Įkraunama...
Įkraunama...

Iššokusios venos, varikozė :(

Sveikos, mamytes. Man po nestumo issiplete venos ant vienos kojos. Buvau pas gydytoja, patare pagerti ginkor fort apie puse metu ir nesioti spec kojine. Jei nepades - operuotis unsure.gif Aisku, kad nepadejo.... dabar galvoju, ar verta pjauti tas venas? Juk tai nesustabdo pacios ligos? Ar turite panasiu bedu? Pasidalinkite patirtimi smile.gif
Atsakyti
Mano bendradarbe daresi operacija, liko patenkinta. Bet as tai kol kas bijau, man irgi ant vienos kojos mazgelis toks negrazus.
Atsakyti
man taip pat su venom problemos. bet ne nestumas sugadino, bet metai, kuomet pastoviai maziu nesiojau ant ranku.

apie kokia operacija , pavasare, sneki. jeigu apie kosmetine - tai po jos istikro venu nebesimato, bet reikia labai labai saugotis. nes venos greit islenda vel, tik jau kitoje vietoje.
Atsakyti
Venos pasimate kazkur pries 7 metus, nuo stovimo darbo, manau. Veliau pirmas nestumas taip jas paryskino, kad ohmy.gif Pagimdzius begau pas angiochirurgus, o jie nieko baisaus nepamate, sake, kai antra pagimdysi ateik. Vasara jau nedrysau trumpo sijono nesioti sad.gif
Kai antra mazulka nesiojau, labai saugojausi, nesiojau spec. kojines ir ji nediduke buvo, tai kazkaip ypatingo pablogejimo nebuvo. Ai, tiesa, gydytoja liepe butinai uzsimauti tas kojines kai gimdziau. Tai teko vyrui net namo vaziuoti paimt. Aciu jai wub.gif
Tai va, 5 metus majinuos, ka su jom daryt (venom). Nusprendziu, kad jau rudeni operuosiu, o vasara kojos nudega ir venos tampa maziau matomos, vel atidedu.
Girdejau pora geru atsiliepimu, bet apie operacija, ne apie sklerozetuojancius vaistus. Kita nuomone, kad operacija yra operacija ir pakol neskauda, nera tikslo operuoti.
Bet ,kad kojos baisiai atrodo...
Atsakyti
Turiu ir aš šitą problemą ant vienos kojos, paveldėtą iš mamos. Nėštumo metu dar labiau išryškėjo. Šiaip sako, jei planuoji daugiau vaikų turėt, tai operacija betikslė. Pirma vaikai, o tik po to rūpintis venom. Kolegė operavosi ir viskas o.k. Manau, kad ir aš be operacijos neišsiversiu, bet kai prisiskaitai apie komplikacijas... doh.gif . O tepalai ,išreklamuoti ,nepadeda, jie daugiau profilaktikai skirti. Dar pastebėjau, nežinau, kaip jums, bet man tai ,,mano dienų'' metu paaštrėja kojos skausmas.
Atsakyti
pazystama situacija, ta prasme daug moteru su tokiom venom ateina pas mus,

aisku galima operuotis jeigu reikia, o jeigu tik vienas -kitas mazgelis tai nieko tokio, tiesiog reikia neleisti venoms ir toliau plestis, tepalai nesamone, i vieta venas nieks neatstatys, tik prilaikyti jas galima, o tam reikalui arba nesioti specialias kojines, bet nieko gero is to ner kaip itariu arba stiprinti blauzdu raumenis, kad jie padarytu toki kaip korseta, apspaustu venas ir neleistu toliau plestis
Atsakyti
Taip, man irgi ta viena koja paskausta. Ir darbas mano labiau stovimas... net nezinau ka daryti g.gif g.gif
O del ko reikia su kojinem gimdyti?
Atsakyti
As varikoze is tecio paveldejau, iki nestumo puse bedos budavo, na negaliu labai aukstu batu nesioti, sedeti koja ant kojos susikelus, be to ir kontraceptiku vartoti negalima...per nestuma isvis sunku buvo net indu negaledavau isplauti, nesiojau spec koj. ir gimdziau su jomis...
operuotis, na mano tetis isioperavo, na liko keli mazi randeliai, na bet zinai vyrui, be to ant tos kojos plauka nebeauga thumbup.gif , operacija manau butina jei matosi gubmeliai...taip pat sako kad po kiekvieno nestumo venos atrodo vis negraziau sad.gif
tiesiog reikia rupintis kojomis...
Atsakyti
QUOTE (pavasare @ 2004 03 29, 18:45)

O del ko reikia su kojinem gimdyti?

Kazkaip tada nepaklausiau, ne tas galvoj buvo, bet itariu, kai gimdai, diideja spaudimas ir nezinau kas ten su tom venom vyksta huh.gif Gal gali trukt ar issiplesti labiau

Dar del elastiniu kojiniu skaiciau, kad jas reikia deveti padidintu apkrovu metu: sportuojant, dirbant ar keliant ka sunkiai. Jei pastoviai, tai kojos ipras ir po to bus dar blogiau. Ir isvsis kaip jas nesiot siltu metu laiku? Karsta ir negrazu tongue.gif

QUOTE
na mano tetis isioperavo, na liko keli mazi randeliai, na bet zinai vyrui, be to ant tos kojos plauka nebeauga

O tavo teciui kitoje vietoje neislindo ir pries kiek laiko operavo?
Atsakyti
Na va, aš kaip tik šiandien irgi iš chirurgo grįžau, tai sakė,kad dar operuoti nereikia. clap.gif Pas mane irgi problema nėštumo metu buvo su venomis, sutrukinėjo blauzdose kapiliarai. Po gimdymo praėjo beveik 5mėn. tai lyg venos atsistatė į savo vietą,kapiliarai ne tokie ryškus. Chirurgas išrašė tik vaistų.
Atsakyti
QUOTE (eita @ 2004 03 30, 19:44)
Na va, aš kaip tik šiandien irgi iš chirurgo grįžau, tai sakė,kad dar operuoti nereikia. clap.gif Pas mane irgi problema nėštumo metu buvo su venomis, sutrukinėjo blauzdose kapiliarai. Po gimdymo praėjo beveik 5mėn. tai lyg venos atsistatė į savo vietą,kapiliarai ne tokie ryškus. Chirurgas išrašė tik vaistų.

O kokių vaistų išrašė? Jei ne paslaptis?
Atsakyti
Iki pastojimo ir as labai kankinausi su venu skausmu. Isbandzius buvau visus tepalus ir geriamas tabletes, niekas nepadedavo. Venos ryskiai matesi.Pastojau, baigesi visi skausmai.Skraidziau kaip ant sparnu, kaip buvo lengva. Pagimdziau ir visai uzmirsau, kas yra venu skausmas (tfu,tfu,tfu).

Galiu rekomenduoti viena gera tepala (yra ir tableciu) cia toms kas gali gauti vaistu is Rusijos. AS pati dabar tepu. "kapilar". Beje pati gydytoja rekomendavo, deja Lietuvoje ju nera. bet poveikis super.
Atsakyti