Įkraunama...
Įkraunama...

Placentinė pirmeiga

SVEIKOS,
mano placenta jau pakilo į viršų, aišku, kad ji yra prisitvirtinusi prie žemutinės sienos, bet aš tikiuosi, kad ji dar labiau pakils.
Bet mane vis dar vargina gimdos susitraukinėjimai ir gydytoja išrašė vaistų stiprių, gynipralio, bet man svarbiau, kad tas leliukas gimtų kuo vėliau, t.y. išnešiotas.
Stengiuosi ilgai gulėti, nedarau jokių staigių judesių ir meldžiuosi visiems dievams, kad tik dar pabūčiau nėščia.... nestuke.gif
Atsakyti
Itas,
nei tas gynipralis stiprus nei ka - normalus vaistas. As be jo neapsiejau nei viena nestuma, daugiausiai nestumo viduryje, kiek zinau, daug kas ji vartoja. Tik paskutini menesi kiek zinau jo jau nelabai reikia, nes tie susitraukinejimai turi buti ir gimda turi ruostis.
Atsakyti
sveikos mamytes ar gal galite man patarti ???? man 20sav .buvau pas gydytoje ir sake placenta zemai sako jei taip toliau bus turesim daryti cezari ,bet sako dar gal pakils ,ar taip gali nutikti gal gimdai augant placenta pakils ir nebus nieko blogo ,kas ta leme .gal darbas ar tai kad nemazai vaikstau ,o gal kad kartais pajauciu pilvo skausma >>>>>prasau parasykite ,diedelis aciu
Atsakyti
QUOTE(sapokiene @ 2007 01 09, 15:21)
sveikos mamytes ar gal  galite man patarti  ???? man 20sav .buvau pas gydytoje ir sake placenta zemai sako jei taip toliau bus turesim daryti cezari ,bet sako dar gal pakils ,ar taip gali nutikti gal gimdai augant placenta pakils ir nebus nieko blogo ,kas ta leme .gal darbas ar tai kad nemazai vaikstau ,o gal kad kartais pajauciu pilvo skausma >>>>>prasau parasykite ,diedelis aciu



Labai didele galimybe, kad pakils. Mane echoskopavo 30 nestumo savaite, ir placenta buvo zemai, bet paskui pakilo ir sekmingai isnesiojau ir pagimdziau, kai iki termino buvo likusios 2 dienos. Na, o jei nepakiltu, tiesiog reiks tada save pasaugoti, daugiau gulimo rezimo, nes vaisiui augant jis gali spausti placenta ir gali kraujuoti. Cia taip man gydytoja buvo isaiskinus mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir man 20 savaitę placenta žemai, gydytoja sakė, kad augant gimdai ji gali pakilti, o rimtai žiūrės po 28 savaitės, kad tik ji pakiltų, nes kitaip turbūt varys mane dekretiniu kaip priklauso, o aš norėjau dar padirbti, bet lelius svarbiau.Ir kiek žinau dėl tokios placentos daro cezarį. Man nesvarbu, kad tik vaikeliui viskas gerai būtų.
Atsakyti
QUOTE(Basėtė @ 2007 01 09, 21:57)
Ir man 20 savaitę placenta žemai, gydytoja sakė, kad augant gimdai ji gali pakilti, o rimtai žiūrės po 28 savaitės, kad tik ji pakiltų, nes kitaip turbūt varys mane dekretiniu kaip priklauso, o aš norėjau dar padirbti, bet lelius svarbiau.Ir kiek žinau dėl tokios placentos daro cezarį. Man nesvarbu, kad tik vaikeliui viskas gerai būtų.


Na ir pa smane palcenta zemai, taciau daktare nieko nesake apie cezari. Tik sake kad per laika ji gali pakilti. Na tikiuosi bus mums viskas thumbup.gif
Atsakyti
mums per kursus aiskino, kad jei placenta zemai tada daro cezari, nes naturalaus gimdymo metu gali buti taip, kad pirma eis placenta, o po to vaikas, del to daro cezari, kad issaugoti vaikeli
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 01 12, 14:54)
mums per kursus aiskino, kad jei placenta zemai tada daro cezari, nes naturalaus gimdymo metu gali buti taip, kad pirma eis placenta, o po to vaikas, del to daro cezari, kad issaugoti vaikeli

Nebūtinai. Man placenta yra žemai, bet gydytoja patikino, jog gimdymui tai įtakos tikrai neturės. Jei placenta yra taip žemai, jog dengia gimdos kaklelį, tada daro cezarį.
Atsakyti
QUOTE(Basėtė @ 2007 01 09, 20:57)
Ir man 20 savaitę placenta žemai, gydytoja sakė, kad augant gimdai ji gali pakilti, o rimtai žiūrės po 28 savaitės, kad tik ji pakiltų, nes kitaip turbūt varys mane dekretiniu kaip priklauso, o aš norėjau dar padirbti, bet lelius svarbiau.Ir kiek žinau dėl tokios placentos daro cezarį. Man nesvarbu, kad tik vaikeliui viskas gerai būtų.


Sveikos nestuke.gif ,

del nusileidusios placentos net ligoninej gulejau, nes tepliot buvo pradeje, bet poto ginekologe sake, kad per daug nepergyvent, nes placenta daznai pakyla augant nestumui ir cia jokia naujiena. tik va del cezario nieko negirdejus esu... g.gif


QUOTE(Nerytė @ 2007 01 12, 14:54)
mums per kursus aiskino, kad jei placenta zemai tada daro cezari, nes naturalaus gimdymo metu gali buti taip, kad pirma eis placenta, o po to vaikas, del to daro cezari, kad issaugoti vaikeli


hmm.. dar idomu butu suzinoti, kur ir kokie kursai. as irgi noreciau i kazka panasaus isijungti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(little_honey @ 2007 01 15, 20:32)

hmm.. dar idomu butu suzinoti, kur ir kokie kursai. as irgi noreciau i kazka panasaus isijungti.  4u.gif


gimdymo kursai thumbup.gif , manau kad juos galesi pasirinkti individualiai arba bus organizuojami poliklinikoj, jei joje lankaisi
Atsakyti
man irgi buvo zemai placenta, bet leliukui augant, ji kazkaip pakilo. cezario nedare, pati pagimdziau
Atsakyti
jo cezarį daro tik jei placentos prisitvirtinimas dengia gimdos kaklelį. o jei ji yra žemokai, tai vėliau padarius echo gyd nustatys kaip augdama gimda su savimi pakėlė placentos prisitvirtinimo vietą ir tada bus matyt, nes pas mane su pirmu vaiku taip ir buvo- placenta žemai buvo dar 24sav kažkur, o pagimdžiau pati normaliai biggrin.gif nereikia pergyventi, tik truputį daugiau poilsio reikėtų, kad nepradėtų teplioti ar pan. jei jau gyd taip kategoriškai 20sav paskė tai manau reikėtų pakeisti gyd schmoll.gif
Atsakyti