Įkraunama...
Įkraunama...

Po kiek laiko nustojus maitinti dingsta pienas?

mergaitės kas rusiškai skaitot gal čia ką nors rasit

http://community.liv...
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 09 16, 18:48)
mergaitės kas rusiškai skaitot gal čia ką nors rasit

http://community.liv...



Labai dekui, o kur spausti, kad atsakymus rodytu, nes sito paties ir as prasau Здравствуйте! Сильно надеюсь на практические советы. Pasirodo ne as viena ant apasaulio tokia nesveika, bet ant Lietuvos tur but viena
Atsakyti
ten po pasisakymu yra parašyta pvz 30 comments - reikia ten spausti ir skaityti toliau. Publika yra skirtinga, bet yra ir labai profesionalių žmonių, kurie gali padėt
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 09 17, 10:57)
ten po pasisakymu yra parašyta pvz 30 comments - reikia ten spausti ir skaityti toliau. Publika yra skirtinga, bet yra ir labai profesionalių žmonių, kurie gali padėt



Dekui, bandysiu "nardyt" 4u.gif
Atsakyti
4u.gif is patirties galiu pasakyti, kaip nebeduosi vaikuciui zysti is kruties pienukas savaime dings mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitara @ 2009 09 23, 10:13)
4u.gif  is patirties galiu pasakyti, kaip nebeduosi vaikuciui zysti is kruties pienukas savaime dings  mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif Deja, ne visada...
Atsakyti
man irgi tas pats nustojau maitint kazkur pries menesi, o pieno lasiuku galima ispaust, ant liezuvio galo paragavau, tai labai surus, kazi kodel taip??? gal cia pas mane toks neskanus pienelis, kad net mazius atsisake pats, pati dar buciau maitinusi blush2.gif
Atsakyti
Čia taip ir turi būt ax.gif
Atsakyti
tai tas surus skonis normalu??? unsure.gif
Atsakyti


QUOTE(LT saulele @ 2007 09 22, 15:14)
kažkur skaičiau, kad baigus maitinti, dar apie tris metus yra normalu, jei paspaudus krūtį, išspaudi pienelio lašiukus  g.gif



Sveikos, maitinau savo dukryte iki 1. 9 men. Tuoj bus 3 metu gimtadienis. bet dar pienukas bega is papuko. Paspaudus ji.

Paskaiciau, kad ne vienai man taip yra. Tai reiskias, kad tikrai cia hormonai.

Atsakyti
SVEIKOS MAMYTES,NEMAITINU JAU MENESI IR PIENAS NEDINGO.MAZIUI 1,9m. GAL KURI ZINOT, AR YRA ITAKOS VAISINGUMUI,OVULIACIJAI?IKI TO NEPAVYKO PASTOTI.
Atsakyti
sveikutes,noreciau suzinoti viena dalyka,suneli maitinau iki 10 men,dabar praejojau 5 menesiai bet niekaip nedingsta mp aisku jo labai mazai ,nes jeigu butu daug tai tebemaitinciau,bet nesuprantu kodel jis niekaip neisnyksta
Atsakyti