Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatinis gydymas

Jeigu alergiški žolėms, tada tikrai gali alergizuoti visokie žoliniai preparatai.

Pvz. savo dičkiui irgi nebeduodu žolinių (anksčiau duodavau Sinupret, garindavo Eucabalį, eterinių aliejų pasmilkydavau). Tačiau po kurio laiko tapo aišku, kad jie tik dar labiau komplikuoja situaciją. Jis nuo pat gimimo apturi vienokią ar kitokią alergiją (pradžioj - maistas, paskui žiedadulkės, kol praėjusį sezoną dar dulkių erkutei buvo pasidarę). Todėl dabar tik homeopatiniais gelbstimės.

Aš pradedu manyti, kad šešiukės dažniausiai tinka chroniškais atvejais. Nepaisant to, kad vaikams yra siūloma ūminiais atvejais. Aišku, yra kai kurie vaistai, kurie daugelyje šaltinių nurodoma tik viena potencija, pvz. Allium Cepa 3.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif koks homeopatinis purškalas nuo slogos geriau tinka leliukiu? g.gif
Atsakyti
Radau įdomių dalykų.

http://www.arnebia.ru/

Galima nusikelti žurnalą “Биологическая медицина”. Jame yra straipsnis kaip tik apie potencijas (ką neseniai bandėm išsiaiškinti). Aišku, čia yra -Heel'o atstovų nuomonė 4u.gif , klasikiniai homeopatai turėtų savų argumentų.

Dar yra apie polinozes (alergijų dulkėms įvairias formas), bronchitą ir mikroelementus (tiesą sakant, visko neperskaičiau).

Čia kaip Farmahelio pateikiami žurnalai ("Biologinė medicina"), tik naujausi numeriai.
Atsakyti
Nusiėmėm visas žoles didziukei, ryškiai pagerėjo. Kai pagalvoju kiek mes jų naudojom doh.gif .
Su maže įdomus dalykas buvo nutikęs. Šeštadienį vaikas ryte sėda ant puoduko ir pradeda verkt, kad sysia skauda daryt. Apsiprausėm, pasidarėm šiltą vonelę, niekaip nepasišlapina, rėkia skauda. Šiaip ne taip per ašaras kažkiek padaro, vyrą išsiunčiu daryt tyrimų, grįžta - yra uždegimas, rasta nedaug, bet net baltymo (kas žino, tai jau reiškia inkstų uždegimą).
Namie nieko tokio tinkančio neturiu, duodu Beladona (du kart spėjau), padarom kažkiek sysiuką, pasiimam ką padarėm ir į klinikas. Kadangi buvo ne perseniausiai neaiškus bėrimas, klinikose daktarai sako, pagal požymius tikra skarlatina (mūsų daktarė sakė, tikrai ne skarlatina). Panašu, kad kilo komplikacijos. Siūlo gultis į ligoninę.
Išsiprašom, kad kartotų tyrimus, padaro kraują, tą mūsų atsineštą šlapimą ir ... NIEKO NERANDA blink.gif . Čiut čiut šlapine padidėlęs leukocitų kiekis (pirmojo tyrimo 500, pakartotinio jau tik 26). Kraujas visiškai geras. Apšalusius mus (ir patys daktarai apšalę) išleidžia namo, be jokio paskirto gydymo, tik arbatos.
Atsakyti
Nu bet staigiai jūs čia blink.gif . Įdomu net, reikės pasiskaityt apie Beladonna dar.
O kaip dabar mažė jaučiasi?

Šiaip, pagrindinį su inkstais-šlapimu susijusį vaistą žinau Berberis. -Heel'o yra Berberis homaccord (čia jeigu dar kažkas bandytų lįsti). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2008 11 17, 17:58)
Nu bet staigiai jūs čia  blink.gif . Įdomu net, reikės pasiskaityt apie Beladonna dar.
O kaip dabar mažė jaučiasi?

Šiaip, pagrindinį su inkstais-šlapimu susijusį vaistą žinau Berberis. -Heel'o yra Berberis homaccord (čia jeigu dar kažkas bandytų lįsti). 4u.gif


Nusipirkau, pradėjom jau tą berberis, bet duodu ir beladonną dar, imunitetas.lt ją nurodo prie šlapimo sistemos sutrikimų. Aš pati apšalau, būčiau nepatikėjus jei vaikas nebūtų baisiausiai skundęsis. Na, nebūtų skundųsis, nebūtumėm ir tyrimo šeštadienį ieškoję kur pasidaryt. Sakyčiau tyrimus sumaišė, ne mūsų atspausdino ir pan. Bet pagal tai, kad tik lašiuką padarom ir verkiam (ir taip kokius dešimt kart) - abejonių, kad uždegimas buvo, nekyla.
Jaučiu pagersim kokią savaitę (dabar nesiskundžia visiškai), eisim tada dėl viso pikto dar šlapimo tyrimą pasidaryt.
Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Buvome natūrojemundoje su mama,nu ir ligų rado,o vaistų prirašė doh.gif .O keliems pažįstamiems kirmėliukus nustatė,sakė dėl jų alergija ir kosulys gali būti.Ar yra kam taip buvę?
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2008 11 18, 11:00)
Labukas 4u.gif
Buvome natūrojemundoje su mama,nu ir ligų rado,o vaistų prirašė doh.gif .O keliems pažįstamiems kirmėliukus nustatė,sakė dėl jų alergija ir kosulys gali būti.Ar yra kam taip buvę?

Aš žinau, kad dėl kirmėlių gali būti kosulys, apie alergiją nežinau, man alergologė sakė. Kažkokios tachikaros (ar tachikardos) vadinasi, kiek buvau prasiaiškinus gyvena kvėpavimo takuos. 4u.gif

O tau ta natūra munda patinka, nebe pirmą kartą einat, nuomonės nepakeitei? Man kažkaip kada viskas taip brangiai kainuoja, tokį nepatiklumą kelia, nors aišku už viską reik mokėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilytte: 18 lapkričio 2008 - 09:13
QUOTE(vilytte @ 2008 11 18, 10:11)
Aš žinau, kad dėl kirmėlių gali būti kosulys, apie alergiją nežinau, man alergologė sakė.  Kažkokios tachikaros (ar tachikardos) vadinasi, kiek buvau prasiaiškinus gyvena kvėpavimo takuos.  4u.gif

O tau ta natūra munda patinka, nebe pirmą kartą einat, nuomonės nepakeitei? Man kažkaip kada viskas taip brangiai kainuoja, tokį nepatiklumą kelia, nors aišku už viską reik mokėt.

tai vaistų gali nepirkti.Studijuoji namie,ieškai informacijos.Nu ,kai mums visos alergijos baigėsi stebuklingai,tai ir tikiu.Nežinau ar ilgai doh.gif .....Nu mamai viską ką pasakė apie tai ir galvojau,žiūrėsiu kaip padės.Nes ji labai mažai valgo,o svoris vos nedidėja.Nu tai kepenys tipo beveik nedirba ir daug daug dalykų,nors iš išvaizdos atrodo sveika.Jeigu eitų per visus gydytojus,tai dar daugiau reikėtų.
Tiesa mano vyras sakė eis ,bet gydysis pats lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 18 lapkričio 2008 - 09:22
Alergija ir kosulys (ir ne vien tik tai) gali būti nuo kirminų.

Čia trumpai galima pasiskaityti:
http://www.hpathy.co...atment-cure.asp
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2008 11 18, 11:11)
Alergija ir kosulys (ir ne vien tik tai) gali būti nuo kirminų.

Čia trumpai galima pasiskaityti:
http://www.hpathy.co...atment-cure.asp


Cuprum oxydatum nigrum. [Cupr-o]
Zopfy in his sixty years' practice asserts that this remedy will remove all kinds of worms, cure trichinosis, and even tapeworm. He gives it in small doses, about the 1X, in alternation with Nux vomica four or five times a day for four to six weeks, which always suffices to cure tapeworm without causing the patient any in convenience whatever.
Tai šitą dalyką gal galima profilaktiškai?

Cuprum Oxydatum Nigrum - 1X 4 pills 4 to 5 times a day. Simultaneously Nux Vom 30 4 pills with a gap of 15 minutes between the two ar gerai supratau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 18 lapkričio 2008 - 12:08
Cuprum Ox stiprumas 1x (t.y. D), 4-5 kartus per dieną, pakaitomis su Nux Vomica, nuo keturių iki šešių savaičių. Varo visus kirminus, gydo trichineliozę ir netgi išvaro kaspinuočius.

Šiaip, žinau tiktai Artemisia vulgaris ir Cina (askaridėms).

Radau, kad -Heel'o yra Tanacetum heel. g.gif

http://www.healinged...roduct2162.html

Šiaip, jeigu tyrė, turėjo pasakyti, kokios grupės "gėrį mato", nes šitą dalyką homeopatai dažnai tiria. O Natura mundoj jie gali ištirti atskirai pagal grupes, nes turi tam tikrus markerius.
Tuomet galėtumėt orientuotis, koks vaistas tinkamiausias.
Atsakyti