Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjas

O gal kas nors galite ka pasakyti apie Donaldos Meizelytes vedima? 4u.gif
Atsakyti
Jei cia ta Donalda kuria per TV rodydavo tai man ji patinka, siaip faina aktore tai manau ir vedeja butu nebloga cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Shakalas @ 2007 05 10, 10:35)
Jei cia ta Donalda kuria per TV rodydavo tai man ji patinka, siaip faina aktore tai manau ir vedeja butu nebloga  cool.gif

As tp apie ja pagalvojus esu, bet ji musu stiliaus vestuvese nelabai tiktu... nebent, pritaikytu savo vedima prie aplinkos g.gif
Atsakyti
Is zinomu vedeju man Elis@a labai gire Dainiu Martinaiti is "Kuribiniu paiegu".
Atsakyti
QUOTE(Vardenė @ 2007 05 10, 10:33)
Is zinomu vedeju man Elis@a labai gire Dainiu Martinaiti is "Kuribiniu paiegu".



Dainius tikrai super vedejas, prisitaiko prie bet kokios publikos, bet honoraras kandziojasi, jis vienas geriausiai apmokamu vedanciuju 4u.gif
Atsakyti
Nu pabendravau su Donalda, labai smagus zmogus.. lotuliukas.gif Labai viska nuotaikingai papasakojo, tai dabar visai pasimeciau ar ja imti ar Jackaite, nes kaina tai kaip ir beveik nesiskiria g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra8278277 @ 2007 05 11, 10:56)
Nu pabendravau su Donalda, labai smagus zmogus.. lotuliukas.gif  Labai viska nuotaikingai papasakojo, tai dabar visai pasimeciau ar ja imti ar Jackaite, nes kaina tai kaip ir beveik nesiskiria  g.gif

Oho, tiek daug? doh.gif Nu tai aisku tada, kad Jackaite.
Atsakyti
QUOTE(Viktorijavz @ 2007 05 11, 13:45)
Oho, tiek daug?  doh.gif Nu tai aisku tada, kad Jackaite.

O kaip tau pasibaige su Gradauskiene?
Atsakyti
QUOTE(ausra8278277 @ 2007 05 11, 13:29)
O kaip tau pasibaige su Gradauskiene?

Persigalvojo 4ta karta ir su ja daugiau jokiu reikalu bebe.gif Gerai, kad nors ne savaite iki vestuviu apsisprende...

Tai kiek jums Jackaite praso?
Atsakyti
QUOTE(Viktorijavz @ 2007 05 09, 10:18)
Na vat, jau ir nebera kaip rinktis... bet gal taip ir geriau, nes negalima sitaip zmoniu uz nosies vedzioti  schmoll.gif iki vestuviu 3 men ir reikia is naujo ieskoti vedanciosios...  schmoll.gif
Nors, siaip, teoriskai, ji ir neuzsiima vestuviu vedimu...  bebe.gif  bebe.gif
Gal galite kas nors, is rekomendavusiu Gusta su Inga paargumentuoti, kodel ji rekomenduojate???? Aciu  4u.gif


Vat su situo sutinku, mazas stebuklas tikrai nera priezastis vedzioti zmones planuojancius savo grziausia gyvenimo svente, uz nosies 4u.gif
Atsakyti
smile.gif Nenoriu užsiimti reklamą, bet padarysiu dvigubą gerą darbą...

Rusiškoms vestuvėms labai rekomenduoju mūsų vedėja... Super - turėjome labai daug reikal;avimų-" šito nereikia, tawip nenorim, tradicinių bajeriukų nenorim ir t.t. " rezultate- fantastika! ir gražu ir originalu... visi sviečiai buvo sužavėti...

Vardas- Natalija, telefona bei emaila galėsiu į AŽ parasyt

dar vienas pliusas - nebrangu... šiaip ji iš klaipėdos, bet dėl mūsų į Vilnių atvažiavo biggrin.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Viktorijavz @ 2007 05 09, 10:18)

Gal galite kas nors, is rekomendavusiu Gusta su Inga paargumentuoti, kodel ji rekomenduojate???? Aciu  4u.gif

čia tema apie vestuvių vedėją, o jie pas mus buvo piršliais. Bet galiu pasakyti tik tiek, kad šventė buvo sukurta laaabai graži, turėjo įvairios programos, abu gražiai dainuojantys, neiškantys žodžio kišenėje, kažką įdomesnio, originalesnio buvo sukūrę, nei visose vestuvėse, ką nevardinsiu, jei pasisamdysit, bus neįdomu tongue.gif . Beje, manau dviejų vedančiųjų nereiktų, juk ne apie piršlius kalbama.
Jei kam įdomiau, tai pasiskaitykit apie samdomus piršlius, ten daaaug prirašiau lotuliukas.gif
Atsakyti