Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatinis gydymas

QUOTE(Obuoliausia @ 2008 11 19, 15:20)
Šiaip, etanolis yra daugelio homeopatinių vaistų stabilizuojančioji medžiaga. Todėl sirupe esantis etanolis neturėtų kenkti. Ir niekur apie alkoholį neradau minima, kad netiktų.
Reikia vengti, kaip jau ir minėjo jums, mėtų (tiek pipirmėčių, tiek melisų), kavos, eterinių aliejų.

Ačiū 4u.gif
O, sakykite, ar visų eterinių aliejų vengti? Kaip tik planavau eukalipto e.a. naudoti inhaliacijoms ir patalpų aromatizavimui? Čia prisiskaičiau. http://kineziterapij...riniai-aliejai/ Ten tik prie mėtų rašo, kad netinka gydant homeopatiniais vaistais, o prie kitų nerašo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Failas: 19 lapkričio 2008 - 15:55
QUOTE(Failas @ 2008 11 19, 15:27)
Ačiū  4u.gif
O, sakykite, ar visų eterinių aliejų vengti? Kaip tik planavau eukalipto e.a. naudoti inhaliacijoms ir patalpų aromatizavimui? Čia prisiskaičiau. http://kineziterapij...riniai-aliejai/ Ten tik prie mėtų rašo, kad netinka gydant homeopatiniais vaistais, o prie kitų nerašo  blush2.gif


Taip, reikia vengti eukalipto, mentolo, kamparo gydantis homeopatiniais preparatais.
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2008 11 18, 23:15)
Reiktų panaršyti informacijos (tiesą sakant, grybelių neteko turėti ir niekas iš artimųjų neturėjo).

Pirma mintis - Traumeel (-Heel'o kataloge jį mini šiuo atveju). Jeigu labai patinę/paraudę - Apis (jo yra ir Traumeel sudėtyje, bet žema potencija).
Kažkada su viena iš merginų susirašinėjom, atsimenu minėtą Thuja (jeigu turit jos aliejuką - tepti), Sulphur (-heel'o Schwef heel), Borax.

Radau savo archyvuose:
Kali Sulphuricum - slapiuojancios odos isskyros, geltonos  ir nemalonios, arba gali buti sausos, pleiskanojancios, besilupancios. Blogiau nuo karscio.

Silicea - atspari grybeline infekcija, su ranku ir pedu prakaitavimu, luzinejanciais nagais. Blogiau nuo salcio, geriau nuo silumos.

Calcium sulphuricum - tirstos geltonos iskyros, oda nesveika ir negyja.

Dar is naturalistiniu (manyciau tokius zinot, bet pakartosiu):
Naturalios (svieziai spaustos) sultys. Naturalus jogurtas be priedu, gerosios bakterijos, sviezi vaisiai ir darzoves. Kaip priesgrybeliniai minimi cesnakas ir alyvuogiu aliejus.

Obuoliausia, atsispausdinau galu gale Heel'o kataloga, tikrai geras daiktas. Turbut greiciausiai gausiu ir labiausiai tinka Heel'o Schwef heel, nes niezulys gal ryskiausiais simptomas.
O kaip tu ieskojai angliskai Grybeline odos infekcija? Alkonas man duoda "Tinea", bet Heel'o kataloge nera tokios g.gif .
O kad Thuja (aliejus) nuo grybo, cia tai man naujiena g.gif Kaip tik turiu, susidarinejau neseniai vaistinele homeopatine.
Mano mityba labai apribota (jokiu jogurtu), nes vaiaks turi atopini dermatita. Nors sako uzsieniuose AD nesieja su maistu. Todel mano organizmas labai nusilpes, tai puola visokie grybai.
Obuoliausia, ar pavyko sita knyga kaip nors rasti/pirkti/parsisiusti? http://books.google....mk...cover&hl=l


Vilytte, aciu ir uz paprastu priemoniu isvardinima, reiks bandyt,tik kalio permanganato tai nenaudosiu, nes ir leliukams neberekomenduotina pagal naujausius tyrimus, mes mazajam nenaudojom, nes jis pripazintas toksisku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilnele: 20 lapkričio 2008 - 13:58
QUOTE(vilnele @ 2008 11 20, 14:30)
Obuoliausia, atsispausdinau galu gale Heel'o kataloga, tikrai geras daiktas.  Turbut greiciausiai gausiu ir labiausiai tinka Heel'o Schwef heel, nes niezulys  gal ryskiausiais simptomas.
O kaip tu ieskojai angliskai Grybeline odos infekcija? Alkonas man duoda "Tinea", bet Heel'o kataloge nera tokios g.gif .
O kad Thuja (aliejus) nuo grybo, cia tai man naujiena  g.gif Kaip tik turiu, susidarinejau neseniai vaistinele homeopatine.
Mano mityba labai apribota (jokiu jogurtu), nes vaiaks turi atopini dermatita. Nors sako uzsieniuose AD nesieja su maistu. Todel mano organizmas labai nusilpes, tai puola visokie grybai.
Obuoliausia, ar pavyko sita knyga kaip nors rasti/pirkti/parsisiusti? http://books.google....mk...cover&hl=l
Vilytte, aciu ir uz paprastu priemoniu isvardinima, reiks bandyt,tik kalio permanganato tai nenaudosiu, nes ir leliukams neberekomenduotina pagal naujausius tyrimus, mes mazajam nenaudojo, nes jis pripazintas toksisku.

užsienyje sieja ,atitinkami gydytojai.O bendrai tokiems dalykams laiko neturi.O dėl AD,tai turi valgyti įvairiai,nes vaikas negaus mikroelementų reikalingų,jeigu tavo maistas bus skurdus.Tai blogai bus ir vaikui ir tau,nes nuo jų trūkumo ir vystosi AD.Ko atsisakai,kad badauti reikia?Atleisk už smalsumą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2008 11 20, 13:46)
užsienyje sieja ,atitinkami gydytojai.O bendrai tokiems dalykams laiko neturi.O dėl AD,tai turi valgyti įvairiai,nes vaikas negaus mikroelementų reikalingų,jeigu tavo maistas bus skurdus.Tai blogai bus ir vaikui ir tau,nes nuo jų trūkumo ir vystosi AD.Ko atsisakai,kad badauti reikia?Atleisk už smalsumą blush2.gif

GREISI, apie tai jau pasiguodziau AD temoje bigsmile.gif
NU cia bus ne i tema, bet alergologe liepe laikytis bepienes dietos - tai jokiu pieno produktu nevalgau 3 sav., labai nusibodo jau, sakau, gal jau nutraukti. O siaip nevalgau to, ka anksciau labai megau - zuvies, sokolado, kakavos, veziagyviu, medaus, vengiu braskiu,z emuogiu, juod serbentu ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilnele: 20 lapkričio 2008 - 14:16
QUOTE(vilnele @ 2008 11 20, 13:30)
O kaip tu ieskojai angliskai Grybeline odos infekcija? Alkonas man duoda "Tinea", bet Heel'o kataloge nera tokios g.gif .

O kad Thuja (aliejus) nuo grybo, cia tai man naujiena  g.gif Kaip tik turiu, nes jis pripazintas toksisku.


Kol kas trumpai, vakare turėsiu daugiau laiko:

Dermatomycosis (fungal infection of the skin).

Kad Thuja tinka nuo grybo, buvau kažkur skaičius (reikia pasiieškoti, tiksliai neprisimenu). O homeopatinis Thuja aliejus nėra toksiškas (jeigu tokį turi). Čia mes su Balta prieš kelis puslapius aiškinomės apie tujose esantį toksišką eterinį aliejų. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 20 lapkričio 2008 - 16:02
QUOTE(Obuoliausia @ 2008 11 20, 16:01)
Kol kas trumpai, vakare turėsiu daugiau laiko:

Dermatomycosis (fungal infection of the skin).

Kad Thuja tinka nuo grybo, buvau kažkur skaičius (reikia pasiieškoti, tiksliai neprisimenu). O homeopatinis Thuja aliejus nėra toksiškas (jeigu tokį turi). Čia mes su Balta prieš kelis puslapius aiškinomės apie tujose esantį toksišką eterinį aliejų.  4u.gif

as nerasiau, kad jis toksiskas, rasiau, kad kalio permanganatas toksiskas
Atsakyti
Atsiprašau 4u.gif Staigiai nutrumpinau, kas už akies užkliuvo ax.gif
Atsakyti
Obuoliausia,
Prie "Dermatomycosis" Heel'o kataloge siūlo Abropernol and Psorinoheel (LT yra tik Psorinoheel.) g.gif O kur kataloge Traumeel ir Schwef heel prie Dermatomycosis, ar aš nemoku ieškoti? .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilnele: 20 lapkričio 2008 - 17:50
Daugiau informacijos yra "Biotherapy" knygoje:

http://www.homotoxic.../biotherapy.pdf

Puslapis 469 (Schwef heel minima, ir kaip pagalbinis šalia Traumeel). Reikia daugiau pasiskaityti apie jų veikimo lygmenį ir pasiskaityti, ar atitinka. Pati geriau žinai situaciją, čia tik kaip orientyrą pateikiu 4u.gif
Atsakyti
Pasižiūrėjau apie Thuja: veikia kandilomas, deformuoti nagai. Kiek suprantu, šiuo atveju nebus pati tinkamiausia g.gif , bet ji yra pvz. Psorinoheel sudėtyje unsure.gif

Pažiūrėjau, Psorinoheel minimas kaip pagrindinis. Dar, įtariu, Traumeel tepalas būtų tinkamas.
Atsakyti
Apėmė visiška neviltis,sergam ir sergam.Pas dukrą neprainanti sloga (daug geltonų gleivių išpučia), gėrėm antibijotikus, tai sloga dingo. Kai miega užsičiaupusi - švokščia, po to išsižioja.
LOR siūlo operuoti adenoidus, bet gal galima juos kaip nors sumažinti? blush2.gif
Atsakyti