Įkraunama...
Įkraunama...

Tiesiai šviesiai kaip gime Gabija

Cia Mėlynakės-mama
Labai aciu uz palaikyma, grazius palinkejimus 4u.gif Gabyte auga kaip ant mieliu, greitu laiku turesime vel rugpjutinuke/a (tarp vaiku bus 5 metai skirtumas, nesiryzau anksciau, nes bijojau labai gimdymo,nepasimirso ilga laika viskas ka patiriau gimdymo metu ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jaudita: 08 kovo 2011 - 13:19
Kokios saunios naujienos wub.gif wub.gif Sveikinimai wub.gif Lengvo artejancio rugpjucio bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(* Pati Ta* @ 2011 03 08, 22:04)
Kokios saunios naujienos  wub.gif  wub.gif Sveikinimai  wub.gif  Lengvo  artejancio rugpjucio bigsmile.gif  bigsmile.gif

Aciu 4u.gif , as pati dar netikiu, man kaip stebuklas-lauktas, brandintas, svajotas wub.gif
Atsakyti
Gera naujiena ir gera paprasta istorija 4u.gif
Turit viena pupa, jau del kitos turesit ka pasakyti gimdymo metu,pagal save zinau kad jau neleidau saves taip negerbti visokiu pyktu nepatenkintu akuseriu ir gydytoju mirksiukas.gif

SEKMES 4u.gif
Atsakyti
Smagu, kad jau laukiesi antros saulutės, sveikinimai wub.gif . O dėl daktariūkščių-pabūsiu nepopuliari-jie dirba kasdienį savo darbą, nereikia iš jų reikalauti būti ir profesionaliais ginekologais ir tuo pat metu psichologais-guodėjais mirksiukas.gif Pasiglostymams žodžiais yra vyras šalia wub.gif O jie (gydytojai) privalo tyliau ar garsiau (kaip tyliai pasakysi, kad tau dabar gyvybiškai reikia stumti, jei gimdyvė garsiai šaukia rolleyes.gif ) kontroliuoti procesą-dirbti savo sunkų kasdieninį darbą. Juk mergytė sveika, tu laukiesi antros saulelės savo gyvenime wub.gif , reiškia jie viską atliko gerai smile.gif O mūsų kiekvienos fiziologija ir psichika labai skirtingos, todėl ir istorijų pateikimas toks įvairus 4u.gif

Būk sveikutė, žiūrėk jau tuoj bus pusė kelio nueita iki antros atžalos atėjimo į šį Pasaulį, dar marios laiko nusiteikti pozityviai ir paties proceso ir gydytojų atžvilgiu, nes svarbiausia, kad būtumėt SVEIKOS, o visa kita pamiršti padeda LAIKAS 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai sulaukus dukrytės ir su nestuke.gif
Iš karto supratau kad antroj lig. gimdei.Pačiai teko ten gimdyti 2005 12 mėn.Prisimenu kaip didžiausią siaubą ir košmarą tokios nepriežiūros ir abėjingumo niekam nelinkėčiau, man net epiduro mano prašymu neleido pasidaryti nekvietė anesteziologo nes atseit naktis o kiki ryto pagimdysi doh.gif nors pinigų davėm tiek ginei tiek akušerei šios gražiam fone pasibaigus pamainai pasiplovė gun_bandana.gif , atėjo kita pamaina vėl žiūri akis išpūtę, tipo duok, gimdymas kainuoja.Daug nukraujavau, nepamatė didelių vidinių plyšimų.Nu nemano tema čia, tik praėjus 5 metam po giomdymo galiu ramiai pradėti planuoti nestuke.gif ,nes psichologinė trauma buvo didžiulė.Tikiuosi antro vaikelio negimdysi toj pačioj lig.Aš svajoju arba krikščioniškuose arba mažylį 4u.gif Sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz pasisakymus 4u.gif
Nz dar kur gimdysiu, stengiuosi DAR apie tai negalvot lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
Gal kas neskaite mano gimdymo istorijos, keliu ja i virsu 4u.gif . Kazi kokia istorija bus kai gimdysiu antra leliuka blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jaudita: 15 balandžio 2011 - 10:45
Kaip kokiam konclegeryje blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(vega2 @ 2011 04 17, 16:08)
Kaip kokiam konclegeryje  blink.gif .

ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, ir antrą kart neužilgo tapsianti mamyte Jaudita smile.gif Aš gimdžiau (tiksliau tariant turėjau CP) antroj ligoninėj. Gydytoja, priėmusi mano dukrytę (pavardės neviešinsiu, manau būtų nekorektiška tai daryti jos pačios neatsiklausus rolleyes.gif )- tikra savo srities ''profė'', anesteziologas (spinalinę nejautrą atliko jaunas vyrukas) - super, kalbino visos operacijos metu smile.gif . Po visko - operavusi gydytoja užeidavo į palatą pasiteirauti kaip sekasi kasdien, nors skyriaus vedėjas visai kitas gydytojas (jis beja, irgi dėmesingas, malonus, taktiškas) buvo. Akušerės taip pat rūpestingos ir malonios, ypač vyr. akušerė Renata bei akušerė Aušra. Ir dar viena, vyresnio amžiaus moteris, sesutė (vardo dėja, nepamenu), jos visos buvo laaaaaaabai paslaugios ir malonios smile.gif Na, buvo viena tokia ''iš kaimo kilusi bobelka'', pesimistines nuotaikas paskui save sėjo, ne itin patenkinta gyvenimu matyt bigsmile.gif Bet visumoj - didžioji dalis personalo SUPER thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif Jei dar kada teks gimdyti, tai tik 2-oj ligoninėj smile.gif Tad manau neverta baimintis, gal per kelis metus papraščiausiai pasikeitė personalas, o gal požiūris į gimdyves... Bet kuriuo atveju, kad ir kur pasaulį išvys mažieji stebuklėliai - sėkmės ir lengvo gimdymo (arba greito sveikimo po CP) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaudita @ 2011 03 08, 14:18)
Cia Mėlynakės-mama
Labai aciu uz palaikyma, grazius palinkejimus 4u.gif  Gabyte auga kaip ant mieliu, greitu laiku turesime vel rugpjutinuke/a (tarp vaiku bus 5 metai skirtumas, nesiryzau anksciau, nes bijojau labai gimdymo,nepasimirso ilga laika viskas ka patiriau gimdymo metu ).

bigsmile.gif bigsmile.gif
wooooow. Sveikinam. Linkiu lengvo gimdymo smile.gif
Atsakyti