Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros, neužkemšančios porų

QUOTE(gintaryte1 @ 2006 12 31, 14:00)
as naudojau acne color tai labai patenkinta buvau,ir veiduka parudina,ir spuogelius gydo,nu zodziu thumbup.gif  ir kainyte nesikandzioja


mano dermatologe kai atejau aps aj is kart paklause, kokia pudra naudoji? sakau acne color..tai ji liepe ismesti i siukslyna, nes butent ji amn ir uzkemsa poras..mokslaiskai ten paaiskino, kodel..galiu tiket galiu ne, bet apsidraudziau ir nenaudoju jos.
Papildyta:
QUOTE(angeliwke @ 2006 12 30, 21:04)
nu zinai, kaip cia pasakius. Myliu savo oda, smile.gif  bet 99lt sitai pudrai pagaileciau. Bent jau man, tai per brangu. gal kas bande maybelline pudras? noreciau nusipirkt kuria nors g.gif



o mano kosmetologe ne tik ja patare, bet sumokejau 110lt uz ja, o pries tai padare vejdo valyma, kaukytes ax.gif tai cia jos kaina net nzn kaip ivardinti, tik aiksu, akd pigiau nei 99lt smile.gif
Atsakyti
nu ir ka tie mokslininkai paaiskino?
Atsakyti
norejau pasakyti moksliskai tongue.gif num ten apie sudedamasias dalis aiskino. kad butent jos is uzkemsa...sakau nzn kiek tai tiesa, bet nusprendziau nenaudoti ir taip apsidrausti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2006 12 31, 14:02)
norejau pasakyti moksliskai tongue.gif num ten apie sudedamasias dalis aiskino. kad butent jos is uzkemsa...sakau nzn kiek tai tiesa, bet nusprendziau nenaudoti ir taip apsidrausti  doh.gif


Aha mano kosmetologe irgi liepe mest i siukslyna acnecolor pudra, sake ,kad kemsa poras ir neleidzia spuogeliams gyti. unsure.gif
Atsakyti
Mano oda misri ( nors naudoju kremus sausai/jautriai odai, nes visi kiti kremai, skirti spec. misriai odai - per lengvi). Visa laika iki siol naudojau nivea beaute krempudra stikliniame buteliuke. Tiko ir patiko, tik itariau kad truputi uzkemsa poras. taigi nutariau nusipirkt VICHY "Aera teint". Ant pakuotes taip ir raso: neuzkemsa poru ir drekina. Esu patenkinta, nes po patepimo nebeiskyla spuogai. Kainavo apie 60 lt, bet turint mintyje kad naudoju pudra apie metus, manau visai nieko smile.gif ( tepu beveik kiekviena diena). Bijau visu tu oil free, nes man gyvybiskai reikia drekinimo. Siaip raso kad cia matinis pagrindas ( bet turitn omeny kad visada labai prakaituoju) - nera negyvos odos ispudzio, kuri paprastai duoda matiniai kremai smile.gif Tiek
Atsakyti
Dar viena neuzkemsantiporu,antibakterine pudra yra MANHATTAN Zink-o-derm,bet man ji visai nepatiko schmoll.gif ,p aprasyta taip graziai,kokia nuostabi ji yra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitah @ 2006 12 31, 21:41)
Dar viena neuzkemsantiporu,antibakterine pudra yra MANHATTAN Zink-o-derm,bet man ji visai nepatiko schmoll.gif ,p aprasyta taip graziai,kokia nuostabi ji yra bigsmile.gif


jo girdejau apie ja ,kad nekokia schmoll.gif ..idomu ar yra tokia ,kur puikiai maskuoja ir dar neuzkemsa poru,kazkaip jauciu jei tokia ir yra tai kainuoja 100lt blink.gif kazkaip brangoka...
Atsakyti
QUOTE(jovitah @ 2006 12 31, 19:41)
Dar viena neuzkemsantiporu,antibakterine pudra yra MANHATTAN Zink-o-derm,bet man ji visai nepatiko schmoll.gif ,p aprasyta taip graziai,kokia nuostabi ji yra bigsmile.gif


O man tai visai patiko si pudra ax.gif Net du kartus ja pirkau.Na bent jau man, tai ji geresne uz acnecolor'a
Atsakyti
Neapsakomai thumbup.gif krempudra Lancome Teint Idole, aisku brangoka, bet tikrai nepalyginamai su nieko ka buvau isbandzius. Ji yra Oil -free, free touch, labai lengva( na zodziu nesimato kad krempudra uzdeta) ir + dar maskuoja, o uztenka vartojant kasdien apie 6 men. Tikrai man ji geriausia ir ilgai laiko, taip kad kaina viska sudejus man atrodo normali! Geriau kokybiskas daiktas, nei daug sss...
Atsakyti
QUOTE(ISPANE @ 2006 12 31, 12:53)
p.s. ar tikrai uzraselis free oil reiskia ,kad pudra neuzkims poru?


Tikrai nereiškia lotuliukas.gif lotuliukas.gif Paprastai ant kosmetikos rašoma "oil free", o ne "free oil". Žinok, skirtumas yra bigsmile.gif bigsmile.gif

Jeigu moki angliškai, apie "oil free" ir porų užkimšimą gali šiek tiek paskaityt čia: http://www.cosmetics.../art.asp?ID=153

Jei nemoki, trumpas reziume: "oil free" - ne, nereiškia 4u.gif

Beje, kosmetika, kuri "žada" neužkimšti porų, ženklinama ne "oil free", o "non-comedogenic", bet tai toli gražu nereiškia, kad būtent tavo porų ji neužkimš.

Čia gali paskaityti, kurios medžiagos kemša poras: http://www.dermadoct...wsletter158.asp

Čia dar šiek tiek galvelei susukti: http://www.wisegeek....comedogenic.htm


Matai, kaip sudėtinga? bigsmile.gif bigsmile.gif

Pradžiai siūlau keisti kosmetologę biggrin.gif biggrin.gif Kitas žingsnis - skaityti apie kosmetikos sudedamąsias dalis ir kiekvienos jų poveikį. Kuo aukščiau ingredientų sąraše minima medžiaga, tuo daugiau jos yra produkte

Sėkmės saugant poras cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ISPANE @ 2006 12 31, 13:53)
merginos nenukrypkim nuo temos mirksiukas.gif  4u.gif as klausiau kokios krempudros neuzkemsa poru? o ne kokios jums geriausios ,apie tai yra kita tema.
p.s. ar tikrai uzraselis free oil reiskia ,kad pudra neuzkims poru? as maniau toks uzrasas yra ant visu pudru ,kurios skirtos riebiai ,misriai odai?nu net nzn g.gif

tai as ir sneku kokios geriausios tokiai odai kaip tavo,kaip mano,kur kemsasi ir betko negali naudot.niekur as nenukrypstu stupid.gif
Atsakyti
trečią tubelę sunaudojau "Lumene matt touch" .super maskuoja ir nekemša porų.keistas derinys,bet nusiskundimų kolkas neturiu jokių.tad patariu thumbup.gif
manhattan kiek yra tekę nusipirkti..tai vis šiukšlynan mesdavau visas krempudras iki vienos..priburia,smegenis pripudrina apie tą nuostabųjį poveikį,o efektas būna kaip karnavalinis makiažas undinės,nupuvusiu apšerpetojusiu veidu lotuliukas.gif
Atsakyti