Įkraunama...
Įkraunama...

Po kiek laiko nustojus maitinti dingsta pienas?

ka tokiu atveju daryti,kada jis pagaliau dings,jo nera daug,bet pora laseliu yra g.gif
Atsakyti
Kreipkites į savo gydytoją, kad Jums išrašytų vaistus, stabdančius pieno gamybą. juk yra kažkokie.
Atsakyti
Gal tau prolaktinas padidėjęs, reiktų išsitirt.
Atsakyti
QUOTE(Paukšte @ 2009 09 11, 16:34)
Gal tau prolaktinas padidėjęs, reiktų išsitirt.

tai pries gimdyma viskas buvo ok,be to yra tik vienam pape blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Paukšte @ 2009 09 11, 15:34)
Gal tau prolaktinas padidėjęs, reiktų išsitirt.



Pasidarysi tyrima-pasakys, kad padidejes, bet nuo to pienas nedingsta lotuliukas.gif
Vaistai ir gi nevisom padeda. As turiu jau patirties siame reikale...Na ka tikrinsiesi ir tikrinsiesi, o gydytojai sakis nieko nera guzeliai nesidaro-man tai toks jausmas, kad jie laukia kada jie susidarys, na va tada, tai jau imasi darbo.... Man taip buvo su vyresneisiais. Dabar vel tas pats. Pienas bega-padaro tyrima-padidejes, eilini karta mastodynono israso ir paskiria vizita kitam kartui. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2009 09 10, 14:34)
ka tokiu atveju daryti,kada jis pagaliau dings,jo nera daug,bet pora laseliu yra g.gif

deje kaip man sake viena gydytoja kad niekada gali nedingti ir tai nera nieko blogo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2009 09 11, 18:01)
tai pries gimdyma viskas buvo ok,be to yra tik vienam pape blush2.gif

Nustojus maitint dar apie tris metus lašelių gali būti.
Kiti pataria tuom pasinaudot, ir išspaudus po lašelį, su pipete surinkus įlašint vaikui in nosį. Kaip profilaktika siautėjant gripams, peršalimams ir t.t.
Jei tai sukelia diskomfortą- yr kokie tai receptiniai vaistai laktaciją stabdyt.
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2009 09 12, 10:34)
Nustojus maitint dar apie tris metus lašelių gali būti. 
Kiti pataria tuom pasinaudot, ir išspaudus po lašelį, su pipete surinkus įlašint vaikui in nosį. Kaip profilaktika siautėjant gripams, peršalimams ir t.t.



O geras thumbup.gif lasinsiu savo visiem keturiem, kad ir neserga, bet profilaktiskai doh.gif Ypac turetu patikti si profilaktikos priemone mano vyriausiai
Papildyta:
QUOTE(Liusii @ 2009 09 11, 20:30)
deje kaip man sake viena gydytoja kad niekada gali nedingti ir tai nera nieko blogo  smile.gif


Kad gali nedingti tiesa. O kad nieko blogo-siaubinga netiesa. Gali ir labai...bet juk ne visoms, todel geriau patylesiu...tik netikekit, kad nieko blogo gali neatsitikt.
Papildyta:
QUOTE(Košė-Malošė @ 2009 09 12, 10:34)
Jei tai sukelia diskomfortą- yr kokie tai receptiniai vaistai laktaciją stabdyt.

yra. bet jie ir gi ne visada visagaliai.

Butu gerai suzinoti gal kokiu liaudisku priemoniu kas zino (isskyrus metas, uzsiverzimus) dar kokiu nors.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama4XL: 12 rugsėjo 2009 - 17:21
QUOTE(mama4XL @ 2009 09 12, 19:18)
Ypac turetu patikti si profilaktikos priemone mano vyriausiai

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2009 09 12, 18:21)



O, tai kas ji ne vaikas?Pieno yra, tai kam pirkt lasai nuo slogos?... lotuliukas.gif
Atsakyti
O kaip tau sekasi, ar jau susitvarkė krutinė?

Lašiukai gali būti ilgai, o vat jeigu daugiau gaminasi, tai jau negerai
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 09 12, 19:09)
O kaip tau sekasi, ar jau susitvarkė krutinė?

Lašiukai gali būti ilgai, o vat jeigu daugiau gaminasi, tai jau negerai



Aš tuoj bus aštuoniolikti metai, kaip su pilnom krūtim...Jau vel pradeda skausnoti...tai šen, tai ten...bijau...Na, bet sakė yra privalumai-vaistai nuo slogos MP... Žinoma, kad esu bandžius-mama,močiutė patarė, kai pirmagime parsivežiau-baikit Jus juokus su tokiais eksperimentais-tik pridžiūva nosytė-tam yra jūros druskytė.
Atsakyti