Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: spec. l/d '' Pušaitė''

Sveiki,
Gal kas zinot nuo kada jau darzelis vaikus priima po atostogu?
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 08 13, 14:12)
Sveiki,
Gal kas zinot nuo kada jau darzelis vaikus priima po atostogu?

Atsakau pati sau - nuo pirmadienio galima drasiai pradeti vesti smile.gif
Atsakyti
Gavom pakvietima, tai keliausim jau ir mes rytoj uzsirasyt.
Rytoj aisku viska issiaiskinsiu, bet man nekantru suzinot iki keliu dirba sis darzas? Kalbu su kolega, kurio vaikai irgi lanko sanatorini darzeli(Giliuka) ir jis sako, kad visi sanatoriniai darzeliai dirba prailgintai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2012 08 27, 15:42)
Gavom pakvietima, tai keliausim jau ir mes rytoj uzsirasyt.
Rytoj aisku viska issiaiskinsiu, bet man nekantru suzinot iki keliu dirba sis darzas? Kalbu su kolega, kurio vaikai irgi lanko sanatorini darzeli(Giliuka) ir jis sako, kad visi sanatoriniai darzeliai dirba prailgintai g.gif

Iki 18 val dirba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 08 27, 18:28)
Iki 18 val dirba 4u.gif

Aisku. 4u.gif

Ir nekantrauju, ir bijau. Teik daug klausimu kyla.
Dabar dar visokiu baimiu ar tiks musu pazyma, nes isdave ta eiline pazyma del sveikatos patikrinimo ir joje irase, kad atopinis dermatitas, o ne kokia atskira isdave. Tikiuosi tiks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2012 08 27, 20:50)
Aisku. 4u.gif

Ir nekantrauju, ir bijau. Teik daug klausimu kyla.
Dabar dar visokiu baimiu ar tiks musu pazyma, nes isdave ta eiline pazyma del sveikatos patikrinimo ir joje irase, kad atopinis dermatitas, o ne kokia atskira isdave. Tikiuosi tiks rolleyes.gif


Direktorius
I - IV - 8.00 - 16.30
V - 7 - 15.30
Pietų pertrauka12.30 - 13.00

Sekretorius
I - V - 8.00 - 16.30
Pietų pertrauka12.30 - 13.00
Telefonas/faksas: 8(46)346246
El.paštas: sekretoriatas@pusaite.lt


O reikalinga Sveikatos forma yra 027-1/a. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(waidaw @ 2012 08 28, 19:24)
Direktorius
I - IV - 8.00 - 16.30
V - 7 - 15.30
Pietų pertrauka12.30 - 13.00

Sekretorius
I - V - 8.00 - 16.30
Pietų pertrauka12.30 - 13.00
Telefonas/faksas: 8(46)346246
El.paštas: sekretoriatas@pusaite.lt
O reikalinga Sveikatos forma yra 027-1/a. 4u.gif

Jau prieme, nuo rytojaus pratinsimes. Pazyma nelabai, bet tiko. Sake, kad jau pernai tai daktarei skambino, kad ji kazkokias senovines pazymas isdavineja, o ne tokias, kaip dabar reik doh.gif


Dabar klausimas, kokiom sumom remimas vyksta ir ar daznai remt reikia? Nes iskart gavom saskaitele ax.gif
Atsakyti
Idomu, gal yra cia skaitanciu ar rasanciu mamu, kuriu mazyliai lanko 1 Kaciuku grupe? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2012 08 28, 20:12)
Dabar klausimas, kokiom sumom remimas vyksta ir ar daznai remt reikia? Nes iskart gavom saskaitele ax.gif

Kas kiek gali 4u.gif Aš pervedžiau 100 lt 4u.gif


QUOTE(Požiūris @ 2012 08 29, 17:52)
Idomu, gal yra cia skaitanciu ar rasanciu mamu, kuriu mazyliai lanko 1 Kaciuku grupe? rolleyes.gif

Nors šiuo metu mes lankom paruošiamąją grupę, bet mano 2 vaikai ėjo į 1 Kačiukų grupę, tai galiu pasakyti kad ten yra super nuostabi auklėtoja Nijolė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif (kita irgi gera). Auklytė taip pat nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 08 30, 11:40)
Kas kiek gali 4u.gif Aš pervedžiau 100 lt 4u.gif
Nors šiuo metu mes lankom paruošiamąją grupę, bet mano 2 vaikai ėjo į 1 Kačiukų grupę, tai galiu pasakyti kad ten yra super nuostabi auklėtoja Nijolė  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif (kita irgi gera). Auklytė taip pat nieko  smile.gif

Kazi ar daznai tie remimai vyksta, nes jei daznai, tai reik nepadaugint pirmu kartu biggrin.gif

As dar nemaciau nei vienos aukletojos, vyras kol kas pratina maziu prie darzo. Vakar mate Zita, siandien Nijole. Tai Nors vakar jis buvo grupej su vaiku, o siandien maziu jau paliko 3 valandom, tai jam net is pirmo vaizdo Nijole pasirode geresne. Ta Zita ar problemu su valdzia turi ar kas, bet nieko gero MB apie ja negalejo pasakyt.... O seimininkele sake turbut saukianti bus, nes ant vieno vaiko jau buvo bepradedanti rekt, bet prisimine, kad MB dar grupej yra, tai apsizvalge ir nutilo biggrin.gif Nu nieko, gal viskas ok bus. rolleyes.gif MB sake ne uz ka nenoretu darzelio aukletoju but, visus, kaip zasiuksu tik ganyk ir skaiciuok. Verkia viens po kito doh.gif

Jei mano vaikui kitamet jau bus 3m, tai ar gerai suprantu, kad kitais metais jau bus nauja grupe ir naujos aukletojos? Ir klausimas ar kasmet tos grupes ir aukletojos keisis ar jau nuo darzelio iki pat paruosiamos bus ta pati grupe ir tos pacios aukletojos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 30 rugpjūčio 2012 - 10:56
QUOTE(Požiūris @ 2012 08 30, 11:55)
Kazi ar daznai tie remimai vyksta, nes jei daznai, tai reik nepadaugint pirmu kartu biggrin.gif

As dar nemaciau nei vienos aukletojos, vyras kol kas pratina maziu prie darzo. Vakar mate Zita, siandien Nijole. Tai Nors vakar jis buvo grupej su vaiku, o siandien maziu jau paliko 3 valandom, tai jam net is pirmo vaizdo Nijole pasirode geresne. Ta Zita ar problemu su valdzia turi ar kas, bet nieko gero MB apie ja negalejo pasakyt.... O seimininkele sake turbut saukianti bus, nes ant vieno vaiko jau buvo bepradedanti rekt, bet prisimine, kad MB dar grupej yra, tai apsizvalge ir nutilo biggrin.gif  Nu nieko, gal viskas ok bus. rolleyes.gif MB sake ne uz ka nenoretu darzelio aukletoju but, visus, kaip zasiuksu tik ganyk ir skaiciuok. Verkia viens po kito doh.gif

Jei mano vaikui kitamet jau bus 3m, tai ar gerai suprantu, kad kitais metais jau bus nauja grupe ir naujos aukletojos? Ir klausimas ar kasmet tos grupes ir aukletojos keisis ar jau nuo darzelio iki pat paruosiamos bus ta pati grupe ir tos pacios aukletojos? g.gif


Geros kaciuku aukletojos ir auklyte. Ramiai. Priprasit smile.gif Daug darbeliu vaikai padaro. Ir i lauka nepatingi isvesti.
Kitais metais bus kitos aukletojos, dar keisis tik einant i priesmokykline grupe.
Atsakyti
QUOTE(waidaw @ 2012 08 30, 14:35)
Geros kaciuku aukletojos ir auklyte. Ramiai. Priprasit smile.gif  Daug darbeliu vaikai padaro. Ir i lauka nepatingi isvesti.
Kitais metais bus kitos aukletojos, dar keisis tik einant i priesmokykline grupe.

I lauka tikrai jau nuo pirmu dienu netingi ir nebijo vest. thumbup.gif
Atsakyti