Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu vieną vaiką ir daugiau nenoriu

QUOTE(jovitav @ 2007 02 01, 13:16)
Sveikos mamytės. Taip smagu, kad kasdien randu vis daugiau jūsų nuomonių. Aišku, gavau ir kritikos ir gražių žodžių, bet čia ir yra forumas, kad visos išsakytumėt savo mintis. Sveikinu mamytę Jolana, linkiu jums sveikos ir gražios dukrytės  smile.gif.Lad gerai pasebėjai, kad nesulaukiu pagalbos iš vyro. Jo amžinai nėra, jis dirba ir dirba. Vienintelė gera pagalba iš jo, kad man nereikia rūpintis pinigais. Aišku, čia labai didelis pliusas, nes kiek žinau kai šeimoje trūksta pinigėlių iš vis baisu. Čia kažkurioj temoj perskaičiau vienos mamos mintį: kai tu vaika augini viena, tai ir susitaikai su tuo, kad tau nieks nepadės ir viską turi padaryt pati. O kai yra vyras šalia tau norisi jo pagalbos. Taip ir man. Aš rašiau apie tai, kad nenoriu sėdėt namie, bet dabar pati sau paprieštarausiu. Jau greitai mano žirniukui metai ir jau laikas būtų į darbą eit(labai noriu biggrin.gif ), bet nežinau ar eisiu, gaila man dar palikt savo mažių. Daug kas man sako, kad jei dėl pinigų bėdos nėra, tai ir augink vaiką iki trijų metukų. Vyras mano taip pat neprieštarauja, kad būčiau su vaikiuku. Nenori jis, kad po namus kokia svetima auklė vaikščiotų. Taip kad mamos nežinau net ką daryt :į darbą noriu, vaiką gaila palikt. Pati savęs nesuprantu.  4u.gif

palengvėjo skaitant optimistiškesnį tavo postą. wub.gif O dėl darbo g.gif aš pavyzdžiui irgi neisiu dirbt, taip su tėtuku nusprendėm, bet g.gif aš irgi esu aktyvistė, man būtų sunku išsėdėt nieko nedirbant, taigi eisiu mokytis, žadu ieškot darbuko, kurį būtų galima dirbt namuose gal nedabar nes dar turiu daug darbo savo pačios kieme, bet mokytis tikrai eisiu. Sėkmės tau biggrin.gif
Atsakyti
[quote=ramyra,2007 02 01, 14:49]
Kita iseitis valandine aukle, kad tu nors pora kartu per savaite islektum kur "pasizmoneti". Dar - susirask pomegi, ar net studijuoti pradek g.gif, kas padetu "uzmusti" laika.
Valandinės auklės man nereikia, nes kai nedirba mano mama tai ji visur mane išleidžia. O kas dėl studijų, tai čia dar vienas dalykas apie kurį pasakyčiau taip-daugiau niekada gyvenime nesimokysiu.
Atsakyti
Sveikos,

o aš suprantu, jovitav - mane panašūs jausmai kankina. Mūsų pirmasis jau didelis ir pats laikas pagalvoti apie antrą vaiką. Įlga laiko jo nenorėjau, nes labai sunku buvo ir pirmą auginti. Ne todėl, kad mums kažko labai tūktų, bet tiesiog vienu metu labai daug pareigų turėjau. Kalbu tik apie save. Dabar atsirado noras turėti antrą vaikelį, bet stabdo tai, kad vėl viena viskuo turėsiu rūpintis. Nors vyras taip labai nori, bet mano manymu jis nei kiek nepasikeitė - nesulauksiu aš jo pagalbos nei dieną nei naktį. O ką jau kalbėti, kad pakeistų vystyklus, pamaitintų ar mane kur išleistų pasivaikščioti. O tai, mano manymu, yra labai svarbu. Taigi, kažkuria prasme, turiu aš jau 2 vaikus.
Atsakyti
Na pirmas vaikas dar labai mažas-natūralu, kad antro kol kas nesinori..
O gal niekad ir nesinorės-nematau čia didelės problemos..

Pati esu vienturtė-niekad nesijaučiau dėl to nelaiminga ar nuskriausta..
Gal nebent, kai dar visai maža buvau-norėjau brolio ar sesės tarsi naujo žaislo..
Vėliau būdavo momentų, kad net pasidžiaugiu, kad vat esu vienturtė-ypač, kai matau kitų konfliktus su sesėm ar broliais..

O šiaip aš vis gi užsimaniau antro vaiko-norėjau išnaudot paskutinį gamtos duotą šansą..Visa kita gi spėsiu dar ir vėliau nuveikt, o gimdyt turi ribotą laiko limitą-iki 35-40 metų..
Dabar turiu du-ir tuom džiaugiuosi smile.gif Džiaugiuosi, kad įvairūs laikini sunkumai ir egozimas nenusvėrė ir vis dėl to ryžausi tam žingsniui..

Linkiu sėkmės apsisprendžiant mirksiukas.gif
Atsakyti
[FONT=Times][SIZE=7][COLOR=darkviolet]
paskaičius jovitos pasisakymus, tai atrodo, kad pati nežino, ko nori verysad.gif
turiu paprasta patarimą, jei gali sėdėk su vaiku namie. vaiko kūdikystė trunka vos kelis metus. o darbas ir karjera gali ir palaukti. karjerą gali padaryti ir 45metų.o gimdyti? g.gif
aš visada buvau aktyvistė, manęs būdavo visur pilna. dabar sėdžiu su dviem vaikučiais namie bigsmile.gif sėdėjimas su dviem vaikais namie yra prasmingesnis, įdomesnis,nei su vienu, neturi kada nuobodžiauti.aišku, kad pasiilgstu veiklos, skubėjimo, domėjimosi kažkuom.šiuo metu ruošiuosi rinkimams, kuriuose esu komisijos narė ir sekretorė.dažni susirinkimai, naktinis sėdėjimas prie kompo, atima mamą nuo vaikų. pajutau, kad vaikams tai nepriimtina.ir pati dėl to nekaip jaučiuosi. kai mama skuba, vaikai valgo sasyskas, koldūnus ir makaronus doh.gif žiauru.bet tai laikina.
todėl dar du metus sėdėsiu namie su vaikučiais ir džiaugsiuos thumbup.gif
Atsakyti
Labai jau daug nervų reikia su tais vaikais... mastau.gif Norėčiau daugiau, deja, kolkas niekaip schmoll.gif Priežastys- psichosomatinės bei objektyvios kitos tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jadziūnė: 08 vasario 2007 - 13:13
QUOTE(Inana @ 2007 02 08, 11:09)
Sveikos,

o aš suprantu, jovitav - mane panašūs jausmai kankina. Mūsų pirmasis jau didelis ir pats laikas pagalvoti apie antrą vaiką. Įlga laiko jo nenorėjau, nes labai sunku buvo ir pirmą auginti. Ne todėl, kad mums kažko labai tūktų, bet tiesiog vienu metu labai daug pareigų turėjau. Kalbu tik apie save. Dabar atsirado noras turėti antrą vaikelį, bet stabdo tai, kad vėl viena viskuo turėsiu rūpintis. Nors vyras taip labai nori, bet mano manymu jis nei kiek nepasikeitė - nesulauksiu aš jo pagalbos nei dieną nei naktį. O ką jau kalbėti, kad pakeistų vystyklus, pamaitintų ar mane kur išleistų pasivaikščioti. O tai, mano manymu, yra labai svarbu. Taigi, kažkuria prasme, turiu aš jau 2 vaikus.



vyrai yra vyrai,ir nereikia laukt is ju stebuklo mirksiukas.gif jei laukciau kad uz mane kas vaika ziuries,tai nei vieno dar neturieciau blink.gif man irgi nei kas pirma padejo augint,nei antra..bet gyva iki siol esu ir nesiskundziu,pripratau viska pati daryt thumbup.gif .. o vyras jauciu iki siol pampersa normaliai pakeist nemoka lotuliukas.gif bet va kai vaikai paauga jis tada daugiau prisidejo,ypac dabar pirma vaika visur veziuoja,eina kazkur,buna su juo... o prie maziuko net prieit bijojo...gal tiesiog dar gyvena musu visuomeneje nuomone-kad motina turi pati augint vaika,pagimdei ir davaj pati maitink,kelkis nakti,nes neva vyrams is ryto i darba g.gif P.S. ne visi vyrai tokie,bet dauguma ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksancik: 08 vasario 2007 - 13:15
QUOTE(oksancik @ 2007 02 08, 14:14)
gal tiesiog dar gyvena musu visuomeneje nuomone-kad motina turi pati augint vaika,pagimdei ir davaj pati maitink,kelkis nakti,nes neva vyrams is ryto i darba g.gif

cia jau ryskiai nusisnekejai - tai anksciau buvo neiprastas dalykas, kad vyras vaikus augintu, eitu tevystems atostogoms.....
Kaip tik dabar po truputi vyrai ir visuomene persilauzia, kad vaiko gimimas ir auginimas yra ne mamos, o mamos ir tecio pareiga
Papildyta:
QUOTE(Silvute @ 2007 02 08, 15:41)
cia jau ryskiai nusisnekejai - tai anksciau buvo neiprastas dalykas, kad vyras vaikus augintu, eitu tevystems atostogoms.....
Kaip tik dabar yra, kad vaiko gimimas ir auginimas yra ne mamos, o mamos ir tecio pareiga
Nors kai kuriems oi kaip tai nepatinka

Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 02 08, 14:43)
cia jau ryskiai nusisnekejai - tai anksciau buvo neiprastas dalykas, kad vyras vaikus augintu, eitu tevystems atostogoms.....
Kaip tik dabar po truputi vyrai ir visuomene persilauzia, kad vaiko gimimas ir auginimas yra ne mamos, o mamos ir tecio pareiga
Papildyta:



tamsta gal isiskaityk apie ka cia buvo kalbeta,o ne prie zodziu kabinekis,nusisnekejai-nenusisnekejai.jeigu jau as taip nusisneku,tai kodel moteris butent del pagalbos negavimo is vyro puses nenori vaiku gimdyt??O visuomene vat butent po truputi persilauzia,bet tas po truputi ne kiekvienoj seimoj yra. Ka ir rasiau,kad ne kiekvienas vyras vengia,tingi ir t.t. savo kaip tevo pareigu.Bet daugumoj vistiek moteris tempia visa seima,vaikai ant jos peciu ir namu ruosa taipogi..
Atsakyti
QUOTE(oksancik @ 2007 02 08, 18:34)
Ka ir rasiau,kad ne kiekvienas vyras vengia,tingi ir t.t. savo kaip tevo pareigu.Bet daugumoj vistiek moteris tempia visa seima,vaikai ant jos peciu ir namu ruosa taipogi..

o cia jau pacio kaltos - pasiskaityk tema "Pagimdėt atžalą.. O ką "už tai" gavot iš vyro? " ir suprasi - pasirodo kai kurioms personoms, tai kad vyras teikiasi uzsiimti savo vaiku ir padeti ji auginti yra taip sunkiai suprantamas dalykas, kad laiko ji didziausia dovana.
Tai jeigu moterys taip galvojo ir elgiasi, tai ko tada noreti is vyru?
Atsakyti
QUOTE(oksancik @ 2007 02 08, 14:14)
vyrai yra vyrai,ir nereikia laukt is ju stebuklo mirksiukas.gif jei laukciau kad uz mane kas vaika ziuries,tai nei vieno dar neturieciau blink.gif  man irgi nei kas pirma padejo augint,nei antra..bet gyva iki siol esu ir nesiskundziu,pripratau viska pati daryt  thumbup.gif .. o vyras jauciu iki siol pampersa normaliai pakeist nemoka lotuliukas.gif bet va kai vaikai paauga jis tada daugiau prisidejo,ypac dabar pirma vaika visur veziuoja,eina kazkur,buna su juo... o prie maziuko net prieit bijojo...gal tiesiog dar gyvena musu visuomeneje nuomone-kad motina turi pati augint vaika,pagimdei ir davaj pati maitink,kelkis nakti,nes neva vyrams is ryto i darba g.gif P.S. ne visi vyrai tokie,bet dauguma ax.gif


Aš ir nesitikiu, kad vyras vietoj manęs vaikus augintų. Ai, visko čia ir nepapasakosi. Aišku, galėčiau pagimdyti 2, 3 vaikus, bet jie garantuotai augtų be tėvo ir be jo finansinės bei moralinės paramos. Išlaikyti galėčiau juos pati, bet tai ne man - prisigimdyti būrį vaikų ir auginti tuos vienai.
Mūsiškė jau didelė, bet tėvo dėmesys kaip neaugo taip neauga. Jis mieliau guli prie teliko ar važiuoja papietauti su draugais nei nuveža vaiką į kursus per speigą ir lietų...Vien žo, lyg svetima būtų. Nesodomi pamokomis, rezultatais, jos laisvalaikiu. Yra taip - mes su dukra ir jis. Ir geriau nelysti prie jo su mūsų nesaminingais prašymais.
Pabėgau nuo jo. Jis taip ir neranda laiko vaikui paskambinti, pasiklausti kaip sekasi.
O vyro parama būtina, kaip gi be jos. Įdomu, koks gimtų kūdikis, jei per visą nėštumą nesulaukčiau vyro pagalbos, o nešiočiau jį tik sau? O kur pagalba pagimdžius? - kas padės man su pogimdymine depresija, mama? kas bent retkarčiais kelsis nakty, kas pirks pampersus, vežios į lauką? aš viena? - tai nachren man tada vyras. Apie išlaikymą net neužsiminsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inana: 13 vasario 2007 - 10:42
nereikia i viską taip pesimištiškai žiūrėti.kai yra vienas vaikutis, džiaugiesi vienu.bet kai yra du, tai džiaugiesi dviem. biggrin.gif
o jei trys? nu tai trim džiaugiesi bigsmile.gif
sėkmės daugiavaikėms.
Atsakyti