Įkraunama...
Įkraunama...

Tiesiai šviesiai kaip gime Gabija

Oho, nu ir teko prisikenteti jums unsure.gif Mano gimdymas irgi buvo panasus, kaklelis kietas, neatsidarinejo ilgiausiai, placenta neatsidalino, reikejo gramdyt - nukraujavau doh.gif doh.gif Bet dziaugiuos, kad buvau susitarus is anksto su puikia gydytoja, todel ji manimi rupinosi kaip galedama, nes net toks sunkus gimdymas jos deka tapo maloniu prisiminimu 4u.gif
Atsakyti
na svarbu viskas gerai baiges, o datarai tai tikrai schmoll.gif
Atsakyti
Aciu uz palaikyma 4u.gif Greitai mano dukrytes 4- tas gimtadienis, gal kas susidomes mano lelytes atsiradimo istorija ax.gif 4u.gif
Atsakyti
pagrazinimu ir nereikia wub.gif
Atsakyti
Oho kokia istorija, vacia tai super mama!!! Idomu buvo skaityti, tikiuosi man taip neatsitiks ax.gif
Atsakyti
ACIU 4u.gif As ne supermama, nebuvo kur detis lotuliukas.gif , teko iskenteti ir pagimdyti. Visos mamos- supermamos 4u.gif
Atsakyti
nu as irgi negaliu pasigirti kad lengvai buvo, mano drauge tai taip apie save issireiske, kad "ryte kaip pakakojau o vakare i egzus" :censored: tai labai lengvai praejo, o as gal 4 valandas tampiausi kai vandenys nubego nestuke.gif o saremiu normaliu nebuvo, i nugara adata dure ir pilvuka prapjove, taip ir atsirado lialiukas wub.gif tris dienas paskui paeit negalejau doh.gif 2.gif :lotuliukas
Atsakyti
nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
Nu, pipiec blink.gif Tai kodėl nemigdė, kad sutvarkytų, kai atisdalino placenta? Aš dukart gimdžiau, abu kartus pabaiga buvo tokia pati - atsidalino placenta, gavau trumpą narkozę, sutvarkė, išvalė ir jokių skausmų, jokių nemalonybių. Net, sakyčiau, taip atsigavau per tas kelias minutes miego.
Ir čia vadinasi gydytojai....

Sėkmės Jums 4u.gif
Atsakyti
Siaubas, kad LT tik susitarus iš anksto ir pakišus pakišą galima normaliai pagimdyti. O ta antroji ligoninė tai metai iš metų nesikeičia, ten matyt šlykštumo tradicija labai gaji smile.gif

Gabytės mamyte, maladec 4u.gif Man vien nuo to sakinio, kad neužmigdytai po gimdą knaisiojos šiurpas nubėgo....
Atsakyti
Sveikinu susilaukus mazylio 4u.gif
Labai patiko rasymo stilius labai tikroviškas realistiškas pasirodė... happy.gif
Atsakyti