Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(etynsur @ 2006 12 28, 13:30)
aciu kad mane supranti mirksiukas.gif zinai dabar plaukus y diena po 2 kartus plaunu,kad tik greiciau ta spalvyte nusiplautu na bent jau,kad pasviesetu ax.gif tikiuosi,kad greit nusiplaus lotuliukas.gif

pora kartu per diena plauti tai negerai tikrai, kas greitai isima pigmenta (is patirties) tai kaukiu naudojimas, kiekviena karta plaudama dek kaukes, tikrai greiciau atsiplaus 4u.gif
Atsakyti
kirpeja - stiliste Otilija is salono "ALONDZ" Kaune senamiestyje Dauksos g. 43. kerpuosi ir dazausi pas ja jau ne pirmi metai. man patinka, kad paslaugu kainos su laiku vis mazeja: pradejau nuo 100Lt, paskui 80Lt, o pries kaledas kirpimas ir dazymas (uztruko 2.5val.) kainavo 60Lt ir dar aliejuko dovanu gavau svenciu proga! tongue.gif
ir siaip, visokiu patarimu duoda: kokius vitaminus kokiais metu laikasi gert, kada B, kada calci ir t.t. Jei kam plaukai slenka, ji daro atstatancius masazus. as tai nebandziau, nes sake mano plaukams vienas seansas ~40Lt kainuotu, o reiketu min 3 kartu. mane pirmiausia i vaistine nusiunte vitaminu uzsipirkt ir padejo! Dar patinka, kad is puse zodzio supranta, ko noriu, o rezultate padaro dar geriau, nei tikejausi. Visada kavos pasiulo (nzn, gal cia ir privaloma) ir siaip maloniai ir atvirai bendrauja, prijuokina taip, kad zandai skauda tongue.gif.
apie ju salona ir keli zurnalai rase, jos ten visos nuolat dalyvauja ivairiuose konkursuose, paskui dar radau zurnale "zmones" kaip jos visos sugalvoju kartu svori mesti, kaip kartu mazina maisto porcijas, atsisake saldumynu, o gautais saldainiais ir sokoladais vaisina klientus.

tos kirpejos man niekas nerekomendavo, netycia pati uzejau, nes netoli mano darbo buvo. dabar jau issikelaiu dirbti i kita miesto gala, bet vistiek pas ja lankausi. tik, deja, eiles labai ilgos, po 2sav. reikia laukti, BET VERTA wink.gif
Atsakyti
QUOTE(murcielago @ 2006 12 28, 15:27)
pora kartu per diena plauti tai negerai tikrai, kas greitai isima pigmenta (is patirties) tai kaukiu naudojimas, kiekviena karta plaudama dek kaukes, tikrai greiciau atsiplaus 4u.gif

kUKES TAI SU KIEKVIENU PLOVIMU DEDU mirksiukas.gif ZINAU,KAD PAGREITINA ATSIPLOVIMA thumbup.gif JAU SVIESEJU,BET PO TRUPUTI thumbup.gif VERITI,NEKALTINK SAVES AR NATALIJOS...JOG KIEK VIENAS KIRPEJAS YRA SKIRTINGAS IR PRIE KO CIA TA NATALIJA doh.gif AS TIK TEN NENORIU EITI,KAD NENUKENTETU TA KIRPEJA ax.gif PAS MANE SIRDIS PER GERA,KAD TAIP PASIELGCIAU :wub:GAL TIESIOG TAI KIRPEJAI NEPASISEKE O NATALIJA APIE TAI GAL NIEKO IR NEZINO ax.gif TIEK TO VISKAS PRAEITI...NIEKAM NUOTAIKOS NENORIU GADINTI mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etynsur: 29 gruodžio 2006 - 15:11
nieko cia blogo nenutiko,tik aisku galejai pas pacia natalija eiti, o ne pas kita..as juk nezinau kaip ten kitos kerpa... smile.gif
tik gaila, kad taip kvailai viskas gavosi... 4u.gif
nori kaip geriau , o gaunasi kaip visada... smile.gif
Atsakyti
etynsur, nuosirdziai uzjauciu tave, net negaliu patiketi, kad natalija galejo taip pasielgti...
tai gerai ,kad dar nepasake, kad po dvieju savaiciu turetu nusiplauti ,kaip man kitoj kirpykloj buvo...
reikejo paklausti uz ka turetum moketi, jeigu ,net pati natalija pripazino , kad nesigavo...
jei man taip butu atsitike,tai taip lengvai neiseiciau is kirpyklos ...
o tai kokia plauku spalva pries tai buvo?

Na nelabai graziai tu cia Veriti... g.gif Kiek pamenu Vaida tau taip pat siule ateit persidazyt, kad neliktum nepatenkinta. Aisku tavo reikalas eini ar neini ( ash asmenishkai taip pat neiciau ir "nesibiednelinciau" del 100lt) Bet tik nereikia, cia skiest, kad sake nusiplaus ir viskas... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Baisa @ 2006 12 29, 19:22)
etynsur, nuosirdziai uzjauciu tave, net negaliu patiketi, kad natalija galejo taip pasielgti... 
tai gerai ,kad dar nepasake, kad po dvieju savaiciu turetu nusiplauti  ,kaip man kitoj kirpykloj buvo...
reikejo paklausti uz ka turetum moketi, jeigu ,net pati natalija pripazino , kad nesigavo...
jei man taip butu atsitike,tai taip lengvai neiseiciau is kirpyklos ...
o tai kokia plauku spalva pries tai buvo?

Na nelabai graziai tu cia Veriti... g.gif  Kiek pamenu Vaida tau taip pat siule ateit persidazyt, kad neliktum nepatenkinta. Aisku tavo reikalas eini ar neini ( ash asmenishkai taip pat neiciau ir "nesibiednelinciau" del 100lt) Bet tik nereikia, cia skiest, kad sake nusiplaus ir viskas...  blink.gif

zinai as tikrai nieko 'neskiedziu' , man tikrai taip vaidute sake, kad nusiplaus, dar su visa kede mane pasuko i manikiuriste ir pasake, kad mano plauku saknys bus sviesesnes nei pas ja...buciau zinojusi, kad taip geltonai gausis varyte nebutu isvariusi mane is kedes... as iskart sakiau, kad nenoriu margumyno ant galvos, o gavosi dar didesnis..aisku ji sake jei nepatiks reiks paaugint keleta cm ir tada perdazys...bet juk taip atrodydama buciau turejusi pora menesiu namie sedet ir laukt..
o be to, as pries vaidute tikrai neturiu nieko pries, man ji patinka..tik vieno nesuprantu, kodel ji sake, kad nusiplaus? galejo geriau isvis nieko nesakyti..
be to kirpyklos vidus man nepatiko, kazkaip jauciausi nejaukiai ten...
ir visai as cia nenoriu pyktis...o etynsur as taip rupinausi, net natalijai skambinau, jog
padeciau zmogui, nes ne visiem 100 lt yra mazi pinigai...
Atsakyti
QUOTE(Veriti @ 2006 12 29, 20:40)
zinai as tikrai nieko 'neskiedziu' , man tikrai taip vaidute  sake, kad nusiplaus, dar su visa kede mane pasuko i manikiuriste ir pasake, kad mano plauku saknys bus sviesesnes  nei pas ja...buciau zinojusi, kad taip geltonai gausis varyte nebutu isvariusi mane  is kedes... as iskart sakiau, kad nenoriu margumyno ant galvos, o gavosi dar didesnis..aisku ji sake jei nepatiks reiks paaugint keleta cm ir tada perdazys...bet juk taip atrodydama buciau turejusi pora menesiu namie sedet ir laukt..
o be to, as pries vaidute tikrai neturiu nieko pries, man ji patinka..tik vieno nesuprantu, kodel ji sake, kad nusiplaus? galejo geriau isvis nieko nesakyti..
be to  kirpyklos vidus man nepatiko, kazkaip jauciausi nejaukiai ten...
ir visai as cia nenoriu pyktis...o etynsur as taip rupinausi, net natalijai skambinau, jog
padeciau zmogui, nes ne visiem 100 lt yra mazi pinigai...

as dar karta dekoju uz rupesti tau veriti,bet kaip elgtis sprendziu as mirksiukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif nesigadinkit nuotaiku gyvenkit draugiskai jog nauji jau ant nosytes lipa,nesipykit newyear.gif 000059.gif santa2.gif
Atsakyti
teisingai thumbup.gif
Atsakyti
Cia tas 100 lt nemanau kad yra esme.... faktas kad plaukai dazyti, spalva nesigavo, o dazymas tei jiems sveikatos tikrai nepridejo, as puikiai suprantu nukentejusiaja, NIEKADA neiciau pas ta pacia kirpeja, kuri sugadino taisyti, nes vel dazys, vel kas nevisai gausis ir tt.... liks 3 plaukai, ir su jais ieskot geros kirpejos teks.... o uz 100lt... nezinau, nepamenu kada buvau "prasisukus" su simtu, visada buna daugiau, o kad patenkinta buciau, labai retai buna..... Va kirpeja Vaida tai labai patiko, bet manau nelabai patys dazai, kuriais daze man tiko, nes po dazymo porai savaiciu praejus pradejo trupeti sruogeles sviesintos (prieziuros priemoniu begale naudoju, tai cia nemanau kad pati kalta kad nepriziuriu...), o pati kirpeja tai nuostabi, noreciau pas ja eiti sekanciam dazymui, bet bijau kad gali nudeginti tuos plaukus dabar.... verysad.gif
Atsakyti
as taip pat suprantu nukentejusiaja, ir tikrai nesiuliau jai gryzti pas ta pacia kirpeja, o kirpyklos seimininke kvietesi ja, kad rastu koki kompromisa, jeigu ten tikrai taip jau blogai.. atsibodo kvarkseti ta pati per ta pati smile.gif
tikrai niekas iskart nesiulytu persidazyti. gal po menesio ar dvieju, nu ka as galiu zinoti juk nesu pati kirpeja smile.gif
ot idomu ar kam kas nors panasaus buvo atsitike , kad spalva nesigauna ir kaip tokiu atveju pasielgia kirpeja?ir kaip jus elgiates? 4u.gif
o be to vaidute kaip zmogus ,tikrai maloni persona thumbup.gif
Atsakyti
Na man dazo shviesiom sruogelem, bet dazus ash pati atsirinkus, ir tai ilgu bandymu metu. Man lengviau, nes dirbu toj sferoj, taip, kad net nezinau ka patart... Man geriausiai grazi shviesi spalva gaunasi su Kadus 11/0 dazais plius 6% emulsija. Taip, kad savo plaukui kenkiui labai minimaliai, nei sruogeles trupa nei kas darosi... g.gif Siandien, kaip tik pas Vaida einu sruogeliukem dazyt, nes neapkenciu ataugusiu plauku schmoll.gif Be to beveik 2 sav gulejau ligoninej, tai tokia savijauta, kad reikia kazko sau gero ax.gif Dabar sugalvojau, kad nebedesim tamsiu sruogyciu, o tik sruoguosim mano ataugusius, tai plaukuciams ishvis rojus, gauti tik puse dazu thumbup.gif
Atsakyti

O kokie butu jusu atsiliepimai apie salona "Naomi" ? ar lankotes kuri ten, gal parekomenduotumet ? bigsmile.gif
Atsakyti