Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkų vandens pramogų parkas

QUOTE(Gyncė @ 2008 02 06, 18:13)
Ir viena pirtis gali atstoti, visokias, įvairių šalių ir tradicijų 18 pirčių? Nu man tai niekaip schmoll.gif



man asmeniskai nera ten skirtumo tarp tu pirciu schmoll.gif ir nemanau kad organizmui i sveikata lakstyti is vienos i kita... g.gif
uztektu 3 (turkiskos, suomiskos ir rusiskos) ax.gif bet kadangi ten daug zmoniu, tai ir pirciu daug pridaryta, o kad idomiau butu, tai tipo pagal salis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kle0patra @ 2008 02 06, 22:28)
man asmeniskai nera ten skirtumo tarp tu pirciu  schmoll.gif  ir nemanau kad organizmui i sveikata lakstyti is vienos i kita...  g.gif
uztektu 3 (turkiskos, suomiskos ir rusiskos)  ax.gif bet kadangi ten daug zmoniu, tai ir pirciu daug pridaryta, o kad idomiau butu, tai tipo pagal salis  rolleyes.gif

Būtent drinks_cheers.gif Nes dauguma viena nuo kitos skiriasi tik keliais temperatūros laipsniais, tik pateikimas skirtingas biggrin.gif
Atsakyti
siaip tai visos jos skiriasi: aromaterapines ypac gerai, dregmes lygis irgi skiriasi, karsciai skiriasi. Man is 18 gal 4 nepatiko, todel fainai, kad ju tiek daug ir gali issirinkti pacias paciausias! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Speigė @ 2008 02 07, 14:21)
siaip tai visos jos skiriasi: aromaterapines ypac gerai, dregmes lygis irgi skiriasi, karsciai skiriasi. Man is 18 gal 4 nepatiko, todel fainai, kad ju tiek daug ir gali issirinkti pacias paciausias! biggrin.gif

Na taip skiriasi tas drėgnumas, bet dėl tų 5-10 procentų skirtumo man jos nelabai kažkuo skiriasi. Tik viena bedroj zonoj kur labai didelė drėgmė jau skiriasi. O šiaip neįstrigo labai nei viena
Atsakyti
Na tikriausiai nesate pirčių megėja, man jos visos kitokios ir superinės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2008 02 07, 19:03)
Na tikriausiai nesate pirčių megėja, man jos visos kitokios ir superinės wub.gif

Na taip nelabai pirtis mėgstu, man įdomesnės aktyvesnės pramogos 4u.gif
Atsakyti
man jos ir superines, as pirciu megeja tongue.gif
man tos ciuozyklos nereikalingos mirksiukas.gif
bet kad ten jos labai kazkuo skirtusi, tai nepastebejau schmoll.gif arba garine, arba sausa lotuliukas.gif o ten keliu laipsniuku skirtumas ne nesijaucia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kle0patra: 07 vasario 2008 - 21:56
Važiuojam jau kelintą kartą, smagu ir man, ir vaikams. Nesu pirčių didelė megėja, daugiau vyras ten eina, aš skandinuosi su vaikais baseinuose. Bet per daug man tų pirčių, beveik jos nesiskiria g.gif Man užtenka ir tų dviejų, kurios yra pirmam aukšte. Minusas gal vienas - kai nėra kur palikti vaikų - galėtų ir juos leisti ten. Kartais suaugusieji pridaro daugiau nesąmonių, nei vaikai- šiandien lenkų bobos lakstė po visas pirtis ir "darė ORO VENTILIACIJĄ' lotuliukas.gif
Ir dar vienas neigiamas dalykas - labai daug spintelių neveikia, žmonių daug, tad susirasti laisvą spintelę užtruko daug laiko. Anksčiau šios problemos lyg nebuvo
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2008 02 09, 22:39)
Minusas gal vienas - kai nėra kur palikti vaikų - galėtų ir juos leisti ten. Kartais suaugusieji pridaro daugiau nesąmonių, nei vaikai- šiandien lenkų bobos lakstė po visas pirtis ir "darė ORO VENTILIACIJĄ'  lotuliukas.gif 


o man tai super thumbup.gif kad ner vaiku... nes daug ramiau.. siandie Vichy buvau - tai uzkniso juodai tas klegesys, lakstymas ir visas triuksmas doh.gif doh.gif daugiau nebevaziuosiu, tik i Druskininkus mirksiukas.gif
Atsakyti
O ten fenai normalaus galingumo, ar tokie, kur vos pucia, kaip SPA Vilnius ?Mano stori plaukai, tai su tokiu as puse laiko galva dziovinciau tongue.gif Savo veztis galima ?
Ir kur patartumete numsti masinas, jei ne ju aiksteleje?
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2008 02 11, 18:43)
O ten fenai normalaus galingumo, ar tokie, kur vos pucia, kaip SPA Vilnius ?Mano stori plaukai, tai su tokiu as puse laiko galva dziovinciau tongue.gif Savo veztis galima ?
Ir kur patartumete numsti masinas, jei ne ju aiksteleje?



Mano zemiau peciu.Isdziovinau labai greitai thumbup.gif

Del masinos-kairej pusej yra aikstele.Ten mes ir palikom masina ax.gif
Atsakyti
sakykit, kaip ten su tais bilietais, as dar nebuvau, bet zadu lekti. Tai vandens atrakciju bilietas ir pirciu atskiras? nes ju puslapyje radau kainas atskirai isskirtas. tai kiek pavyzdziui 4 valandoms kainuotu dviems suaugusiems?
Atsakyti