Įkraunama...
Įkraunama...

Po kiek laiko nustojus maitinti dingsta pienas?

noreciau paklausti mamyciu ,gal kas susidure.?...
matinau vaika iki treju metu. Nuo kruties atpratineti pradejau nuo metu laiku..
"Kariavau" su vaiku kone dvejus metus....Kai sukako treji, sunus "pripazino" kad jis jau didelis... Dar jaucia sentimentus, bet prie kruties nelenda.
Idomiausia man stai kas - kada tas pienas pas mane baigsis?.. lengvai paspaudus krutis rankomis, istryksta pieno lasai.....tiesa, kai matinau vaika ,pas man to pieno buvo, kaip pas "karve rekordinike" doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausmare: 04 rugsėjo 2007 - 10:15
As maitinau iki 1,9 metu. Atpratinti pradejau gal nuo 1,6 metuku. Bet supratau, kad taip ir iki mokyklos galim uzsizaisti g.gif g.gif Todel viena diena pasakiau VISKAS, tu jau didelis, ir pienukio nera. Ir nedaviau grieztai. Nuo to momento praejo jau 2 savaites, bet pienas dar nedinges. Mane irgi kamuoja tas pats klausimas: kada baigsis g.gif
Atsakyti
Su pirmu vaikeliu piena nutraukiau staigiai, tai buvo negerai, kilo teperatura, krutys kietejo, reikejo nusitraukineti (nes perdegusio pieno vaikeliui duoti negalima), kol visai uzsibaige doh.gif
Su antru pamazu, t.y mazinau palaipsniui maitinimu skaiciu, taip ir perdege pienelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadovile @ 2007 09 04, 14:05)
As maitinau iki 1,9 metu. Atpratinti pradejau gal nuo 1,6 metuku. Bet supratau, kad taip ir iki mokyklos galim uzsizaisti g.gif  g.gif Todel viena diena pasakiau VISKAS, tu jau didelis, ir pienukio nera. Ir nedaviau grieztai. Nuo to momento praejo jau 2 savaites, bet pienas dar nedinges. Mane irgi kamuoja tas pats klausimas: kada baigsis g.gif


kai baigsis - parasyk 4u.gif
tikrai butu idomu suzinoti....nenoriu as jokiu vaistu del to gerti....gal vis delto baigsis tas pienas... nors is kitos puses gal ir visai neblogai tas "pieno gamybos fabrikelis" tongue.gif .Pienas parduotuveje pabrango:) tuoj nebeipirksim:)
Atsakyti
sveikos, aš dukrą nustojau maitinti, gal prieš 2 sav.
pienuko dar yra keli lašai, bet nejaučiu nei tempimo nei kitų nemalonių pjūčių.manau dings ir tie keli lašai.

šiaip jei kas labai negerai, reikėtų pas gydytoją nueiti, nėra normalu pienas taip ilgai.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2007 09 04, 19:05)
sveikos, aš dukrą nustojau maitinti, gal prieš 2 sav.
pienuko dar yra keli lašai, bet nejaučiu nei tempimo nei kitų nemalonių pjūčių.manau dings ir tie keli lašai.

šiaip jei kas labai negerai, reikėtų pas gydytoją nueiti, nėra normalu pienas taip ilgai.



tikuosi kad ir man dings tie keli lasai, tuo labiau kad as nejauciu turinti pieno - tik paspaudus. krutys tapo kaip pries gimdyma. na o gydytojomis nusivyliau sad.gif
viena issityciojo, taui dabar bijau ir eiiti:(
galu gale menesines man atsirado kai vaikui buvo jau dveji metai. galvoju gal ir su pienu palaispniui viskas baigsis... kiek supratau is vieno ginekologes, kad tai nera daznas atvejis blush2.gif .....bent jau tokia jos veido israiska buvo tai suzinojus:(

Atsakyti
dabar tiksliai nė nepamenu, kaip ilgai nedingdavo pieno lašai ax.gif bet maitinimą nutraukiau staiga, tiksliau mano mažoji pati atsisakė (nusprendė turbūt, kad jau didelė doh.gif ) jai tebuvo 7 mėn., tai kai tempdavo krūtis aš jo šiek tiek nutraukdavau ir viskas susitvarkė taip cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2007 09 04, 18:13)
tikuosi kad ir man dings tie keli lasai
galu gale menesines man atsirado kai vaikui buvo jau dveji metai. galvoju gal ir su pienu palaispniui viskas baigsis...

Pieno gamyba ir mėnesinių atsiradimas priklauso nuo hormono prolaktino kiekio organizme. Pas kai kurias jo būna per mažai, tai mmm prasideda antrą trečią mėnesį po gimdymo, net ir nuolat maitinant tik krūtimi. O pas kai kurias jo kiek per daug... Tada ir baigus maitinti pienas nenori dingti.
Teko girdėti, kad kraštutiniais atvejais reikia gerti kažkokius vaistus.
Atsakyti
Vienai bendradarbei net po 15 metų krūtyse vis dar paspaudus ištrykšdavo pienukas doh.gif Vis tie hormonai g.gif
Atsakyti
aciu uz atsakymus visoms.
visai nepagalvojau apie tuos hormonus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2007 09 04, 11:13)
noreciau paklausti mamyciu ,gal kas susidure.?...
matinau vaika iki treju metu. Nuo kruties atpratineti pradejau nuo metu laiku..
"Kariavau" su vaiku kone dvejus metus....Kai sukako treji, sunus "pripazino" kad jis jau didelis... Dar jaucia sentimentus, bet prie kruties nelenda.
Idomiausia man stai kas - kada tas pienas pas mane baigsis?.. lengvai paspaudus krutis rankomis, istryksta pieno lasai.....tiesa, kai matinau vaika ,pas man to pieno buvo, kaip pas "karve rekordinike" doh.gif

man su pirma dukryte taip buvo ... metus ar 1,5 tikrai dar pieno buvo doh.gif ir daug, o ne keli lasai. Nedariau nieko, man netrukde, tik vyrui blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2007 09 06, 11:21)
man su pirma dukryte taip buvo ... metus ar 1,5 tikrai dar pieno buvo  doh.gif  ir daug, o ne keli lasai. Nedariau nieko, man netrukde, tik vyrui  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


o kaip su antra?(antru?)
ar buvo pakankamai pieno?
po poros metu planuoju antra..
del trukdymo 4u.gif . vyrui tai dar puse bedos, bet sunus vis "patikrinti" taikos...nu neberastu to pieno ir rami galva butu..bet vis konstatuoja - pieno yra wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausmare: 06 rugsėjo 2007 - 10:51