Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Katik grizau is kirpyklos blush2.gif ax.gif Plaukuciai atrodo fantastiskai wub.gif Dar niekada isejus is kirpyklos tokiu neturejau thumbup.gif Uz tris valandas darbo sumokejau 60Lt ax.gif Daugiau niekur kitur neisiu lotuliukas.gif Dziaugiuos, kad is pirmo karto pataikiau pas nuostabia kirpeja thumbup.gif
Atsakyti
tai turbut pas vaidute buvai ar ne? smile.gif
Atsakyti
Tai, kad ne ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolyte @ 2006 12 30, 16:07)
Tai, kad ne ax.gif  blush2.gif

Tai parašyk kur, jei jau į šitą temą rašai ax.gif
Atsakyti
Ta kirpykla yra barsausko 80. Ten moteru - vyru kirpykla ir soliariumas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baisa @ 2006 12 30, 13:02)
Na man dazo shviesiom sruogelem, bet dazus ash pati atsirinkus, ir tai ilgu bandymu metu. Man lengviau, nes dirbu toj sferoj, taip, kad net nezinau ka patart... Man geriausiai grazi shviesi spalva gaunasi su Kadus 11/0 dazais plius 6% emulsija. Taip, kad savo plaukui kenkiui labai minimaliai, nei sruogeles trupa nei kas darosi... g.gif  Siandien, kaip tik pas Vaida einu sruogeliukem dazyt, nes neapkenciu ataugusiu plauku  schmoll.gif  Be to beveik 2 sav gulejau ligoninej, tai tokia savijauta, kad reikia kazko sau gero  ax.gif Dabar sugalvojau, kad nebedesim tamsiu sruogyciu, o tik sruoguosim mano ataugusius, tai plaukuciams ishvis rojus, gauti tik puse dazu  thumbup.gif



as girdejau apie L'orealio platinum kazkokia atsiradus priemone, retai kas naudoja kirpyklose, kazkaip esme yra tame, kad apvelka plauka spalva, o ne isimineja pigmenta (cia apie sviesinima), nelabai tikiu kaip tai imanoma, bet kenkt maziau turetu tikrai....
As kazkaip galvojau kad Vaida dazo lorealiu... g.gif nzn, del to trupejimo tai tikrai neramina, nes kasa "suplonejo" tai stipriai....
Atsakyti
Vaida ir dazo L'orealiu, bet manes asmenishkai, jo siulomos shviesios spalvos netenkina. Man nesigauna tokios kokios noriu. Todel savo dazus uzsisakineju ir atsineshu pati. O man nudaze visas shaknis shviesiai, taip patare, ir ishtikruju labai graziai gavosi, neziurint i mano sulysusi, ishbalusi snukuti doh.gif
Atsakyti
taigi sviesi spalva kaip tik veida linksmesni padaro thumbup.gif .... Kadus dazais prekiauja mickeviciaus gatvej (fervidol), selecta ten atrodo nera.... Nezinau ka daryt, kirpeja labai patinka, nenoriu kitur ieskot, bet dazyt bijau vel....o jau reikia......... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuodingoji gebene @ 2006 12 30, 14:15)
O kokie butu jusu atsiliepimai apie salona "Naomi" ? ar lankotes kuri ten, gal parekomenduotumet ? bigsmile.gif


esu keleta kartu ten buvusi smile.gif siaip visai neblogai ten kerpa bet vienas minusas visu ten dirbanciu kirpeju yra tas kad kirpciukus visuomet nukerpa per trumpai (tad turbut galima sakyti kad nelabai supranta ko tu prasai g.gif ) bet velgi cia turbut kaip kam.... nes mano mama i ta salona jau ne vieneri metai eina ir tikrai niekuo nesiskundzia mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Taigi nutariau eiti pasigrazinti savo plaukelius pas Ina ax.gif ax.gif gal ka girdejot ar neseniai buvot parasykit nes as tai pirma karta lankysiuos pas ja g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
uf pagaliau atsivijau cool.gif su naujais brangiosios ir graziosios. ziuriu, nemalonumu buvo unsure.gif o mano fronte nieko naujo, auginu auginu visus savo tris plaukus, dedu slinkima stabdancias ampolytes, o kas keisciausia - visi klausia, kada cia pas kirpeja buvau lotuliukas.gif (buvau gi tik lapkricio apie vidury berods), tai gal ir visai neblogas mano tas kirpimas. ir laukiu issvajoto vasario galo, kada vel galesiu eit bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Buciau labai dekinga, jei imestumet man i az kirpejos Vaidos numeriuka smile.gif
Atsakyti