Įkraunama...
Įkraunama...

K. Griniaus mokykla ar "Rasos" gimnazija?

Sweiki ax.gif mano vaikas gan gabus..dėl mokslo proeblemų nėra thumbup.gif Mokosi 8Klasėje,Kitais metais planuojame išeiti.Tik vat nežinome kur būtų geriausia. Kažkur girdėjome kad rasos gimnazijoje,jeigu nepapuoli į gimnazistų klasę,paprastoje neapsimoka būti,Taipat girdėjome kad labai stipri yra Kazio Griniaus mokykla.. gywename Kalniečių rajone,Gal kas galėtų patarti,parašyti atsiliepimus apie abi mokyklas,taipat parekomenduoti į kurią geriau eiti> Ačiū blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernoja: 29 vasario 2012 - 20:42
g.gif
Atsakyti
QUOTE(disagreement @ 2007 01 05, 13:58)
Sweiki  ax.gif  mano vaikas gan gabus..dėl mokslo proeblemų nėra  thumbup.gif  Mokosi 8Klasėje,Kitais metais planuojame išeiti.Tik vat nežinome kur būtų geriausia. Kažkur girdėjome kad rasos gimnazijoje,jeigu nepapuoli į gimnazistų klasę,paprastoje neapsimoka būti,Taipat girdėjome kad labai stipri yra Kazio Griniaus mokykla.. gywename Kalniečių rajone,Gal kas galėtų patarti,parašyti atsiliepimus apie abi mokyklas,taipat parekomenduoti į kurią geriau eiti> Ačiū  blush2.gif

sveiki. thumbup.gif AŠ taip pat sprendžiu šį klausimą,Tik skirtumas ,kad mano dukra rudenį pradės lankyti tik pirmą klasę,ir nors gyvenam prie šios mokyklos,bet atsiliepimų girdėjau ne kokių dėl smurto mokykloje,reketo........todėl manau neleisiu ten dukters ,o ieškosiu kitos. mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(vilminė @ 2007 01 12, 11:39)
sveiki. thumbup.gif AŠ taip pat sprendžiu šį klausimą,Tik skirtumas ,kad mano dukra rudenį pradės lankyti tik pirmą klasę,ir nors gyvenam prie šios mokyklos,bet atsiliepimų girdėjau ne kokių dėl smurto mokykloje,reketo........todėl manau  neleisiu ten dukters ,o ieškosiu kitos. mirksiukas.gif

aš kalbu apie Kazio Griniaus mokyklą
Atsakyti
oo.. as tokiu atsiliepimu negirdejau.. aciu ka dpranesete.. Nes kaiptik mums riekia pasirinkti y kuria eiti.. Tai turbut rinksimes Rasos gimnazija.. g.gif nes seip eina Y mazwydo mokykla.. tai ten ne kas verysad.gif
Atsakyti
Be abejones rasos gimnazija geresne! Mokyklos atmosfera silta ir niekada neesu girdejus nei apie kokius nors reketus ar siaip nusikaltimus... Pedagogai stiprus arba ypatingai stiprus, kiekvienais metais buna po 3 Universitetines klases ir bent 4-5 neuniversitetines. i universitetines vidurkis <9 ir egzaminas islaikytas, o i paprastas nuo 7.5 lyg tais, tad jokiu "bandziugu" kurie per pamokas nosi krapsto ar dar ka nei toj nei toj dazniausiai nepasitaiko... Mokykla kas met skina laurus ivairiose olimpiadose, konkuruose. ypac stiprios ekonomikos cempionatu komandos: mokytojo paruostos 5 komados neretai uzima visas 3 prizines vietas...
na ir kaip jau sakiau mokyklos klimatas yra labai geras, moksleiviai tolerantiski, tvarkingi ir draugiski, o tas labai padeda vaikui jaustis gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kende @ 2007 10 07, 02:47)
Be abejones rasos gimnazija geresne! Mokyklos atmosfera silta ir niekada neesu girdejus nei apie kokius nors reketus ar siaip nusikaltimus... Pedagogai stiprus arba ypatingai stiprus, kiekvienais metais buna po 3 Universitetines klases ir bent 4-5 neuniversitetines. i universitetines vidurkis <9 ir egzaminas islaikytas, o i paprastas nuo 7.5 lyg tais, tad jokiu "bandziugu" kurie per pamokas nosi krapsto ar dar ka nei toj nei toj dazniausiai nepasitaiko... Mokykla kas met skina laurus ivairiose olimpiadose, konkuruose. ypac stiprios ekonomikos cempionatu komandos: mokytojo paruostos 5 komados neretai uzima visas 3 prizines vietas...
na ir kaip jau sakiau mokyklos klimatas yra labai geras, moksleiviai tolerantiski, tvarkingi ir draugiski, o tas labai padeda vaikui jaustis gerai  thumbup.gif


pritariu visu 100% thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Grinius stipri blink.gif Taigi nėra ką lyginti Rasos ir Griniaus, žinoma, kad Rasa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy @ 2008 03 09, 09:58)
Grinius stipri  blink.gif Taigi nėra ką lyginti Rasos ir Griniaus, žinoma, kad Rasa mirksiukas.gif

Laba 4u.gif O kur ta Rasa? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dedia @ 2008 04 24, 21:36)
Laba  4u.gif O kur ta Rasa? blush2.gif

Netoli buvusio Vitebsko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy @ 2008 04 25, 08:11)
Netoli buvusio Vitebsko 4u.gif

Lukšio g 40
Atsakyti
Tik 'Rasa' thumbup.gif
Perėjau į ją, ir nė kiek nesigailiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ir ne Grinio, o Griniaus wink.gif
Atsakyti