Įkraunama...
Įkraunama...

Po kiek laiko nustojus maitinti dingsta pienas?

as maitinau tik savaite ir ji visai nebego...
Atsakyti
maitinau 3,5 men. apie menesi dar issispausdavo po kelis lasus kol visai nustojo.
Atsakyti
QUOTE(Tangi @ 2007 01 12, 21:38)
maitinau 3,5 men. apie menesi dar issispausdavo po kelis lasus kol visai nustojo.


Ne visoms vienodai pasirodo,svarbiausia,kad nera labai blogai,jei siek tiek pienuko pasirodo. Nes as buvau siek tiek sunerimus del to,aciu Jums visoms. mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
man 2 metus paspaudus spenelius pasirodydavo skyscio,po to praejo
Atsakyti
Savo dukryte maitinau beveik metus, tai pienukas visai dingo po menesio.
Atsakyti
QUOTE(kulebam @ 2007 01 20, 19:20)
man 2 metus paspaudus spenelius pasirodydavo skyscio,po to praejo

Man taip pat drinks_cheers.gif
Atsakyti
man irgi neramu truputi - dukrytei jau virš dviejų, o paspaudus vis dar pasirodo pienas unsure.gif bet lyg ir mažėja, atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Giko @ 2007 01 23, 11:53)
man irgi neramu truputi - dukrytei jau virš dviejų, o paspaudus vis dar pasirodo pienas  unsure.gif  bet lyg ir mažėja, atrodo  blush2.gif

Aš taip pat pergyvenau po pirmojo, o po mažylės, tai greit praėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasadam @ 2007 01 03, 19:19)
Sveikos,mamytes,noreciau Jusu paklausti,ar yra normalu,kad vaikutis mano virs 3metu,o pas mane kartais vis pasirodo skystis is krutines.Lankiausi pas gydytojus,geriau Mastodynon,siek tiek apmazejo,taciau retkarciais vis atsiranda skyscio.Labai butu idomu suzinoti,kaip jums,ar kuriai nors irgi taip pat buvo atsitike?

O kik tu laiko maitini g.gif
Mano vienai pazystamai daugiau kaip metus begdavo pienas, nors ji tik 2sav. maitino mergaite. Tai ji su kazkokiais vaistais gydesi. Ai dar jai ir menesiniu nebuvo visa sita laka. verysad.gif Man atrodo, kad reik issigydyt sita beda,
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2007 02 01, 13:55)
O kik tu laiko maitini g.gif
Mano vienai pazystamai daugiau kaip metus begdavo pienas, nors ji tik 2sav. maitino mergaite. Tai ji su kazkokiais vaistais gydesi. Ai dar jai ir menesiniu nebuvo visa sita laka. verysad.gif  Man atrodo, kad reik issigydyt sita beda,


As maitinau iki 4men.Man paumeja pries menesines.Krutine isbrinksta,tada pasirodo siek tiek skyscio,bet jis tox ne baltas,bet kaip pienas su vandeniu,net daugiau vanduo.
Nuo Mastodynon buvo siek tiek geriau.Dabar si problema po truputi tvarkosi,nes vis maziua brinksta krutine.Dar zadu greitu laiku apsilankyti pas ginekologe,pasikonsultuoti vel.Labai tikiuosi-praeis.
Aciu Jums merginos wub.gif
Atsakyti
As maitinau 6 menesius, dabar dukrytei jau 14 menesiu, o paspaudus isbega pora laseliu pienuko. Nemanau, kad tai blogai. Tikiuosi susitvarkys savaime. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kulebam @ 2007 01 20, 20:20)
man 2 metus paspaudus spenelius pasirodydavo skyscio,po to praejo

organizmas pats taip sakant sudoroja tuos kelis pieno lašelius,aš tai net baiminausi,kad jo dar vis bėgdavo,net bandžiau išspausti,nes guzeliai maži atsirado,bet po kelių dienų viskas susitvarkė 4u.gif
Atsakyti