Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip skaudžiai tuštėjo per šventes piniginė

Apklausa: Kiek išleidome šventėms? (265 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(denaxa @ 2008 12 27, 22:59)
Kadangi sunkmetis toks,tai suaugeliai sutarem tik taip kartu pabut

Man sitas variantas ir be sunkmecio labai priimtinas patapo - gi pats zmogus geriausiai zino ko jam reik ir gali nusipirkt, o tie keitimaisi dovanom - ir kur jas det paskui - gi vistiek dauguma nereikalingu maloniu smulkmenu buna...o per ilgus metus ju tiek prisikaupia doh.gif
Atsakyti
aš nieko neišleidau blush2.gif sergam,tai nieko nešventėm ir nieko niekam nedovanojom ax.gif biggrin.gif
o vyras paišlaidavo spėju dovana vaikui,ir man gimtadienio proga galėjo kainuoti apie 600lt.(netardžiau kas kiek kainavo) doh.gif
Atsakyti
Šiais metais išleidom su kelionėmis ir dovanomis apie 700 Lt. Nepirkom nereikalingų niekučių, dovanojom praktiškas dovanas - žurnalų prenumeratą, rankšluosčius, knygas... ax.gif

Ką jau padarysi, tenka pakratyti piniginę, bet tai pačios gražiausios šventės... wub.gif

Atsakyti
Apsisukau ir su 300 lt apytiksliai,nes negalėjom leisti daugiau doh.gif
Atsakyti
Šventėms išleidom apie 300 lt. 4u.gif
Atsakyti
mus daug gavosi blush2.gif vien dovanom apie 900-1000lt, bet dovanos praktiskos: tevams skaitmenine tv (netoli 400lt- manau jie to verti rolleyes.gif ), ranksluosciai, knygos, kai kam butelis brangus biggrin.gif ir t.t. + dar keliones, sventine vakariene ax.gif
na bet sventes... tai leidom sau paislaidauti blush2.gif be to tai pirmos kaledos kai mes penkiese wub.gif
Atsakyti
apie 1000 lt, niekaip nesugebejau isleisti maziau doh.gif
Atsakyti
na kol kas tik kalėdas galiu paskaičiuot: išleidome nedaug:) dovanų kalėdom kažkaip niekad nebuvo tradicija brangių pirkt, o pvz aš ir mano tėvai iš viso jų niekad nešventėm (kol aš neištekėjau), nes mūsų šeima nėra katalikai ax.gif pas mus kitos šventės. O kas dėl stalo: daug ką atnešė anyta, nes vyro giminei čia rimta šventė, aš kažką irgi pagaminau, bet maisto buvo tiek kad dar tris dienas valgėm ir teko dalį išmesti. Žodžiu gal apie 300-400 lt išleidome tik viskam 4u.gif
su naujaku: bus panašiai manau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(eglieska @ 2008 12 31, 13:03)
apie 1000 lt, niekaip nesugebejau isleisti maziau doh.gif


aš tik neįsivaizduoju kur tiek išleist kalėdom 4u.gif gal dėl to kad man iš viso tai nėra kažkokia labai tokia šventė, švenčiu jas tik antrus metus ax.gif
negi viską ant dovanų?juk čia tik sėdi prie stalo su tėvais ir valgai biggrin.gif kur ten išleist?

va neseniai buvo mano gimtadienis, esu kalėdinis vaikas, tai va gimtadieniui išsileido apie 1000-1500 lt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JaHarta: 31 gruodžio 2008 - 13:53
o aš nesuprantu, kur čia gimtadieniui 1500 išleisti blink.gif
net kai gimtadienį švęsdavau kelionėse, man visa kelionė tiek nekainuodavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2008 12 31, 14:20)
o aš nesuprantu, kur čia gimtadieniui 1500 išleisti  blink.gif
net kai gimtadienį švęsdavau kelionėse, man visa kelionė tiek nekainuodavo  lotuliukas.gif



aš irgi nesuprantu, ypač jei eilinis gimtadienis....
nors asmeniškai pažįstu žmogų, savo jubiliejui (30m.) išleidus 20000 Lt smile.gif
na, kiekvienam savo smile.gif

į temą:
šventėms viso išleidom apie 900-1000 Lt.
700Lt - dovanoms, visa kita - tortas, gėrimai ir t.t.
Atsakyti
Iki 300, nes apvoge svenciu isvakarese, tai daug kas liko be dovanu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Inculto @ 2009 01 02, 13:15)
Iki 300, nes apvoge svenciu isvakarese, tai daug kas liko be dovanu.  unsure.gif

Kiaules gun_rifle.gif bash.gif

Itariu, kad vagysciu, plesimu labai padauges .....
Papildyta:
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2008 12 31, 15:20)
o aš nesuprantu, kur čia gimtadieniui 1500 išleisti  blink.gif
net kai gimtadienį švęsdavau kelionėse, man visa kelionė tiek nekainuodavo  lotuliukas.gif

Nekriziniais laikais sventem vyro gimtadieni - nuomojom pirti, karsti, salti ir t.t. - mokejom 10 asmenu 1500lt.
Atsakyti