myli juos, ka tik jos kirpyklai suejo 2 metai, ir ji pirko torta ,sampano ir vaisino klientus...ir greitu metu ten kirpykla plesis ir taps salonu... smile.gif
ji labai stengiasi, o cia kazkas lieka nepatenkintas ir varo ant visos lietuvos!
tuo labiau , kad pati seimininke-natalija siulo siai nepatenkintai klientei sugryzti ir pasitarti kaip galetu istaisyti klaida!
kai jai perdaviau , kad nepatenkinta kliente kategoriskai atsisako sugryzti, tai pati natalija pradejo abejoti, kad cia kazkas ne taip...kuri gi is musu sumokejusi 100 litu ir likusi nepatenkinta taip paprastai iseitu is kirpyklos?! tuo labiau , kad pati seimininke jei tikrai tai ju klaida, siulosi padeti?!
paaiskinkit man? smile.gif
Papildyta:
etynsur nepyk, gal cia ir kiek grieztokai parasiau, bet cia jau mano problemos, kad esu per daug jautri... 4u.gif
Atsakyti
Na sakau aš tai tikrai neičiau kad ir gražintų tą 100 litų, o bėja nėra čia jau baisiai dideli pinigai.
Ir išvis dar į skundai.lt bent jau parašyčiau.
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2006 12 28, 13:13)
Na sakau aš tai tikrai neičiau kad ir gražintų tą 100 litų, o bėja nėra čia jau baisiai dideli pinigai.
Ir išvis dar į skundai.lt bent jau parašyčiau.

smile.gif tai gerai, kad parasytum, bet tada reikia rasyti ant tos kirpejos , kuri tau dare, o ne ant visos kirpyklos smile.gif 100lt aisku, kad nera dideli pinigai, nes jei ilgi plaukai, reikia daugiau dazu, be to kiekvienos firmos dazai skirtingai kainuoja, o kur dar kirpimas , galvos isplovimas ir t.t.
nu ziuriu as jau per daug cia isiplieskiau, einu geriau kavos atsigert smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veriti @ 2006 12 28, 14:24)
smile.gif  tai gerai, kad parasytum, bet tada reikia rasyti ant tos kirpejos , kuri tau dare, o ne ant visos kirpyklos smile.gif 100lt aisku, kad nera dideli pinigai, nes jei ilgi plaukai, reikia daugiau dazu, be to kiekvienos firmos dazai skirtingai kainuoja, o kur dar kirpimas , galvos isplovimas ir t.t.
nu ziuriu as jau per daug cia isiplieskiau, einu geriau kavos atsigert  smile.gif


Ir dar labai itartina itas tavo isiplieskimas atrodo, lyg ant tavęs kažkas kažką sakytų g.gif
Žodžiu tikrai nurimk mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
nu ne tiesiogiai bet ir as kazkiek jauciuosi kalta, juk jei ne as , tai etynsur butu nieko nezinojusi apie ta kirpykla ir nesukus sau galvos smile.gif
bet jos klaida, kad ji tiesiogiai nepasiskambinus natalijai nuejo i kirpykla, ir pataike visai ne ant tos kirpejos ,kuria rekomendavau...
nu viskas , tema issemta smile.gif geros dienos visoms
Atsakyti