Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: spec. l/d '' Pušaitė''

QUOTE(Mamyte_Ausryte @ 2011 08 25, 11:52)
Sveikos
Norejau paklaust ar gavot visos saskaiteles numeri su pageidavimu paremt darzeli? kazi kiek cia tu pinigeliu reik pervest?  g.gif

mes pradėjom lankyti pernai - jokių paramų iš mūsų neprašė...
Atsakyti
Visus darzeliecius vaikucius su Rugsejo 1-aja!!!! clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(zirniuke @ 2011 09 01, 09:52)
Visus darzeliecius vaikucius su Rugsejo 1-aja!!!! clap_1.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(doloresa @ 2011 08 31, 10:06)
sveikutės:) mano vyresnysis eina į Aitvarėlių grupę (Kajus), o mažasis nuo ryt žygiuos į 2 grupė (Nojus) 4u.gif  4u.gif

Seni pazistami su Kajum smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2011 09 02, 00:00)
Seni pazistami su Kajum smile.gif  4u.gif


4u.gif 4u.gif bigsmile.gif Kajus į darželį lekia pasišokinėdamas lotuliukas.gif thumbup.gif

šiandien iki pietų palikau jau ir mažiuką vieną.. idomu kaip sekasi ten...smile.gif
bet išties tai ryte, kai buvau, atveda mamos mažylius, jie aišku puola į ašaras...bet kokios 5-10 minučių ir ramu...biggrin.gif vakar kai pietų susodino visus buvo gražu žiūrėt bigsmile.gif nė vienas nebeverkė lotuliukas.gif matyt alkani buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif
Kaip gyvenat, Pušiukai?
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2011 10 13, 10:54)
4u.gif
Kaip gyvenat, Pušiukai?

pas mus puse grupes serga g.gif maniskis dar biski laikosi,bet nemanau kad ilgai tems,nes kartais jau nosim pasniurkscioja doh.gif
Atsakyti
Na, pas mus is 18 vakar buvo tik 10...... doh.gif
Atsakyti
Pas mus is 18 buvo tik 6. Prasidejo... sad.gif
Atsakyti
Laba diena.Sakykit ar sunku patekti i si lopseli darzeli? Ar perpildytos grupes? ax.gif Domina lopseliu grupes.
Atsakyti
Mane irgi domina kas cia per darzelis ir, kaip su vietom lopsiuke. Jei vaikas yra alergiskas(turi turet israsa is gydytojos?), tai gal pirmenybe i darziuka patekt? g.gif
Atopinis dermatitas cia kazi uzsiskaitytu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiskas_migdolas @ 2012 03 05, 23:37)
Laba diena.Sakykit ar sunku patekti i si lopseli darzeli? Ar perpildytos grupes? ax.gif Domina lopseliu grupes.



QUOTE(Požiūris @ 2012 03 07, 01:00)
Mane irgi domina kas cia per darzelis ir, kaip su vietom lopsiuke. Jei vaikas yra alergiskas(turi turet israsa is gydytojos?), tai gal pirmenybe i darziuka patekt? g.gif 
Atopinis dermatitas cia kazi uzsiskaitytu? blush2.gif


Na, jei vaikas alergiskas, tai nera pirmenybe, nes nealergisku nelabai ir priima, be gydytojo israso smile.gif Darzeliu grupes gan pilnokos, sakyciau g.gif Pradzioj buvo 12 vaiku (bent jau musu grupej), o per 2.5 metu "priaugo" iki 18 vaiku. Kaip lopsiuke - nelabai zinau siuo metu.
Darzelis geras (mano nuomone). Vedu jau trecia vaika, ir esam labai patenkinti thumbup.gif
Atsakyti