Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip skaudžiai tuštėjo per šventes piniginė

Apklausa: Kiek išleidome šventėms? (265 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
jo, ta krize fize - siaubs sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Yyy @ 2008 11 28, 19:55)
jo, ta krize fize - siaubs sad.gif


na as siemet stengsiuos kuo maziau ant beprasmiu dovanu isleist...jau dabar dairausi saldainiu, alkoholio, zaislu akciju... ax.gif kad nereiktu stresuot ir dejuot paskutine minute... ax.gif
Atsakyti
Mes tai dovanojame tarpusavy smulkmenas pvz. kojines;arbata; kavos pakelis; ar shokolado plytele rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
na ką, jau dabar esu išleidusi 1000 litų (čia dovanos ir už naujametinį vakarėlį 300 litų mokestis), dovanų dar trims žmonėms trūksta, tai apie 200 lt dar bus... Gerai, kad dovanas jau rugpjūčio mėn pirkti pradėjau, tai atsipūtusi dabar sėdžiu ir finansiškai visiškai nepajutau... smile.gif
Atsakyti
aš va pasigirsiu, ką tik mano knyga išėjo, tai perku ją leidykloje už autoriaus savikainą ir tai MANO kalėdinė dovana draugams
tai galvos sukti nereikia šiemet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2008 12 01, 15:28)
aš va pasigirsiu, ką tik mano knyga išėjo, tai perku ją leidykloje už autoriaus savikainą ir tai MANO kalėdinė dovana draugams
tai galvos sukti nereikia šiemet  blush2.gif

bigsmile.gif
a aks per knyga> ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*KaRoLyTė* @ 2008 12 01, 17:24)
bigsmile.gif
a aks per knyga> ?  g.gif

man taip pat smalsu pasidarė kas per knyga blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutas2006 @ 2008 12 01, 17:48)
man taip pat smalsu pasidarė kas per knyga blush2.gif  smile.gif


smulkios prozos knygelė, išleido rimta leidykla, bet jeigu įmesiu linką, tai mano amsenybė iš karto bus išryškinta blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2008 12 01, 20:15)
smulkios prozos knygelė, išleido rimta leidykla, bet jeigu įmesiu linką, tai mano amsenybė iš karto bus išryškinta  blush2.gif  lotuliukas.gif


uzpuls autografu medziotojai ir sakysim, kad asmeniskai pazistam ir bendraujam bigsmile.gif

beje, sveikinu su knygos pasirodymu 4u.gif
Atsakyti
ačiū ax.gif
na, iš tiesų šiek tiek per anksti ją išleido, tai dovanoju dabar ir sakau, kad daugiau kalėdinių dovanų nebus lotuliukas.gif
Atsakyti
iki 700 litu jai nedaugiau doh.gif
Atsakyti
Nedaug isleidau,gal kazkur iki 200lt(tiksliai negaliu pasakyt nes daug ka pirkau is anksto),cia ir maistui,ir dovanelems.Kadangi sunkmetis toks,tai suaugeliai sutarem tik taip kartu pabut,simbolinem dovanom tik su dukrom apsikeitem ir viskas.
Atsakyti