Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjas

sveikos mergaite!!gal kas zinote vestuviu vedeja tada is klaipedos?? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_aite @ 2007 09 09, 11:58)
sveikos mergaite!!gal kas zinote vestuviu vedeja tada is klaipedos?? 4u.gif  smile.gif

Musu vestuves rugpjuti vede Inga is Klaipedos!!! thumbup.gif ...bet pavardes nezinau. Ji su G.Gustu veda, t.p. ir viena...
Tel Nr.: 867330919 N e r e a l i !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(agne_aite @ 2007 09 09, 12:58)
sveikos mergaite!!gal kas zinote vestuviu vedeja tada is klaipedos?? 4u.gif  smile.gif


as rekomenduoju Vaida. ne tik praveda, bet ir programele parodo, taip pat gali padeti su viso renginio organizavimu wink.gif
tel. +370 685 60050
Atsakyti
QUOTE(Viktorijavz @ 2007 09 09, 19:11)
Musu vestuves rugpjuti vede Inga is Klaipedos!!!  thumbup.gif  ...bet pavardes nezinau. Ji su G.Gustu veda, t.p. ir viena...
Tel Nr.: 867330919 N e r e a l i !!!!!!!!!!!!!!!!!!


drinks_cheers.gif thumbup.gif . Žinau,kad ne tik veda renginius, bet ir organizuoja- planuoja šventes.
Atsakyti
QUOTE(ramux @ 2007 09 09, 19:16)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif . Žinau,kad ne tik veda renginius, bet ir organizuoja- planuoja šventes.

Taip wub.gif kad as buciau zinojus tai anksciau... verysad.gif
Ir dar nuostabiai dainuoja... wub.gif nustebino tikrai - kas isgelbejo musu svente - tai jinai!
Atsakyti
QUOTE(agne_aite @ 2007 09 09, 11:58)
sveikos mergaite!!gal kas zinote vestuviu vedeja tada is klaipedos?? 4u.gif  smile.gif
Giedrius Gustas thumbup.gif ,mano vestuves si savaitgali buvo,super pravede,abu su vyru likom labai patenkinti,sveciai irgi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2007 09 17, 15:52)
Giedrius Gustas thumbup.gif ,mano vestuves si savaitgali buvo,super pravede,abu su vyru likom labai patenkinti,sveciai irgi mirksiukas.gif

Visu pirma sveikinu biggrin.gif
Gal galetum parasyti jo kontaktus? Ir jei nepaslaptis, kiek jis praso uz vedima?
Atsakyti
reikia vedejo vestuviu vilniuje skubiai iki 800lt datai 09 29 doh.gif doh.gif
kas gali padeti plz 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijavz @ 2007 09 10, 12:04)
Taip  wub.gif kad as buciau zinojus tai anksciau...  verysad.gif
Ir dar nuostabiai dainuoja...  wub.gif nustebino tikrai - kas isgelbejo musu svente - tai jinai!

Sudomino ji mane, nes labai ieskau dabar vedejos ar vedejo/ O tai ji su Gustu irgi veda?
Atsakyti
Kas gali atsiliepimus kokius nors parasyti apie dj Herberta? kaip jis veda?

Rojus26 dj herbertas uz vakara ima 450, su aparatura 1200 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsenele_7 @ 2007 09 24, 20:54)
Sudomino ji mane, nes labai ieskau dabar vedejos ar vedejo/ O tai ji su Gustu irgi veda?

Veda, tik kaina tada dviguba.
Atsakyti
numergaites, jus saunuoles!! thumbup.gif nu kiek visokiu adresu, telefonu duodat!! aciuu!! susimasciau del ingos, kaip supratau tai sauni moteris!! thumbup.gif o ar buvo staigmenu? dar tiksliai del kt metu ji nieko nesako, bet 2 zmoniu pirsliavimas 2000, nu nepigu, bet gal vertya g.gif o kiek siemet mokejot?? smile.gif
Atsakyti